Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

За рік на державних посадах опинилися понад 30 «кварталівців» і їх знайомих

ЦитатаУпродовж першого року президентства В. Зеленського понад 30 осіб, які раніше працювали в структурах «Студії Квартал 95», її дочірніх організаціях, надавали послуги компанії, співпрацювали із В. Зеленським на професійній основі, були знайомими, друзями, родичами В. Зеленського чи його оточення отримали державні посади. Із них 12 безпосередньо працювали в «Студії Квартал 95».

Вказані особи були призначені на посади помічників, заступників, керівників Офісу Президента, отримали посади в органах безпеки України, в центральних органах виконавчої влади, стали членами наглядових рад, комітетів, були обрані на посади народних депутатів України.

«Студія Квартал 95 перетворилися на кузню кадрів для нової влади. Якщо врахувати призначення не лише осіб, які безпосередньо працювали в структурах 95 кварталу, а й їх знайомих, друзів, родичів, то мова йде про щонайменше три десятки осіб, які опинилися на впливових державних посадах у перший рік президентства В. Зеленського. Реальна цифра може виявитися ще більшою. При цьому варто розуміти, що більшість із цих людей не були пов'язані із політикою раніше і просто не опинилися б на теперішніх посадах, якби не В. Зеленський. Більше того, давні друзі і бізнес-партнери В. Зеленського отримали не лише посади в Офісі Президента, але й місця в органах безпеки України, що безпосередньо підіймає питання їх профпридатність для виконання поставлених завдань», – зазначив голова КВУ О. Кошель.
  •  


UzUA108

Низка каналів покаже пресконференцію Володимира Зеленського

ЦитатаПресконференція президента України Володимира Зеленського відбудеться 20 травня, о 10:30, у Маріїнському палаці. Її транслюватимуть онлайн у соцмережах на офіційних сторінках Офісу президента, а також покажуть канали «UA: Перший», NewsOne, 24 канал, hromadske, «1+1» та Прямий канал.Низка каналів покаже пресконференцію Володимира Зеленського
«UA: Перший» та «Українське радіо» покажуть пресконференцію в спецвипуску «Теми дня».

24 канал планує транслювати пресконференцію повністю, але можливі зміни. 

«1+1» та «1+1 International» транслюватимуть пресконференцію наживо, а також висвітлюватиме у новинах.

hromadske покаже пресконференцію повністю на всіх своїх платформах. Захід висвітлюватимуть в усіх наявних форматах: прямий ефір, новини на сайті, а також документальне відео за результатами пресконференції.

Прямий канал так само наживо та повністю транслюватиме пресконференцію.

NewsOne, окрім прямої трансляції пресконференції, проведе спецмарафон «Рік президента».

СТБ не транслюватиме пресконференцію, канал планує випустити сюжет в рамках «Вікна-новини».

«Детектор медіа» очікує відповіді від телеканалів: «Еспресо», «1+1», «Україна» та «Україна 24», ICTV, Новий канал, «112 Україна», ZIK та «Інтер».
І окремо, єдиний канал, який поставив інтереси школярів (7 класів) над президентськими...
Цитата5 канал не зможе транслювати наживо пресконференцію, оскільки показуватиме телеуроки для школярів 7-х класів. Проте захід будуть висвітлювати у випусках розмовних студій «Час новин» та «Інфовечір».
  •  

pavlo_r

Епоха бідності скінчилася! Їж Те 😂😂😂😂😂
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВВАЖАЄ, ЩО ЗАРПЛАТА 5 ТИС. ГРН – НЕ БІДНІСТЬ
http://tvoemisto.tv/news/zelenskyy_vvazhaie_shcho_zarplata_5_tys_grn__ne_bidnist_109656.html
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

UzUA108

The New York Times опублікувала колонку Зеленського про перший рік президентства
ЦитатаКолонка вийшла під назвою «Я очікував війни. Я не чекав на імпічмент Трампа чи пандемію» («I Expected War. I Didn't Expect Trump's Impeachment or a Pandemic»).The New York Times опублікувала колонку Зеленського про перший рік президентства.

20 травня американська газета The New York Times опублікувала колонку президента України Володимира Зеленського, у якій він підбив підсумки свого першого року на посаді.

«Я ніколи не думав, що бути президентом легко. Раніше я працював у комедійному жанрі та займався продюсуванням. Команда, яку я привів, складалася з розумних, енергійних, здібних і відданих людей. Але багатьом з них бракувало політичного досвіду. Ми мали великі надії та взяли на себе жорстке зобов'язання покращити становище нашої країни, яка зіткнулася з важкими умовами – як всередині, так і на світовій арені», – пише пан Зеленський у колонці, переклад якої опублікувала його пресслужба.

У матеріалі він перелічує низку викликів – згадує про історію імпічменту президента США Дональда Трампа, яка зробила його «справді всесвітньо відомим»; про війну на Донбасі та звільнення бранців Кремля; про міжнародне співробітництво та підтримку; про загрози та боротьбу з коронавірусною інфекцією.

«Шлях до одужання довгий. Війна на Донбасі ще не закінчена. Але коли я оглядаюся на перший рік свого президентства та дивлюся вперед – на другий, я маю надію. Ми разом зробимо світ – і Україну – кращими», – такими слова президент завершив свою колонку.
Оригінал колонки
  •  

IANDROCOM

Посилки на КПП "ТИСА" будуть "шмонати"... Прямо як за часів яника..
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/1533918
Зараз йдуть протести, як на мене правильно. Бо бісить коли беруть твою сумку з речима і починають "А чьо три телефони, а чьо 6 флєшок?"
Нові потоки корупції :evil:
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

pavlo_r

Цитуючи відомого білоруського блогера: Лолірую 😁
  •  


kotenko.

#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kotenko.

#наташанемішай
  •  

pavlo_r

  •  

vital-fm

  •  

kram2000

Зниженню рейтингу Володимира Зеленського, крім його факапів, посприяли і більшість "наших медіа", які належать Медведчуку, Коломойському, Фірташу-Львочкіну
https://www.youtube.com/watch?v=PvBFaLHRVf4
  •  

kram2000

А тут показується на конкретному прикладі Шарія, як обвалюється рейтинг Зе
https://www.youtube.com/watch?v=B97zQL6Ieeo
  •  

vital-fm

  •