Радіолюбителі (радіоаматори, радіопірати)

Автор Radiostyle, Вересень 16, 2011, 19:23:51

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Цитата: Bayraktar від Лютий 29, 2024, 21:09:41а як зрозуміти заважатиму чи ні? якщо взяти з таблиці прораховану частоту - цього достатньо? чи треба якось щочь додатково дізнаватись? по суті тут по покриттю питання стоїть в межах 5 км згідно з передавача і антени
якщо передавач буде на висоті, то сигнал розповсюдиться по прямій видимості і далі.
Дозвіл може отримати радіостанція, але передавач з Аліекспрес навряд чи пройде ПТК. Якщо хочете мовити нелегально, то на свій страх і ризик.
  •  

TV-Ukr

І ще місцеві сепари можуть здати місцерозташування передавача кацапам, внаслідок чого в нього може прилетіти.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Ігор

Потрібно не повідомляти місцезнаходження передавача і хто цим займається. Просто мовить і все.
На днях ми прокладали кабель для передавача в іншу кімнату, це бачило дуже багато працівників того приміщення, прибиральниці які поцікавилися, що ми там робимо? Думають, що ми там робили інтернет 😁
Проблема ще може бути у радіофобії. Можуть почати скаржитися.
  •  

игорь88

Цитата: Bayraktar від Лютий 29, 2024, 19:30:44Доброго вечора всім. Одразу вибачаюсь що не в ту тему, прошу перенести якщо що. ДЯкую за розуміння.
Суть питання: Які можуть бути наслідки правові і взагалі, якщо запустити мовлення наприклад "радіоТочка" у прикордонній з рОСІЄЮ громаді за допомогою передаваача з аліекспрес. Він малопотужний, думаю тут є люди які знають це все краще мене. Питання: чи є це серйозним порушенням? або може реально отримати якийсь дозвіл? але гарантувати 24 години на добу не можу. Це просто як хобі чи щось таке. Коротше, порадьте будь-ласка і висловіть думки. ДЯкую
Зараз радіоефір набагато сильніше контролюють спеціальні служби. В моїй місцевості після 24.02.22 більш ніж на рік зникли з ефіру нелегальні радіолюбителі, більшість мовчать і зараз.
Якщо ви включите більш-менш постійне мовлення без дозволу, то будуть проблеми. Байдуже, українську радіостанцію ви включите, чи щось інше.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

DVB

Думаю, не варто ризикувати. Вичислять (здадуть) дуже швидко. А якщо це ще й в прикордонних районах, то ще швидше. І нема значення, що ви будете транслювати, шансон чи телемарафон. І покарання буде з урахуванням воєнного стану. Тобто, умовним терміном, може не обійтись.
Воно вам потрібно?..
  •