Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Мене одного хвилює, куди пропали наші місцеві Зефани? Щось не так активно в цій темі відсвічують, як робили це перед виборами? ping Djundich -t
  •  

admin

О нащо це те? Прийдуть про божу росу почнуть розповідати...
  •  

pavlo_r

Раніше їх пінгати не треба було, а зараз щось притихли. Хвилююсь)))
  •  

Formally 20

  •  

admin

Катаються якісними шляхами, листопад настав, усі автошляхи стали ідеальними.
  •  

GMB

как-то так депрессивно читать новости уже который месяц. И вот снова такая маленькая новость
https://espreso.tv/news/2019/11/03/quotdiysno_yikh_tut_nemayequot_vidstup_zsu_u_zolotomu_pereviryv_deputat_derzhdumy_zhuravlov
но вот что интересно в этом случае - наше МЗС молчит. Хотя бы сказало свое публичное фе. А так - такое ощущение, что мы это все одобряем. Где эти наше ЗЕфаны, которые тут убеждали, что все будет ок и никаких позиций мы не сдадим?
И как - не сдаем? Мы сами уходим с территории своего же государства. Типа "мир"? Типа мир. Так те же падлы не уходят оттуда. А мы - готовы дальше уходить. Почитайте про Станицу Луганскую, где дом АТОшника оказался в той серой зоне. И он на своей земле не сможет дать в морду мокше, которая зайдет туда. Типа мир.
А у бубочки все хорошо. Если честно - я по началу правления бубочки был не так критично настроен как сейчас. Но уже у Портнова своя программа. Неужели нельзя было обойтись без этого? Витренко тут торчит. Зе окружает себя токсичными личностями, которые высосут из него все. И это только маленькая часть всего и только начало правления. Лучше бы дальше свой тупой юмор в квартале читал, а я бы дальше его не смотрел бы.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

 У держбюджеті немає грошей, хоч би що там казав прем'єр. За версією Гончарука, інформація про критичну ситуацію з бюджетними доходами — фейк, і справедливо говорити лише про "певні недонадходження". За інформацією DT.UA, обсяг цих недонадходжень під кінець року перевищить 51 млрд грн., і можна сказати про кризу в держфінансах.

Аби зрозуміти масштаб проблем, наведемо дані попередніх років: 2015-го — перевиконання на 12 млрд грн, 2016-го — недовиконання на 1 млрд, 2017-го — недовиконання на 3,6 млрд, 2018-го — на 9,2 млрд грн. Навіть двозначних цифр не було.

Насправді дефіцит був би ще більшим, згідно з документами, що є в редакції: недонадходження від податкової становили 7 млрд грн, від митниці — 36 млрд, по інших статтях, включно зі знову проваленою "приватизацією", — ще 25 млрд грн. Якби не 17 млрд грн, щедро перерахованих Нацбанком на додаток до раніше вже виплачених 47,5 млрд, дірка в держбюджеті наближалася б до 70 млрд. Старожили Мінфіну стверджують, що такої складної ситуації в держфінансах не було вже років десять, навіть на початку війни й економічної кризи, при нереформованій податковій і корумпованій митниці.

Spoiler

Мінфін намагається вийти із ситуації, як може, і не завжди зграбно. Наприклад, зобов'язавши АТ "Укрзалізниця", ПрАТ "Укргідроенерго" і ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" виплатити як дивіденди за 2018-й не 30% прибутку, а всі 90%. Не пощастило й компаніям із меншою держчасткою в капіталі, — вони також мають віддати країні 90% замість 50. Виняток зробили тільки для Ощадбанку, але це, скоріше, привід задуматися про фінансову спроможність самого банку.

Нинішнє видоювання держкомпаній — це необхідність. Але в перспективі виплата 90% заробленого тепер не дасть змоги компаніям інвестувати в розвиток потім. Що наступного року може призвести до зниження ВВП, яке спровокує зниження надходжень до держбюджету і новий виток проблем із держфінансами. Але хто там уже згадає, з чого все почалося.

Також Мінфін ініціював за тиждень до нового року додаткове внутрішнє запозичення в обсязі до 10 млрд грн у рахунок фінансування держбюджету майбутнього року. За офіційною версією, щоб "запобігти кризі ліквідності та неплатоспроможності на початку бюджетного року", за неофіційною — аби хоч щось підлатати ще цього бюджетного року.

Уже зараз загроза не втримати граничного обсягу дефіциту держбюджету більш ніж реальна. Мінфін затягнув паска, але навіть з урахуванням економії держвидатків в обсязі 25 млрд грн плановий дефіцит держбюджету під кінець року буде перевищено на 26 млрд грн. І це оптимістичний сценарій.

Фінансування незахищених видатків (усього, крім пенсій і соцвиплат) уже зупинили. Тобто всі ті з реального сектору, хто ризикнув цього року співпрацювати з нашою державою, принаймні до Нового року своїх грошей не побачать. Цікаво, чи розрахувалися в уряді за сканери для оновленої митниці й вивіску для Офісу протидії рейдерству? Добре, якщо так.

Довгі роки головною проблемою в співпраці бізнесу з державою була недовіра. З державою працювали або "свої", або ідіоти, згодні зробити тепер, а гроші отримати через два роки. Нерідкою була проблема банально знайти охочого взяти участь у тендері. І чимало зусиль було докладено до того, аби переконати бізнес, що держава готова розраховуватися вчасно та без затримок. Після того, як бізнес недоодержить приблизно 35–40 млрд грн за вже виконані цього року роботи й послуги, рівень його довіри до уряду знову буде на нульовій позначці. І знову це позначиться на вповільненні темпів ВВП, адже інших джерел інвестицій у розвиток, крім зароблених грошей, у бізнесу немає. А тут навіть заробленого не повертають. Який там був пріоритет в амбіційної команди Гончарука? Ах так, середньорічне зростання ВВП у 7%.

Непросто і місцевим бюджетам, — саме за їхній рахунок уряд фінансує пенсії та зарплати. Коли Гончарук стверджує, що в держбюджеті достатньо коштів на виплати захищених статей видатків, це не так. У держбюджеті порожньо, а кошти на ці виплати йдуть із єдиного казначейського рахунку і в основному з місцевих бюджетів. Протягом року така практика припустима для покриття касових розривів — майже мікрокредити до зарплати, лише державного масштабу. Але до кінця бюджетного року всі взяті з єдиного казначейського рахунку кошти мають на нього ж повернутися. Тільки де їх взяти? Якщо ситуація з виконанням бюджету не поліпшиться за сім робочих днів, що залишилися до кінця року, то борг держбюджету перед єдиним казначейським рахунком становитиме приблизно 20–25 млрд грн, і їх теж треба буде десь узяти.

Причин такої ситуації в держфінансах багато. По-перше, бездарне планування. По-друге, безглузде стимулювання Мінфіном зміцнення гривні залученням спекулянтів-нерезидентів в ОВДП. По-третє, відсутність зв'язку між монетарною і фіскальною політиками. Поки що цей зв'язок виражено підписанням меморандуму про співробітництво між урядом і НБУ — порожнього документа, який нікого ні до чого не зобов'язує. Інших ознак, навіть непрямих, того, що ці два відомства взагалі спілкуються, ми не бачимо. По-четверте, "касовий розрив" у комунікації Мінфіну й Держказначейства. За інформацією DT.UA, міністр фінансів місяць не могла знайти часу для розмови з головою Держказначейства, і ми не впевнені, що ця розмова нарешті відбулася. По-п'яте, нездатність нових керівників реформованих митниці й податкової впоратися із довіреними їм відомствами. Парадоксальним чином некорупційна митниця приносить скарбниці грошей у рази менше, ніж корупційна, навіть із поправкою на ревальвацію гривні. По-шосте, зростання "тіні", спровоковане відсутністю контролю, регуляцій і виразної економічної політики в уряду.

Та все це можна виправити. Непоправне інше. Прем'єр-міністр бреше. Собі й оточенню, чиновникам і бізнесу. Замість того, щоб у складній ситуації спробувати все виправити, попутно вселяючи впевненість у підлеглих, він ховається за цифрами й графіками, які мають показати нам, що нинішня криза — благоденство. Так, податкова за підсумками 11 місяців зібрала 410 млрд грн. Так, Олексію Валерійовичу, це більше, ніж за 11 місяців минулого року. Але тоді вже давайте скажемо людям, що за планом за 11 місяців мали зібрати 418 млрд грн, за рік — 453 млрд, а в результаті на 19 грудня 2019-го маємо 415 млрд і дива не очікуємо.

А як так вийшло, що, за версією КМУ, митниця виконала план на 100,1%, хоча за планом за рік мала зібрати 352 млрд грн, а по факту на 19 грудня 2019-го зібрала 305 млрд? І як так вийшло, що 305 млрд у 2019-му на 1% перевищили 327 млрд у 2018-му? Може, ще раз порахуєте й припините маніпулювати?

Неможливо вирішувати проблему, якщо ти всім розповів, що її немає. Не пояснити бізнесу, чому він не одержить своїх грошей, хоча в держави вони нібито є. Не виправдатися перед місцевими бюджетами, які знову й знову повинні рятувати центральну владу, хоча вона звітує про фінансову спроможність. Не домовитися про конструктивне співробітництво з держкомпаніями, які вимушено віддали останнє країні, яка не дуже-то й бідує. До речі, амбіційні плани уряду теж не реалізувати.

Для початку треба навчитися хоча б визнавати проблеми, а потім вчитися їх вирішувати заздалегідь. Жаль, що тренуватися Гончарук буде на 40-мільйонній державі.
https://m.dt.ua/finances/u-derzhbyudzheti-nemaye-groshey-ale-ne-ce-strashno-333529_.html#.Xf3xCLQortQ.facebook
[close]


Djundich, Xottabi4, ау! Скажіть хоч щось! У нас тут міні-дефолт перед новим роком, субсидії порізали, фінансування зменшили і все одно грошей нема. Поясніть тупим порохоботам як так вийшло. Бо щось вас не чути останнім часом. Десь вся завзятість поділася. А мені цікаво, чому через таких ідіотів я зараз починаю думати про роботу закордоном, бо помимо цього у нас попереду ще ряд фантастичних ініціатив ,які будуть прийняті у зв'язку з кінцем епохи бідності. Тож, озвіться, будьте добрі
  •  

Djundich

А что писать  то ?
Я голосовал против Пороха, а не за Зе.  С Петей мы попрощались, я доволен.
Я зарабатываю в Гривне. Пока Доллар падает, мне это выгодно.  Я собрал определенную сумму и поменял машину.
У меня пока что все хорошо, как минимум стабильно, я не собираюсь пока никуда выезжать.
Что касательно субсидий, у меня её не было и некогда и не будет.
Еще, там где я регулярно езжу, сделали очень хорошо дороги.

Цитата: pavlo_r від Листопад 02, 2019, 21:33:01
Мене одного хвилює, куди пропали наші місцеві Зефани? Щось не так активно в цій темі відсвічують, як робили це перед виборами? ping Djundich -t
Спасибо что вы про нас всоминаете  :good:
К стати, я Зе воспринимаю отдельно от его команды, в принципе я лично им более или мение доволен.
А вот "слуги" у него гниловатые, правда я за них и не голосовал. Те за кого я голосовал не прошли.
Поддерживаю только Бужанского, Дубинского и еще пару.
Я не пойму чем Порохоботы не довольны ? Там же большая часть слуг это соросята как и Порох.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Друже "протипороха" ви хоч пробували читати, що написано, в зрадофільському, до речі, виданні ЗН? Ну ота вся фігня про дірку в бюджеті і так далі? Чи у вас там на Закарпатті вже своя республіка і вас той абзац не торкнеться? Я теж без субсидії і теж в гривні заробляю. Чого ціни ростуть, таке дурне питання? Як вони накерувалися за 7 місяців до такої дірки в бюджеті? Я вже мовчу про піз... Про провали в міжнародній політиці, як і про плани по закручуванню гайок.
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

Sanja

Це ви всьо винні клаті порохобити, це ви привели до влади зеленського!!! Зрадники!!1  :laugh:
Дискутую українською мовою.
  •  

kotenko.

Скоро буде відео про кончених порохоботів і зеботів.
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

Цитата: kotenko. від Грудень 22, 2019, 09:58:22
Скоро буде відео про кончених порохоботів і зеботів.
Сподіваюся не від Скрипіна?
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

BanderaTV

  •  

pavlo_r

Промислове виробництво в листопаді просіло на 7,5%, бюджетникам затримують або не повністю виплачують зарплати. Мої вітання із новою машиною, до речі.
  •