Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

#1875
Я отдельной 90см антенной пробовал.  Вот и загадка, почему другие транспондеры принимаются, а эти нет.
Правда мне в антенну светит вышка Укртелекома, может она что-то наводит на промежуточную частоту между конвертером и ресивером.  Я уже с таким сталкивался, в разных районах города не принимаются разные транспондеры, хотя при этом остальные работают на ура.
Нужно еще в селе попробовать, я все время забываю.  Проверю, отпишусь.
Цитата: Ігор від Січень 06, 2017, 11:38:44
........ Багато хто хвалить їх сигнал.....................
Интересно с каких частей Украины, так как Закарпатье на крае зоны луча.

Spoiler
[close]
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

cat

Цитата: Djundich від Січень 06, 2017, 12:53:34
Правда мне в антенну светит вышка Укртелекома, может она что-то наводит на промежуточную частоту между конвертером и ресивером.  Я уже с таким сталкивался, в разных районах города не принимаются разные транспондеры, хотя при этом остальные работают на ура.
Скорее всего в этом и разгадка. В своё время в нескольких городах ФМ ретрансляторы делал и со спутниковым приёмом из-за базовых станций были проблемы...
  •  

Ігор

Додав собі 9Е, спочатку всунув конвертер по середині, піж 4,8 і 13, зайшов у будинок, виставив порт, сигнал з'явився, а з Екстрою довелося попаритися. Потім примотав проволокою до 13е і виставив так, як 4,8 е, з'явився сигнал на частотах Екстри. НЛО та Індиго мають картинку 16:9 розтягнену до 4:3. І дивне розрішення.
  •  

zako336

НЛО і Індиго мій ресивер  визначає як HD
  •  

Ігор

Картинка 1024×576 :roll: цікаво, в Екстри така сама?
  •  

BanderaTV

#1880
У вас неправильно написано Історія ЕМ мовить на одних параметрах з радіо Вєсті Україна.
UA|TV - поки що немає на 13Е
На 9Е - скоріш за все мовить російська версія Discovery
На Футболах відсутнє кодування Videoguard
  •  

Ігор

#1881
:дякую: перевірю і виправлю.
Щодо Діскавері може і український http://www.lyngsat.com/packages/Xtra-TV-9E.html

Якщо в наступному місяці проплачу Екстру, подивлюся що там.
  •  

velychko.op

діскавері у нас зараз іде не російська а центральноєвропейська версія з російською звуковою доріжкою
  •  

Ігор

Ок, а "National Geographic Channel"?
Там є українська звукова доріжка.
  •  

Qolo

Цитата: mikhail від Січень 07, 2017, 13:49:45
діскавері у нас зараз іде не російська а центральноєвропейська версія з російською звуковою доріжкою
Подтверждаю. Еще в августе была новость, что Discovery отказались от украинских версий из-за девальвации валюты.
  •  

velychko.op

Цитата: Qolo від Січень 07, 2017, 13:53:11
Подтверждаю. Еще в августе была новость, что Discovery отказались от украинских версий из-за девальвации валюты.
так і реклами комерційної української немає вже давно
  •  

Ігор

  •  

velychko.op

Цитата: Ігор від Січень 07, 2017, 14:24:12
Це радує  :super:
саме після цієї зміни логотип і перемістився в лівий верхній куток
  •  

Qolo

Цитата: Ігор від Січень 06, 2017, 13:49:46
Додав собі 9Е, спочатку всунув конвертер по середині, піж 4,8 і 13, зайшов у будинок, виставив порт, сигнал з'явився, а з Екстрою довелося попаритися. Потім примотав проволокою до 13е і виставив так, як 4,8 е, з'явився сигнал на частотах Екстри. НЛО та Індиго мають картинку 16:9 розтягнену до 4:3. І дивне розрішення.
а 10й градус принимается? а то интересуюсь частотой 11638 H 5300, где в BISS вещает фильмовый AMC Africa.

сорри за оффтоп :blush:
  •  

zako336

  •