Телеканал КИЇВ [DVB-T2, супутник]

Автор BanderaTV, Листопад 14, 2018, 18:44:20

Попередня тема - Наступна тема

IANDROCOM

Цитата: UzUA108 від Травень 25, 2020, 22:20:50
У каналу знову новий логотип: білий каштан тепер у червоному квадраті у правому нижньому кутку.
Це так вже з місяць десь, якщо не більше. В мене руки все не доходять написати (але й облінився я на карантині)
 •  

admin

 •  

IANDROCOM

#17
Цитата: admin від Травень 26, 2020, 09:09:29
це лого десь є в інтернеті?
Ось декілька знімків, час від часу годинник змінюється з погодою


UPD: Поки-що заставки не змінили, вони з круглим логотипом.
UPD2: Вітрозахист теж старий

 •  
  Подякували за цей пост: admin

kram2000

Креативний продюсер Євген Лєсной звільнився з каналу «Київ»

Креативний продюсер Євген Лєсной залишив телеканал «Київ». У коментарі «Детектору медіа» продюсер розказав, що звільнився за згодою сторін.

«Хочу подякувати керівництву каналу за можливість працювати над переформатуванням "Києва". Але у нас різне бачення того, куди має рухатись канал. Мені дуже важко працювати, коли немає стратегії. А керівництво нині хоче будувати CNN, завтра одеське телебачення, а післязавтра знову CNN. Пана Лященка (Юрій Лященко – керівник каналу «Київ». – ДМ) можна порівняти з нашим президентом Зеленським, який багато чого хоче, але не розуміє як, – сказав пан Лєсной. – Я телебаченням займаюсь більше 20 років і розумію, що для того, щоб у каналу був глядач, потрібно мати стабільну сітку. А коли немає чіткого розуміння, яка програма виходить і в який час, відбувається постійна перестановка проєктів, то це досить складно».

Основними підсумками своєї роботи на каналі «Київ» Євген Лєсной вважає формування потужної команди, залучення нових ведучих (наприклад, Слави Соломки), створення імідж-буку, переформатування проєкту «Панорама». За його словами, він також пропонував низку нових форматів, однак керівництво їх не затвердило.

Євген Лєсной додав, що після звільнення його змусили підписати документ, у якому він гарантує, що не даватиме оціночних суджень щодо каналу. Лише після цього йому вдалось отримати трудову книжку. «Вперше в практиці довелося підписувати такий документ, який не має жодної юридичної сили», – додав він.

https://detector.media/rinok/article/177622/2020-06-01-kreativnii-prodyuser-evgen-lesnoi-zvilnivsya-z-kanalu-kiiv/
 •  


UzUA108

«Київ» розпочав технічну модернізацію вартістю 28,5 млн грн та готується до HD-мовлення
ЦитатаВитрати на переїзд у новий телецентр і технічне переоснащення взято з бюджету каналу, який був виділений у 2020 році на капітальний ремонт, - це 28,47 млн ​​гривень.«Київ» розпочав технічну модернізацію вартістю 28,5 млн грн та готується до HD-мовлення

Насамперед цього року канал переїхав зі старого аварійного будинку на Хрещатику, в якому знаходився багато років, у новий телецентр на Подолі.

Також канал придбав нову систему автоматизації ефіру VSN і вже завершив її інсталяцію. До цього компанія працювала на програмному забезпеченні, встановленому багато років тому, з дуже обмеженим функціоналом. Нова ж система дозволяє автоматизувати всі робочі процеси: рекламні прояви, анонсування, прямоефірні включення тощо. Вартість системи автоматизації ефіру - 2,75 млн грн.

Також телеканал «Київ» модернізує в цьому році свою апаратну (АСБ) графічною системою оформлення прямоефірного продукту Vizrt, яку використовують лідери світового телемовлення, такі як ABC, CBS, Fox, CNN, BBC та Sky News і деякі українські телеканали. Цей комплекс буде відповідати за всю графіку каналу - погода, трафік, термінова інформація, анонсування, зворотний зв'язок з глядачами, інтеграція з сайтом і соцмережами. Vizrt інтегрований у новинну систему каналу Octopus і дозволить журналістам формувати сюжети з графічним оформленням відразу на своїх робочих місцях.

«Київ» отримав нову комутаційну матрицю Universal Videohub 288 від компанії Blackmagic вартістю 1 млн гривень. Це допоможе каналу незабаром перейти на HD-мовлення.

Окрім цього, найближчим часом зміниться й оформлення студії - з'явиться відеостіна, що складається з 18 моніторів (6 на 3 моніторів розміром 7,5 на 2 метри) з можливістю одночасного відображення 4-х прямоефірних незалежних потоків  інформації (наприклад, з місць подій в місті). І з кожним з них зможуть спілкуватися ведучі в студії. Також стіна буде підключена до системи оповіщення центру надзвичайних ситуацій КМДА. Вартість відеостіни - 3,94 млн гривень.

Усі ці витрати взяті з бюджету каналу, який був виділений у 2020 році на капітальний ремонт - це 28,47 млн ​​гривень. У цю ж в суму, крім витрат на переїзд, автоматизацію, відеостіну і Vizrt, входить купівля декорацій, облаштування телевізійних і радіопавільйонів, радіопродакшн, закупівлю ще більшої кількості LiveU, відеокамер, дронів тощо.

Все обладнання надійде у  грудні. «На повне освоєння всього функціоналу, як показує практика, потрібно від 6 до 9 місяців», - зазначив Андрій П'ятницький.
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

UzUA108

«Київ» розпочав мовлення в HD
Телеканал «Київ» розпочав мовлення у HD і запустив нову графічну систему оформлення ефіру. Про це повідомляє пресслужба каналу.

Партнером каналу є компанія «Космонова». Сигнал «Києва» у Full HD якості тепер доступний у мережах провайдерів кабельного телебачення та на ОТТ- і IPTV-сервісах. У цій же якості канал проводить трансляції на сайті «Київ. Media». Також у якості Full HD викладаються відео в соцмережах мовника й на сервісі YouTube.

Наразі канал вивчає можливість вести HD-мовлення в ефірній цифровій мережі Т2 та на супутнику, де мовник поки ще залишився в SD.

Також канал модернізував свій апаратно-студійний блок на базі технології Vizrt – Vizualization in Real Time.

«Цю систему використовують лідери світового телемовлення та лічені українські телеканали, – йдеться у повідомленні каналу, – Vizrt відповідатиме за всю графіку каналу. Йдеться про погоду, трафік, термінову інформацію, анонсування, зворотній зв'язок із глядачами, інтеграція з сайтом та соціальними мережами. Також Vizrt автоматизує чимало робочих процесів, зекономить ресурси людей, оновлюватиме дані автоматично в онлайновому режимі, перераховуватиме графіку й підбиратиме потрібні шаблони оформлення. Vizrt інтегрований у новинну систему каналу Octopus, що дозволяє журналістам формувати сюжети з графічним оформленням відразу на своїх робочих місцях».

Окрім цього у квітні студія новин «Київ. NewsRoom» отримала нову сучасну відеостіну. Ця конструкція складається з 18 моніторів (6 на 3 моніторів розміром 7,5 на 2 метри) з можливістю одночасного показу 4 прямоефірних незалежних потоків інформації – наприклад, із місць подій у місті. До того ж із кореспондентами кожного з цих включень зможуть спілкуватися ведучі в студії.
 •  

kram2000

 •  

BanderaTV

 •