Про Білорусь

Автор kotenko., Серпень 08, 2020, 22:57:54

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Голосування про Білорусь.
#наташанемішай
  •  

Gilah

Підтримую їх, давно вже цього трьохвідсоткового таргана треба було вигнати

Надіслано від мого F8331, використовуючи Tapatalk

  •  

pavlo_r

Цитата: refrag24 від Серпень 08, 2020, 22:59:55
Підтримую їх, давно вже цього трьохвідсоткового таргана треба було вигнати
Ну ок, виженуть вони "таргана", що далі? Хто прийде йому на заміну, коли там "опозиція" ще активніше підлизує русні ніж він? Чи достатньо в "опозиції" підтримки аби утримати владу? І тут я маю на увазі не народну підтримку, а підтримку місцевих князьків влада яких по вертикалі зав'язана на Лукашенко. Чи вигідна нам саме зараз нестабільність в Білорусі?
Не хочу здатися зараз прихильником Лукашенко, але ситуація складається так, що він менше зло. Бо саме завдяки його старанням більшість населення Білорусі — звичайні ватники.
Мій прогноз: вибори виграє він, почнуться протести і цього разу йому буде важко їх вгамувати. А далі залежить від того як розвиватимуться події. Навіть в найкращому для себе варіанті Лукашенко вже не буде так впевнено почуватися в кріслі президента
  •  

DrewUA

Цитата: pavlo_r від Серпень 09, 2020, 11:34:49
Ну ок, виженуть вони "таргана", що далі? Хто прийде йому на заміну, коли там "опозиція" ще активніше підлизує русні ніж він? Чи достатньо в "опозиції" підтримки аби утримати владу? І тут я маю на увазі не народну підтримку, а підтримку місцевих князьків влада яких по вертикалі зав'язана на Лукашенко. Чи вигідна нам саме зараз нестабільність в Білорусі?
Не хочу здатися зараз прихильником Лукашенко, але ситуація складається так, що він менше зло. Бо саме завдяки його старанням більшість населення Білорусі — звичайні ватники.
Мій прогноз: вибори виграє він, почнуться протести і цього разу йому буде важко їх вгамувати. А далі залежить від того як розвиватимуться події. Навіть в найкращому для себе варіанті Лукашенко вже не буде так впевнено почуватися в кріслі президента
Подейкують що для росії на протести після виборів якраз і ставка...
  •  

kotenko.

Менше зло, але неадекватне під час пандемії коронавірусу в Білорусі.
*Ти же відіш, здєсь нєт нікакіх вірусав", "Ето всьо масовий психоз", "випив 50 грам - нікакая зараза не возьмет", "мужик єхал на тракторе - вилєчився ад коронавіруса".
Якби Лукашенко це не ляпав, то й протестів би не було. А щодо того, хто менш чи більш проросійський кандидат в президенти, ключове слово тут не "менш" чи "більш".


П. С. Ледь не вперше похвалю Україну 24 за спецефір щодо виборів з 22-00 по 0-30.
#наташанемішай
  •  

pavlo_r

Мені якби чхати на адекватність Лукашенко щодо коронавірусу. Наш гіперадекватний, а толку, як народ давно забив на карантин. Мене цікавить адекватність Білорусі у міжнародній політиці і Лукашенко в цьому плані передбачуваний та зрозумілий. Хай він і загнав Білорусь в ту ситуацію, в якій вона зараз, але саме він поки єдиний, хто в ній міг балансувати і стримувати апетити москви щодо поглинання РБ. Зараз виглядає так, що саме Лукашенко москву і не влаштовує. Я не проти демократизації чи вестернізації Білорусі, але зараз там нема кому вестернізувати її. І нам (Україні) зміна влади там невигідна, бо це зробить РБ непередбачуваною
  •  

kotenko.

"Мені начхати на адекватність...", зате якби Зеленський щось би подібне ляпав, вам, Павле, м'яко кажучи, не було б начхати.

А тепер всім користувачам форуму питання:
Що спільного між Лукашенком, Порошенком і Аласанією?
#наташанемішай
  •  

Sanja

Дискутую українською мовою.
  •  

Radio_2019

Цитата: Sanja від Серпень 10, 2020, 19:25:30
Хто це?
Зураб Аласанія: Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

pavlo_r

#9
Цитата: kotenko. від Серпень 10, 2020, 09:17:36
"Мені начхати на адекватність...", зате якби Зеленський щось би подібне ляпав, вам, Павле, м'яко кажучи, не було б начхати.
Ти серйозно? Ну ок. Для початку не маніпулюй. Я написав: "Мені начхати на адекватність Лукашенко щодо коронавірусу". І тобі мало б бути.
Далі: ти розумієш: українці обрали Зеленського? Обрали Зеленського. Що мені висловлювання Зеленського, коли тут про адекватність ледь не всього народу йдеться
І на останок: ми не в Білорусі, тому не проектуй Білорусь на Україну. Я здається чітко написав: альтернатива Лукашенко — ватна і недосвідчена домогосподарка. На додачу до якої там ще хаос початися може.
Тому дай відповідь на питання: в чому вигода від цього двіжу для України? Покажи, може я не бачу

ПС. По останніх подіях. На жаль Лукашенко виявився дуже передбачуваним і пішов на жорстке придушення протестів. Не знаю, як події розвиватимуться далі, але це таки початок його кінця. Якщо не найближчого, то в перспективі точно. Для нас — це хз яким боком події підуть і як себе буде вести нова влада. Маю мало надій, що вона буде не промосковською
  •  

kotenko.

Повторюю ще раз:
Цитата: kotenko. від Серпень 10, 2020, 01:51:18
А щодо того, хто менш чи більш проросійський кандидат в президенти, ключове слово тут не "менш" чи "більш"

Та там майже вся Білорусь проросійська. І в найближчі роки так це і залишиться.

Плюс бісять заяви, що зустрічаються в Інтернеті:
"від майбутнього Білорусі залежить майбутнє України", "білорусам є чого повчитись в українців".
А) Майбутнє України в наших руках,
Б) білорусам треба вчитись у поляків чи литовців, бо поміняти керівника країни - це одне, а змінити систему і розвивати економіку - це вже зовсім інше.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: asdef78

krasaffcheg

Ну и как бы вы думали, какие из СМИ, находящихся в Украине, сейчас топят за Лукашенко? Правильно, СТРАНА. Сейчас попались в Youtube видеоанализы от этого издания по поводу того, "кто управляет протестами в Беларуси?".
Анализ поражает глубиной.
Автор(ы) блога говорят, мол "Тихановская - человек вообще случайный". Но при этом не упоминают предысторию (арест Бабарико, Тихановского и недопуск Цепкало). Рассказывают о видео, где Тихановская в чёрном кресле призывает не протестовать. Но молчат о том, что Тихановская эти слова читала явно по бумажке. А после отъезда в Литву, сказала, что эти слова ею были зачитаны под давлением.

Далее упоминает три самых популярных ТГ-канала и сравнила их с оппозиционной троицей 2014 года "Кличко-Тягнибок-Яценю" (ОМГ, вот это уровень анализа). Ну и в пику самому популярному беларускому ТГ-каналу NEXTA ставит то, что оба его сооснователя.... ПРОЖИВАЮТ ЗА ПРЕДЕЛАМИ БЕЛАРУСИ!  Ну надо же... Протесты координируются из-за рубежа. Иностранные агенты...

Это... это что ж получается... Толик Шарий... Он же, по этой логике тоже иностранный агент... Да не, бред какой-то.
  •  

дрон

огляд на Бі-Бі-Сі:
"Влада дуже помилилася, вимкнувши інтернет" - головред NEXTA, найбільшого протестного телеграм-каналу Білорусі
https://www.bbc.com/ukrainian/features-53756566

А щодо радіо - цікаві програми Білоруської та Російської служб Радіо Свобода з Литви по вечорах на 1386 кГц.
https://www.svaboda.org/a/30778552.html?fbclid=IwAR2yZRNlT9Mm1FILwUnZwXh1xxPPX8F9vsxt4UiINRPmwpHuz2D0fz_WgeY
  •  

vital-fm

З 21-ої до 1ої ночі дзвінкки радіослухачів та живий ефір на радіо рація.
https://www.racyja.com/
Белсат з 08 та 18 живий ефір.
  •  

Lupus68

#14
Цитата: дрон від Серпень 13, 2020, 15:31:29
А щодо радіо - цікаві програми Білоруської та Російської служб Радіо Свобода з Литви по вечорах на 1386 кГц.
1386 кГц інколи краще слухати на "приймачі", антена якого розташована у Нідерландах (Голандії):
http://websdr.ewi.utwente.nl:8901/m.html
  •