Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Нещодавно промайнула новина, що хочуть лишити громадянства: Коломойського, Рабіновича та Корбана
  •  

DVB

То вони його самі попросили. Щоб уникнути мобілізації і безперешкодно перетинати кордон країни.
:wink:
  •  

kotenko.

Я не розумію тих шизанутих, які за Зеленського рвуть Порошенка, і які за Порошенка рвуть Зеленського, і самих цих двох дятлів, які навіть під час війни готові країну просрати, лиш би мати доступ до корита.

Як, анти-Арестович, скажу чокнутому елехторату гірку правду: між Порошенко і Зеленським є набагато більше спільного, ніж комусь здається.
Адекватнішим, ніж лохторату, користувачам нашого форуму, даю загадку: що в них спільного? Будуть бонуси.
#наташанемішай
  •  

0-0-0-0

Спільне - обидва свого часу про***ли (©Арестович) наступ росії на Україну.
Що Порошенко не подбав про вияви проросійських настроїв у південно-східних областях та у Криму та втечу Януковича з посіпаками, що Зеленський більше вглиблювався у "Велике Будівництво", ніж в оборону.
Ще одна спільність - зв'язки з росією. Нагадати, хто заснував ПР? Хто лобіював закупівлю вугілля з ОРДЛО за наявних альтернатив? Хто затримував видачу військовополонених?
А хто, по суті, підробляв на росії, будучи таким собі гастарбайтером? Хто, незважаючи на війну, не гребував співпрацювати з росТБ? Хто любив заарештовувати волонтерів та АТОшників?
І цих проявів можна знайти ще багато...
Так що суперечки між "порохоботами" та "зеботами" можна звести до боротьби жаби з гадюкою.
  •  

kotenko.

Ох тебе занесло... Я так бачу, аналізу нуль, від слова зовсім. Далі своїх емоцій нічого не можеш побачити.
Та й не вгадав ти нічого.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

  •  

kotenko.

Поконкретніше тут
#наташанемішай
  •  

vital-fm

  •  

kotenko.

Отже, що, на мою думку, є спільного між "баригою" і  "боневтіком"?
А) Вони заповнили запит виборців на "нові обличчя" з безпрецедентною початковою підтримкою, навіть деякі обіцянки були схожі (наприклад, щодо закінчення війни)
Б) Їм також допоміг зійти на вершину олігархічний консенсус, при якому центри прийняття рішень знаходились то у Відні, то в Женеві
В) займаються інтригами у внутрішній політиці, а не економічним зростанням. Власне це і стало причиною того, чому Порошенка не вибрали на другий термін, цього ні він, ні його партія ніколи не зрозуміють, це ж після війни стосуватиметься і Зеленського.
Г) мутні персонажи на посадах в органах нацбезпеки, в яких або в їх рідних є рос. громадянство (Семочко, Баканов тощо).


Тепер до балабольства під час війни.
Днями був у знайомої. Поки та була у відпустці, то Фрідом дивиться, то ICTV, то Яковину, то Жданова,  то Хюрремсултан, і каже мені: "Антонівський міст бомблять.... Ну коли ж той Херсон звільнять". Короче, передивилась....
А в мене все флешбеки з 2014: теж була надія, що "щас тих алкашиків до границі одженемо", теж розказували по телевізору, куди треба наступати та ще й відео викладали, куди наша техніка їде. А тоді упс, і Іловайськ, упс, і Мінські угоди.
І оцього загального "упсу" мені вистачило, щоб з холодною головою в 2022 показати знайомій, що з нашою акуратною тактикою правобережну частину Херсонщини і неконтрольовану частину Миколаїщини ми визволимо Херсон не раніше Нового Року. Не знаю, чи взагалі її це переконало, та й косяться люди в селі на мене, коли їм кажу, шо війна буде ще десь 5-10, якщо не всі 20 років.

Так от нинішня влада переважно повторює помилки попередників, коли щодня трублять про контрнаступ на півдні.
І зараз ми доконтрнаступались до того, що антихристи перекинули частину своїх десантних військ туди.
Так, нам не треба переговорів, ми відвоюємо втрачені території не за 1-2 роки, але ще буде упс, і 2 "ХНР", упс, і "ЗНР", вдобавок до Донбасу, невелика частина якого залишиться за нами. До цього треба бути готовими, щоб потім нас не накрило плюс нові шантажі від буйного ведмідя. А ворог тільки цього і жде, щоб ми опустили руки і пустились в ще дужчі срачі, ніж навіть зараз, коли два гетьмани  з їхніми фанатами з'ясовують, хто з Медведчуком бабки косив, а хто Маріуполь здав.
Тож нам треба бути хитрішими, швидшими і сильнішими, скільки би підніжок і провокацій ворог би не влаштовував на біговій дистанції.

П.С. Фотосесія Зеленської з тепер уже відомою позою вчергове засвідчила, що більшість нашого населення - архаїчний ....ий совок і далі свого носа, чи то скрєп, нічого не бачить.

#наташанемішай
  •  

vital-fm

По В погоджуюсь, якщо 5-ий прибирав коаліційних партнерів, то 6-ий тих, кого привів у ВР під своїм брендом.
  •