Дім [DVB-T2/супутник]

Автор Xottabi4, Березень 02, 2020, 17:25:58

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

#45
Заря - Динамо, в свою очередь, идёт без лого 2+2.

https://youtu.be/V-Q4vtHEElU
 •  
  Подякували за цей пост: Marjan0506

IANDROCOM

#46
У канала є домен http://kanaldom.tv
Сайту поки немає.
 •  

kram2000

Телеканал "Дом" відмовився від місць у цифровому мультиплексі у Волновасі та Гірнику, а у Бахмутівці мовитиме на 41 ТВК тепер
 •  

admin

А точніше:

Також за клопотанням ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України», м. Київ, (логотип «ДОМ»)  Національна рада анулювала його дозвіл на тимчасове мовлення у стандарті DVB-T/Т2 з використанням 22 ТВК у м. Волновасі, 6 ТВК у м. Гірнику Донецької області, 40 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області.

Водночас дозволи на тимчасове мовлення на цих каналах на звернення компанії  Національна рада видала іншому мовнику ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» (логотип «UA»).

До того ж, Національна рада вирішила задовольнити ще одну заяву ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» та видала йому дозвіл на тимчасове мовлення у стандарті DVB-T/Т2. Враховуючи технічні моменти організації мовлення з модуляцією QPSK, мовник вирішив розповсюджувати програму «ДОМ» на 41 ТВК у с. Бамхутівка Новоадайрського району Луганської області.

Просто сюр
 •  

krasaffcheg

Хм... А откуда 40й ТВК в Бахмутовке? Его же не так давно в принципе потушили
 •  

admin

Да они с Домом и УАТВ такие кренделя выписывают что я не перестаю удивляться.
 •  

UzUA108

Сьогодні прям "день новин про Дім") - з інтерв'ю Юлії Островської, в.о. генерального директора ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України», до складу якого входить канал «Дом», Детектору медіа.

1. Канал «Дом» перейде під Мінреінтеграції з 2021 року
ЦитатаДержавний телеканал для тимчасово окупованих територій «Дом» перейде до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (Мінреінтеграції) після 1 січня 2021 року.

Юлія Островська повідомила, що з держбюджету на наступний рік просять виділити на канал «Дом» та іномовлення більшу суму – понад 600 млн грн: «Ви побачили статтю тільки в Міністерстві реінтеграції. Є ще одна. Оскільки відбувається перехід від одного міністерства до іншого, то бюджетну заявку подає ще й Мінкульт. Є гранична сума, яку воно нам видає. І є ще те, що додатково просить Міністерство реінтеграції виходячи з наших стратегічних побажань. І якщо це разом з'єднати, то виходить трохи більше 600 млн гривень – ось що ми просимо на майбутній рік».

2. Канал «Дом» хоче відмовитися від безкоштовного контенту медіагруп з березня 2021 року
ЦитатаДержавний телеканал для тимчасово окупованих територій «Дом» з весни 2021 року планує почати працювати в концепції розважально-інформаційного каналу, тому з березня хоче відмовитися від безкоштовного контенту медіагруп.

«Щоб із березня, коли ми відмовимося від безкоштовного контенту медіагруп, наша сітка не виглядала понуро, ми закупимо контент і до вересня, коли з'являться наші перші 4-серійки, опрацюємо на закупівлі з вкрапленнями тих програм, які вже робимо. До речі, закупити можна й у медіагруп. З ними ми теж ведемо переговори», – сказала вона.

З весни 2021 року на каналі планують показувати ранкове шоу, ігрові передачі, аналітичні та інформаційні програми, а також старі фільми. 

Пані Островська розповіла, що з наступного року канал почне брати участь у тендерах на виробництво. «Тобто, ми будемо оголошувати теми, які нам цікаві, і тд. І ми розуміємо, що короткі 4-серійкі можуть з'явитися ближче до вересня. Щось довге – до кінця року. І тоді у нас вже накопичується свій контент, який можна показувати на наступний рік, а потім попросимо ще більше. Так, у результаті, матимемо свою бібліотеку», – пояснила вона.

Перед запуском навесні 2020 року канал попросив у медіагруп найбільш рейтингові продукти, цей пул періодично доповнюють, адже оновлюється контент каналів. «На жаль, вони не можуть дати нам усе, тому що самі не на все мають права. Але дали вони нам дійсно багато», – сказала Юлія Островська.

Вона не знає, яке зараз охоплення каналу на окупованих територіях, проте вважає, що «відлік наростання лояльності треба буде починати вже з березня 2021-го».

3. Кирющенко, Кречетов, Мацука: хто допомагає розбудовувати канал «Дом»
ЦитатаДержавний телеканал для тимчасово окупованих територій «Дом» допомагають розбудовувати експрацівник директорату з питань інформаційної політики Офісу президента України Максим Кречетов, режисер серіалу «Слуга народу» Олексій Кирющенко та низка ведучих.

Максим Кречетов відповідає на каналі за інформаційну політику та інформаційні проєкти. Олексій Кирющенко, за словами пані Островської, голова внутрішнього наглядової ради та виконує роль креативного продюсера.

До команди каналу також входять ведучі Олексій Мацука, Ірина Твердовська, Тетяна Попова, Олег Борисов, Мілена Амеді та Анна Нитченко.

Крім того, 21 вересня канал «Дом» запустив ранкове шоу «Утро Дома», ведучими якого стали Анастасія Касілова та Костянтин Октябрьский, Юлія Крапівіна та Валерій Сараула.

«Вони в цікавій, ігровій формі доносять, що в Україні все в порядку, що наша країна розвивається, ми тут не їмо розп'ятих хлопчиків, у нас продовжують знімати кіно, серіали, відкриваються виставки, ресторани, музеї. Розповідаємо про наші досягнення у всіх областях», – сказала пані Островська та додала, що наразі ранкове шоу виходить у записі.
 •  

krasaffcheg

Собирался проверить сегодня, не ушёл ли с 31 ТВК в Бахмутовке. И обнаружил, что канал ДОМ сместил программную сетку на 1 час назад. Видимо для того, чтобы для жителей ОРДЛО время выхода программ не поменялось. Теперь утреннее шоу выходит в 5:30 по Киеву, а основной выпуск новостей и тематические программы начинаются в 19:30.

Кстати, программа ДОМа публикуется ежедневно на их странице в Facebook
 •  

kram2000

Замість каналу UATV на Донбасі мовитие "канал "ДОМ"
 •  

admin

Цитата: kram2000 від Лютий 25, 2021, 11:27:59
Замість каналу UATV на Донбасі мовитие "канал "ДОМ"
а більш докладна інфа? ТВК? населений пункт?
 •  

kram2000

Цитата: admin від Лютий 25, 2021, 12:12:58
а більш докладна інфа? ТВК? населений пункт?

Наскільки я зрозумів, це по всіх містах, де нині мовить UATV
 •  

kram2000

Цитата: admin від Лютий 25, 2021, 12:12:58
а більш докладна інфа? ТВК? населений пункт?

https://detector.media/rinok/article/185226/2021-02-25-telekanal-dom-zminyv-programnu-kontseptsiyu-ta-povernuvsya-do-movlennya-u-velykykh-mistakh-donbasu/
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла зміни до програмної концепції телеканалу «Дом» (державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України»). Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 25 лютого.

Канал змінив формат з інформаційно-культурологічного на розважально-інформаційний з кінопоказом.

Відповідно до програмної концепції додається 4 години фільмопоказу. Також канал змінив стандарт супутникового мовлення через те, що додався додатковий ретранслятор.

Окрім цього Нацрада анулювала дозволи «Мультимедійна платформа іномовлення України» на тимчасове мовлення на іномовлення з логотипом UA, але натомість видала ці дозволи каналу з логотипом «Дом». Зокрема, мова йде про мовлення у у Волновасі (5 ТВК), Краматорську (8 ТВК) та Маріуполі (5 ТВК) Донецької області.
 •  

admin

По пам'яті ТВК МХ-7, дома гляну. Сподіваюсь завершили цей маразм.
 •  

kram2000

З 1 березня 2021 року у програмі передач телеканалу "Дом" будуть транмлюватися серіальчики від медіахолдингу Ріната Ахметова.
https://kanaldom.tv/programm/
 •  

kram2000

В Крамасі мовить ще UATV (мовлення відрізняється від онлайн-мовлення "ДОМУ")
https://kanaldom.tv/cherez-antennu-sputnik-i-onlajn-telekanal-dom-znachitelno-rasshiril-svoyo-veshhanie-karta/
 •