Інтер/Інтер+ [DVB-T2/супутник]

Автор pavlo_r, Лютий 22, 2012, 14:07:49

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Cьогодні середа, а в середу часто профілактики проводять  
  •  

mask@mail.ru

Сьогодні попитав сусідів в них теж інтер сіяти начав всі остальні канали як раніше добре приймаються.  
  •  

mask@mail.ru

Що вони в Хмельницькому витворяють цей інтер то пропадає мовленя то шипить то звук пропадає то вобше сніжить.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "pavlo_r" post=17874Cьогодні середа, а в середу часто профілактики проводять
а не в понеділок ?  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Не знаю, не знаю. Пригадується випадок, коли в мого знайомого в Жовкві всі ДМХ канали періодично починали сніжити. Він все твердив, що на телецентрі час від часу потужність скидають. Одного разу, коли при мені знову "скинули потужність" я подзвононив до батька і впевнився, що 60 км на північ від Львова все працює добре. Між нами тоді зав'язалася суперечка, бо по логіці мого опонента потужність падала тільки в північно-західному напрямку і фіг його перепреш. Через два дні він зізнався, що підіймався на дах до антени і виявив послаблене кріплення в стійці, котре і перетворило згадану антену на флюгер. Я не не наводжу ніяких аналогій, просто згадалось, коли прочитав
ЦитатаЩо вони в Хмельницькому витворяють цей інтер то пропадає мовленя то шипить то звук пропадає то вобше сніжить.
Може справді сьогодні щось поламалось на телецентрі в Хмельницькому і довелось трохи придушити потужність. Різне буває.  
  •  

pavlo_r

Цитата: "Vova.UA" post=17889а не в понеділок ?
Буває і в понеділок. Стосовно середи, я це помічаю по тих каналах, які ще приймаємо з телецентру. Не раз таке було  
  •  

digitalif

У Франківську недавно було в морози - коротив фідер найстаріших 5 ДМХ каналів, в т. ч. Інтера.  
  •  

mikhail

в Антополі скидали як плановий ремонт проводився на протязі тижня... всі канали вимикались... залишались лише Інтер і 1+1 зі скинутою аотужністю і СТБ... навечір працювали всі канали... з тою потужністю  яка нормальна для них... а 1+1 з Інтером і далі сніжили поки все не поремонтували і включили нормальну для них потужність  
  •  

admin

Представитель телеканала "Интер" обратился к нам, пользователям и администрации ukrtvr.org, с просьбой отписываться насчёт плохого аналогового сигнала данной ТК (особенно в мелких городах), а также насчёт врезки несанкционированной рекламы. Желательно зафиксировать данные проблемы в фото или видеоформате. Обещают реагировать.

Сделаем вместе качественнее наш эфир?

Касается и других телеканалов входящих в состав Inter Media Group Limited  
  •  

admin

Просьба писать о ПРОБЛЕМАХ, а не о том где хорошо/нормально, да бы не засорять ветку!  
  •  

Ігор

Інтер в мене йде ідеально. НТН з Києва і БЦ йдуть в кольорі, але підсніжують. Мега з БЦ також підсніжує, і в кольорі, (тільки антену треба повертати).
А от К1 з Києва в нене зник взагалі.  
  •  

Zheka

ПРОБЛЕМА!
Запорожье, уж очень снежно показывает. Антенна на 9 этаже. Жалуются многие, со многих районов города!!
 
  •  

GMB

ЦитатаКасается и других телеканалов входящих в состав Inter Media Group Limited
ну как бы не проблема с плохим сигнала, а проблема согласования сеток вещания
В Краматорске телеканал САТ ретранслирует Мега. Можно ли как-то согласовать сетку, а то в субботу, на пример, САТ включается прямо посреди сюжета Топ Гир, да и всегда так было - очень неудобно...  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

amelichev

Добрый день!

Спасибо за инфо по Запорожью. Принято, завтра проверим РТПЦ. Если можно- точный адрес и тип антенны если знаете.

Инфо для всех - особо интересует врезка региональной информации и изменения после появления цифры.

П.С.
Формирую группу постоянного мониторинга во всех областных центрах. У кого есть железо, способное записывать - пишите в личку или amelichev@inter.ua  
  •  

mikhail

ну цифру ще ніхто моніторити не може... а от скажу що в аналозі є частенько реалама яка подається зі Львова (Рівне)  
  •