StarLightMedia (СТБ, ICTV/ICTV2, Новий, ОЦЕ, М1/М2)

Автор IANDROCOM, Червень 08, 2020, 04:31:22

Попередня тема - Наступна тема

IANDROCOM

Цитата: TV-Ukr від Лютий 20, 2022, 20:10:46
А ще краще - українська озвучка, якої так цураються медіагрупи.
Ну вибачте, є деякі випадки коли так зробити неможливо, як АЗ і ГО бо ці програми потрібно показувати саме російською для якнайширшого кола глядачів.
  •  

TV-Ukr

Так вони ж виходять як українською, так і російською, та й я мав на увазі інший контент, зокрема Свати. Плюси жалілися, що після їх озвучення українською рейтинги впали.
Цитата: TV-Ukr від Лютий 21, 2022, 15:32:36
Забув, що ще є аналогове ефірне ТБ.
Хоча його треба було залишити лише в Донбасі та Криму. Бо аналог, наприклад, добиває до Севастополя, а цифра ні, що я побачив в ролику за 2016 рік. Хоча мені здається, що там щось неладне, бо максимальна потужність тих передавачів 5 кВт, та й у ролику за 2021 прийому українського ТБ вже не було.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

MrMaxx

Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

UzUA108

Цікаво. Новий канал переніс давно анонсовану "Пари на мільйон" від сьогодні аж на 15.03 (сьогодні весь вечір транслюють фільми про собак). Зрозуміло, з чим це пов'язано, ось навіть пост у соцмережі
ЦитатаКожен громадянин нашої країни зараз прикутий до новин та слідкує за тим, що відбувається.
Україна вже давно обрала свій шлях. Її не потрібно направляти, їй не потрібно підказувати, хто вона та де вона!
Ми прагнемо жити мирним життям, радіти звичайним речам, думати про те, що зовсім скоро весна. Натомість вся наша увага зосереджена на подіях, які можуть похитнути це.
Друже, в ці часи ми як ніколи маємо єднатися, триматися одне одного та мати непохитну віру в себе та свою країну!
У зв'язку з тим, що кожен з нас зараз зосереджений на подіях, що відбуваються в Україні, прем'єра проекту «Пара на мільйон» відбудеться не сьогодні. Дату я тобі повідомлю згодом, а зараз прошу зберігати холодний розум та спокій. [на сайті каналу вже оновлена дата]
Наша єдність та прагнення жити в незалежній державі переможуть усе, що може трапитися на цьому шляху
https://facebook.com/NovyChannel/posts/4848640531871233

Навіть 1+1, попри Інформаційний марафон лише переніс "Дім Бобринських" на глибоку ніч.

При цьому прем'єра "Будиночка на щастя", згідно плану вийшов за планом. Щось з тою "Парою" не так? :S
  •  

Nevidomyy

Новий канал, здається, переніс всі прем'єри. Принаймні Improv Live Show, який анонсували на завтра, в телепрограмі немає, на його місці якийсь фільм жахів
  •  

UzUA108

На сайті вже є оновлені дати прем'єр - все перенесено на березень (крім Будиночка на щастя)
  •  

UzUA108

На днях група оновила сайт з slm.ua на starlight.media

Оригінальна у них 404 помилка :side:
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

UzUA108

На "M1", "M2" з'явились рухомі стрічки новин. Також, моніторив я сьогодні канали і, здається, вони ще профільтрували плей-листи: тепер пісні лише українською (не рахуючи 1944 Джамали чи відео-звернень)
  •  

UzUA108

#68
Після закриття медіагрупи «Україна» деякі джерела розповідали «Детектору медіа» про можливе закриття каналів у групі StarLightMedia. Називали і Новий, і навіть ICTV, який був лідером ринку і зараз транслює спільний телемарафон. Однак, схоже, у групи все не так погано. Зараз дистрибуційний відділ пропонує провайдерам та партнерам на 2023-й підписку на новий канал ICTV2. Він показуватиме кіно, й туди зайдуть усі фільми, які зараз не має змоги показувати сам ICTV.

Раніше роль фільмового каналу групи виконував Новий, який перейшов на такий формат після початку великої війни. Однак нещодавно це викликало невдоволення регулятора ... «Колеги, закон є закон. Не варто посилатись на умови воєнного стану, а варто дотримуватись законодавчих вимог так, як це робить більшість ліцензіатів», — сказав Онопрієнко.

Фільмові канали найбільш запитані у провайдерів, бо саме кіно найбільше хочуть дивитися глядачі. Група має достатнього пакетів із таким контентом, який вони не мають змоги показувати повною мірою через трансляцію телемарафону на ICTV. За інформацією джерел «Детектора медіа», ICTV2 планують запустити, щоби підтримувати бренд ICTV і продавати рекламу. Цього тижня планують розпочати переговори із провайдерами щодо розміщення майбутнього мовника.

Втім видачу ліцензії ICTV2 Нацрада ще не обговорювала. Ліцензія на супутникове мовлення видається без конкурсу. «Детектор медіа» звернувся із запитаннями  до Нацради та попросив групу StarLightMedia розповісти про плани на ICTV2...

https://detector.media/rinok/article/205237/2022-11-23-shche-chotyry-novi-telekanaly-pid-chas-viyny-chyi-koly-startuyut-u-yakomu-formati/

Далі буде...

UPD. Побачив, що в назві теми немає ICTV Ukraine. Може додати - як не як частина групи?
  •  

DrewUA

На мою думку нумерованими канали краще коли є послідовність, тобто 1 потім 2, а у такому випадку ICTV+ було б краще.
  •  

Oleg2008

З 17 грудня 2022 року телеканал ICTV2 уже розпочав мовлення на частоті телеканалу ICTV Ukraine.
Слава Україні!
  •  

admin

  •  

BanderaTV

  •  

TV-Ukr

При цьому телеканали «СТБ», «Новий» і «ICTV» вилучили зі своїх ліцензій частоти у Сумах, Тростянці і Шостці Сумської обл., Харкові і Чернігові.
https://www.nrada.gov.ua/zminy-v-diyalnosti-litsenziativ-pro-rezultaty-zasidannya-natsionalnoyi-rady-22-grudnya/

У Шостці ICTV ще мовить.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

MrMaxx

Зараз ICTV транслює еротичний фільм на Єдиному марафоні
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •