Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

 @Dredd_Deirector
ЦитатаДо роковин свого правління слуги підготували сюрприз, який може вдарити буквально по кожному – зміну порядку притягнення до адміністративної відповідальності, а саме - складання протоколу про адмінправопорушення.
Зараз його можна скласти тільки протягом 24 годин з моменту встановлення особи порушника. Копія ж протоколу під розписку вручається порушнику.
Законопроект № 3327 вводить нову процедуру: протоколи можна буде складати без присутності порушника протягом ТРЬОХ МІСЯЦІВ з моменту встановлення особи порушника. Сам протокол відсилатимуть поштою, причому доказом буде НЕ повідомлення про вручення порушнику протоколу, а «доказ відправки».
Ти можеш і не знати що, щось «порушив». Три місяці – достатній строк, щоб сфабрикувати будь-які «докази», і взагалі придумати, за що покарати заднім числом. Будь кого, будь за що. Тобто, в кінці літа можна дізнатись, що на тебе є протокол за правопорушення, вчинене (чи ні?) навесні.
А можна і не дізнатись, оскільки «доказом відправки» протоколу буде чек пошти про прийняття конверту, можливо, навіть порожнього. Спробуй через 3 місяці згадати, що ти робив того дня, тим більше – знайти докази на свою користь.

Цим же законопроектом передбачено право обробляти і використовувати персональні дані про особу без її згоди «з метою складання протоколу про адмін.правопорушення». Про кого завгодно. У них є 3 місяці. З огляду на те, як менти полюбили ст.44-3 КУпАП – готуйте всі по 17 тищ).

Але насправді - це зовсім не жарти. Це - Дамоклів меч, який висітиме над кожним, хто скаже слово наперекір владі, або хоча б косо подивиться на «товариша майора».

Поліцейська держава вже дуже близько.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68577
Як вони нас разом? А? Сподіваюсь в Djundich нове авто добре їздить, купив він його в період, коли ми всі по інерції ще від Порошенка страждали. Шкода, що не хоче більше писати
  •  

Xottabi4

Цитата: IANDROCOM від Квітень 23, 2020, 02:48:35
Напевно шкодує і плаче в подушку.. Xottabi4-а, теж щось не чув, напевно як і перший шкодує.
Рік. "Головне вижити", а там "на прикінці мене не відпускатимуть"..
Не жалею ни разу, не переживайте за меня  :smoke:
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

pavlo_r

Прикольно. Напевно на це є причини. Країна котиться в глибочезну дупу, але завжди є ті, хто навіть в Венесуелі чи КНДР добре влаштувались
  •  

Xottabi4

Конечно, есть, тут каждому своё. Человек спросил-я ответил, "шкодує?" - "жодним чином". Уверен, что даже те, кто голосовал за Зе, но сейчас не поддерживает власть, в прошлом апреле, даже зная, как будет дальше, отдали бы голос за того, за кого отдали. :victory: Это надо ж так уметь "задолбать" людей, как говорится.
  •  
    Подякували за цей пост: Qolo

pavlo_r

Тут швидше діагноз людям і вирок країні. Як то кажуть: чого дурні? Бо бідні. Чого бідні? Бо дурні. І цей народ ніколи не буде жити добре. Бо ідіоти. Вас задовбали картинкою в медіа, цілодобово миючи мізки. А ви пускаючи слюні повелися. Зате зараз всі ці браві броцуни з корупціЙОВ і режимом язики в одне місце поховали і сидять нижче трави, рипнутись бояться
  •  

Xottabi4

Каждый думает у себя в голове "все дурачки, а я Д`артаньян", каждый самый умный и новорит поучать других, избиратели кандидата А так думают об избирателях кандидата В, избиратели кандидата В об избирателях кандидата А. Ваше дело-ваше право. Как вы думаете о них, так же и они думают о вас. Такова психология человека. Спорить не собираюсь, ведь, конечно же, "вам лучше знать".
  •  

IANDROCOM

#336
Якщо вони реально приймуть ту писанину, я тоді буду думати чи не вийти мені з Громадянства України?..
Мені соромно за цю владу, але виборці "схавали", бо задають питання "Що доброго зробив Порошенко за 5 років?" і коли даєш відповідь то починають "А Порошенко не продав рошен" або "по закупівлях взяли швидкі Українського виробництва на АТО а не Німецькі б/у-шні". А на аналогічне питання "А що ж ваш Зеленський зробив?" - знову починають молоти маячню.. 

  •  

Xottabi4

Цитата: IANDROCOM від Квітень 26, 2020, 18:05:27
Якщо вони реально приймуть ту писанину, я тоді буду думати чи не вийти мені з Громадянства України?..
Мені соромно за цю владу, але виборці "схавали", бо задають питання "Що доброго зробив Порошенко за 5 років?" і коли даєш відповідь то починають "А Порошенко не продав рошен" або "по закупівлях взяли швидкі Українського виробництва на АТО а не Німецькі б/у-шні". А на аналогічне питання "А що ж ваш Зеленський зробив?" - знову починають молоти маячню..
Выходите на здоровье, думаете, вас кто-то будет удерживать или упрашивать?.. При такой постановке вопроса, как у вас, справедливо будет спрашивать "Что сделал Зеленский?" так же через 5 лет. Потому что за первый год своего президентства Порошенко запомнился лишь тем, что дал (или с его ведома дали) спокойно боевикам переехать из Краматорска в Донецк (там после Константиновки до Донецка ровная трасса 40 минут идет, легко можно было уничтожить их в прямом смысле слова, ездил по ней не одну сотню раз и прекрасно знаю её).
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

IANDROCOM

Цитата: Xottabi4 від Квітень 26, 2020, 18:14:48
Выходите на здоровье, думаете, вас кто-то будет удерживать или упрашивать?.. При такой постановке вопроса, как у вас, справедливо будет спрашивать "Что сделал Зеленский?" так же через 5 лет. Потому что за первый год своего президентства Порошенко запомнился лишь тем, что дал (или с его ведома дали) спокойно боевикам переехать из Краматорска в Донецк (там после Константиновки до Донецка ровная трасса 40 минут идет, легко можно было уничтожить их в прямом смысле слова, ездил по ней не одну сотню раз и прекрасно знаю её).
Ммм, а ви розумієте що якщо їх "знищити" як ви виразилися, то могла би початися реальна війна/помста? Потім, я особисто почав бачити покращення після порошенка вже через рік. Але звісно ту людину прямо таки трясло від блокування "Вконтакте" та "Одноклассники" і всього того сміття. Ок мене теж це трохи заділо, бо вони не давали викачати данні (в 2018 таки дали, тому й чекав). Потім його арумент про те що під час Порошенка було кумовство, а тут що? І Аваков його теж бісив, а тут оп і вже він хороший. І ця людина була на Майдані.
Потім сам Зе клоун обіцяв "заживемо через рік!!1" ну? І де? Тільки через рік він ляпнув "головне зараз вижити". І чому такий "крутий" кабмін міняли? Восени знову змінять?

Телеканал UATV угробили, а це був хороший канал, звісно і для Окупованих территорій потрібно, але не такою ціною. Нехай створюють на базі Плюсів, то й же Унітазан могли віддати (або вже візміть ліцензію з нуля). і Зробили би "солянку", новини від суспільного чи від UATV. Контент від всіх інших. Але ні потрібно знищити канал, і що зараз з тим ДОМ-ом? Їм потрібне те дороге обладнання/ПЗ? А повірте БТБ мало не дешеве обладнання, і в 2017-2019 роки багато чого нового закупили. А ДОМ поки-що виходить тільки з новинами. І навіщо ті відеостіни (особливо та велика, її майже не показують)і "доповнена реальність"? Якщо ведучій сидить за столом. І що дивитися нашим закордоном? "Russia Today"? І не кажіть мені про "некодовані версії", бо я впевнений в тих же готелях їх може не бути.
  •  

Xottabi4

Цитата: IANDROCOM від Квітень 26, 2020, 18:36:36
Ммм, а ви розумієте що якщо їх "знищити" як ви виразилися, то могла би початися реальна війна/помста?
А можно было  вообще не сопротивляться, тогда вообще, авось, никто бы не погиб. Про "заживемо через рік" впервые слышу от вас, нигде не видел такого. А про UATV ситуация такая, как сейчас происходит с UA-Общественным, которым выделили в итоге довольно неплохую сумму, и теперь в комментариях истерика аля "Эту помойку никто не смотрит, а туда столько народных денег уходит". Как гласила статистика, этот канал тоже толком никто не смотрел, но вещать он, как и UA-Перший, все равно должны. Но это уже вообще отдельная тема, я про это писал в разделе канала.
  •  

admin

1k баксов в месяц за начальника всея таможни  :99: :99:
Да ещё и доки за сутки подать  под стулом под стулом
  •  

pavlo_r

  •  

Мих. Думич

#342
Щойно Зеленський записав звернення щодо річниці закінчення Другої світової війни у Європі. Під час нього, Зеленський цитував спогади очевидців тих подій. І тут сталося дежав'ю. У березні ICTV під час його звернення транслював титр "Це я вбила Еріку". Люди з поганим слухом це сприйняли як зізнання Зеленського у вбивстві. Добре, що це сталося через технічну помилку.
  •  

IANDROCOM

Цитата: Мих. Думич від Травень 08, 2020, 14:05:02
Щойно Зеленський записав звернення щодо річниці закінчення Другої світової війни у Європі. Під час нього, Зеленський цитував спогади очевидців тих подій. І тут сталося дежав'ю. У березні ICTV під час його звернення транслював тит "Це я вбила Еріку". Люди з поганим слухом це сприйняли як зізнання Зеленського у вбивстві.
Трохи не зрозумів, то вони знову титри не зупинили на час звернення?
  •  

Мих. Думич

Цитата: IANDROCOM від Травень 08, 2020, 15:13:48
Трохи не зрозумів, то вони знову титри не зупинили на час звернення?
На відміну від казусу з титром "Це я вбила Еріку", цього разу титрів не було.
  •