Eurovision 2020-21. Обговорення учасників, прогнози та все що з ним пов'язано

Автор UzUA108, Січень 20, 2020, 20:31:06

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

Я би за перейменування із вказанням у дужках щось типу "відмінене у 2020"
  •  

BanderaTV

Цитата: UzUA108 від Березень 18, 2020, 17:29:48
Я би за перейменування із вказанням у дужках щось типу "відмінене у 2020"
А чому не Eurovision 2020 2021
  •  

Formally 20

  •  

asdef78

Все верно сделали. Это должен быть праздник... от души... а когда за окном такое...
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

UzUA108

Евробачення 2021 пройде за сценарієм B, тобто:
ЦитатаБуде проведено 9 шоу в арені, однак з обмеженою кількостю присутніх, щоб забезпечити соціальне дистанціювання.

Зменшиться кількість людей у ​​кожній делегації.

Подію зможуть відвідати лише 500 журналістів. Ще 1000 журналістів зможуть висвітлювати конкурс в новому інтернет-прес-центрі.

Рішення про те, чи зможуть глядачі бути присутніми на шоу, буде прийнято пізніше. Хоча раніше, згідно з варіантом «В», глядачі могли бути присутніми на шоу із дотриманням дистанції 1,5 м.

Всім закордонним учасникам «Євробачення-2021» рекомендують дотримуватися карантину протягом 5 днів перед вильотом до Нідерландів, і вони повинні надати негативний тест на COVID-19 щонайбільше за 72 години до польоту.
  •  

kram2000

На цьогорічному Євробаченні в Амстердамі Білорусь представлятиме ось ЦЕ  :sick:  :sick: :laugh:
https://www.youtube.com/watch?v=_RMHKaIsac0
  •  

krasaffcheg

Чисто для контексту. У них був переможець минулорічного нацвідбору - дует VAL. Але через критику "ябацьки", їх відсторонили від участі. Був варіант провести новий нацвідбір (як то, наприклад, зробили росіяни). Але нащо ці ніжності. З таким самим успіхом можна було б взагалі Миколку послати.

До речі, на офіційному YT-каналі гурту Галаси ЗМєста на обкладнці одного відео є прорваний прапор Євросоюзу з фігою. Та й сам текст пісні-учасниці скидається на політичний. За політику, наприклад, у 2009 році дискваліфікували Грузію. Чи проковтне у цьому році Європейська мовна спілка таку "гівняшку" від Лукашенка - подивимся.
  •  

BanderaTV

Для "Першого залежного" та "Інтеру", це буде канхфєта.
kram2000, а що то було до редагування? Ти скинув спочатку "Ґринджол", а потім скинув вже оригінал "несмаку по-білоруськи".
  •  

kram2000

Цитата: BanderaTV від Березень 10, 2021, 10:46:53
Для "Першого залежного" та "Інтеру", це буде канхфєта.
kram2000, а що то було до редагування? Ти скинув спочатку "Ґринджол", а потім скинув вже оригінал "несмаку по-білоруськи".

В мені дідусь Зігмунд Фройд прокинувся напевне  :-)  8-)

Просто ж Україна у свій час теж посилала подібну пісню, гурту "Гринджоли", хоча я від початку хотів одразу пошерити їхній білоруський "Шедевр"
  •  

TV-Ukr

Тим часом Go-A випустили другу версію пісні Шум, зі зменшеним часом до 3 хвилин і авторським текстом.

Яка версія вам більше подобається, перша, друга, чи третя (тобто обидві версії)?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

krasaffcheg

Як то часто буває, сіквел слабший за оригінал. Але у оригіналу хронометраж 4:20, а треба зрізати до 3 хвилин. Нажаль. Хоча, все одно круто.
  •  

asdef78

  •  

krasaffcheg

Добрий вечор:

Европейский вещательный союз: песня «Я научу тебя» в нынешнем виде не может представлять Беларусь на «Евровидении»

https://people.onliner.by/2021/03/11/evs-o-evrovidenii
  •  

BanderaTV

  •  

kotenko.

Австралія, Бельгія, Румунія, Литва, Словенія, Македонія, на мою думку, не потраплять до фіналу. Україна на межі. Дивився виступи без звуку.
#наташанемішай
  •