Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2020, 13:16:48
Я б тут додав "культури". Бо мова (як показав досвід) далеко не визначальний чинник. Не кожен (навіть далеко не кожен) російськомовний українець бачить себе частиною російського культурного простору. Натомість той, хто говорить українською (лише тому, що так всі навколо говорять і батьки його теж) дивиться Шаріїв, слухає рос.попсу, бо він "внєпалітікі". Гляньте тренди YouTube. Я туди вже боюсь неавторизованим заходити
щодо культури то наприклад що за моргенштерн я дізнався лише з трендів і багато імен в Росії які там на малювались за останні років 5 я їх не чув не знаю... І слава богу.
  •  

mikhail

Цитата: krasaffcheg від Березень 15, 2020, 18:28:15
Как раз в начале второго срока Кучмы (1999 год) он прыгнул до 4, а потом (2000) - и до 5 гривен.

А при Ющенко (премьер - Тимошенко) прыгнул до 8.
щодо курсу

.. Був він 2.... Але дякуючи дефолту у Росії пригнув до 5 і там + /- залишався аж до 2008 року..... Поки світ криза не вдарила..... А далі ви все знаєте
  •  

vital-fm

Цитата: krasaffcheg від Березень 15, 2020, 18:28:15
А при Ющенко (премьер - Тимошенко) прыгнул до 8.
Так він впав, і був рік, коли його тримали на рівні 5, але після 2008-го знову став по 8.
  •  

mikhail

Цитата: vital-fm від Березень 15, 2020, 20:06:57
Так він впав, і був рік, коли його тримали на рівні 5, але після 2008-го знову став по 8.
він тоді і по 10 був
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

IANDROCOM

#304
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2020, 13:16:48
Я б тут додав "культури". Бо мова (як показав досвід) далеко не визначальний чинник. Не кожен (навіть далеко не кожен) російськомовний українець бачить себе частиною російського культурного простору. Натомість той, хто говорить українською (лише тому, що так всі навколо говорять і батьки його теж) дивиться Шаріїв, слухає рос.попсу, бо він "внєпалітікі". Гляньте тренди YouTube. Я туди вже боюсь неавторизованим заходити
Я вже боюся авторизованим заходити туди, це біосміття під назвою шарік шарій (з великої писати не хочу) лізе вже й в рекомендації.
Дякую але й без нього обійдуся в ці важкі карантинні дні. До речі його нізькість, гидотність, стала з'являтися у етері унітазу під назвою бЗік після "нового сезону" набагато частіше.
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

mikhail

  •  

IANDROCOM

#306
ICTV Помилився з титрами  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=2_cx4hnqMRw

Sanja

Дискутую українською мовою.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

BanderaTV

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

kotenko.

Тут недавно Сивохо впав чи його штовхнули. І тут я згадав Приховану камеру. Далі все на відео...
https://www.youtube.com/watch?v=b_BtSGtvRHo
#наташанемішай
  •  

Sanja

Завтра, на позачерговому засіданні, 24 березня можуть переглянути закон "Про мову" в частині її функціювання на ТБ та Радіо, тобто, скасувати квоти.
Covid19 розповсюджується через Українську мову?
Господи, у нас ще ніколи не було такої антиукраїнської верховної ради.
Дискутую українською мовою.
  •  

admin

  •  

IANDROCOM

І найогидніше те, що вийти на протест не можна. Прямо клондайк для зебіосміття.
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja