Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Так, брейк!
Sanja — попередження
Djundich, мені начхати на ваше походження чи національність. Будьте хоч з Китаю. Таких як ви, але етнічних українців тут повно. Дурний народ, не більше не менше
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

mikhail

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

IANDROCOM

Цитата: Djundich від Березень 14, 2020, 09:44:40
Да да, вы про 2014 год :-?
Ні, пане. Про вибори 2019. Як не жартуни, то "карателі Порошенка".. Дожартувалися.. :evil:

Цитата: Djundich
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
:nosuper: :sick: Ні, ну це вже занадто. (А може це така "Провокація").
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

mikhail

Вчора бабусі зік виключив. Там якраз шарік був
Вона включила аби включити. Хто такій шарік тож не знає. Кажу що ти дивишся?

Sanja

Все, що потрібно знати про шарія і його прихильників, таких як створіння djundich.

Цитата
Я украинец, а вы не украинцы. Вы второй сорт... ну я не говорю второй сорт, нет, вы просто полукровки. Третекровки, четверокровки. Вы наполовину блядь поляки, наполовину вы венгры, наполовину вы хз что на самом деле. Не рассказывайте киевлянам как им себя вести, как им надо любить страну, любить свой флаг. Потому, что это не ваш флаг. У вас флага нет. Вы не украинцы.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Шарій_Анатолій_Анатолійович#Ставлення_до_українців

UPD. Запропонував джундічу зустрітись, щоб він мене навчив любити мертвечука, зеленського і рузьге мір. Відмовився і добавив у ЧС.
Звісно, це вам не гадості в інтернетиках писати))
Дискутую українською мовою.
  •  

mikhail

А ще ми носії російської і тому нас можна окуповувати
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

Странно что подмахнул закрытие российских школ. Видать не очень понял о чём разговор.
  •  

pavlo_r

Цитата: mikhail від Березень 15, 2020, 10:09:47
А ще ми носії російської і тому нас можна окуповувати
Я б тут додав "культури". Бо мова (як показав досвід) далеко не визначальний чинник. Не кожен (навіть далеко не кожен) російськомовний українець бачить себе частиною російського культурного простору. Натомість той, хто говорить українською (лише тому, що так всі навколо говорять і батьки його теж) дивиться Шаріїв, слухає рос.попсу, бо він "внєпалітікі". Гляньте тренди YouTube. Я туди вже боюсь неавторизованим заходити
  •  

Иваныч

#294
Про "внє палітікі"  правильно сказано, але тут серед  чинників  є і релігія. Є такі  реліг . об'єднання де забороняється  ходити на вибори бо обрали Бога і царя Ісуса  і вивчати політичні процеси  як такі, націоналізм погано і шкідливо порівнюючи це з нацизмом, мовляв це все від Сатани і людина на Землі якщо не керована Богом сама схибить і обере неправильний шлях  . Що не можна служити двум господарям   бо......  А є де свідомо  ходять і голосують  проти своєї країни мотивуючи що втомилися  і какая разніца  долар по 5 і тд.

vital-fm

  •  

BanderaTV

  •  

vital-fm

  •  

krasaffcheg

Цитата: vital-fm від Березень 15, 2020, 18:15:42
Ні, ні, там ж ніби він був по 2.
Как раз в начале второго срока Кучмы (1999 год) он прыгнул до 4, а потом (2000) - и до 5 гривен.

А при Ющенко (премьер - Тимошенко) прыгнул до 8.
  •  

mikhail

Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2020, 13:16:48
Я б тут додав "культури". Бо мова (як показав досвід) далеко не визначальний чинник. Не кожен (навіть далеко не кожен) російськомовний українець бачить себе частиною російського культурного простору. Натомість той, хто говорить українською (лише тому, що так всі навколо говорять і батьки його теж) дивиться Шаріїв, слухає рос.попсу, бо він "внєпалітікі". Гляньте тренди YouTube. Я туди вже боюсь неавторизованим заходити
та я кожен раз їх дивлюся. Знаю. Переключився вже на польську локалізацію в ютубі. А неавторизований коли ти то це взагалі біль
  •