Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

kostyantyn

Цитата: Sanja від Березень 01, 2020, 20:48:48
Наприклад, СТС  Love, аналог ОЦЕ.
Тут про рекламу в международном вещании, а СТС Love вещает внутри страны.
  •  

IANDROCOM

Ну є СТС International, Перец International, Домашний International, НТВ Мир, Первый канал. Всемирная сеть, Планета РТР, Рен ТВ International, Пятый International, Матч! Планета.
Наче всі, які я знаю. Плюс не забувайте самі Рос. Канали на супутнику.
  •  

kostyantyn

Цитата: IANDROCOM від Березень 01, 2020, 21:30:02
Ну є СТС International, Перец International, Домашний International, НТВ Мир, Первый канал. Всемирная сеть, Планета РТР, Рен ТВ International, Пятый International, Матч! Планета.
Наче всі, які я знаю. Плюс не забувайте самі Рос. Канали на супутнику.
Но как минимум только два существуют как за гос.деньги, так и за рекламу. А остальные только за гос.счет. А у нас медиагруппы жлобятся на один ОТКРЫТЫЙ международный канал от каждой, им видите ли это затратно. А в Италии, Испании, Германии, Британии... там, что это не затратно?
  •  

Qolo

Цитата: Marjan0506 від Березень 01, 2020, 07:21:33
Unian  TV  ,1+1 International  з'явились на 12130 V супутник Астра  4.8Е  MPEG-2,FTA, зверху  присутній  напис тестове  мовлення
Решил я посмотреть программу УНИАНа, это конечно полный мрак. Даже прямые трансляции пресс-конференций убрали.
Хотя ничего особо не мешает Плюсам выстроить сетку канала нормально, без этих бесконечных повторов "Мести природы".
Тех же архивных сюжетов из "Сніданка" - просто завались, да и смотрелись бы они куда гармоничнее, если уж канал позиционируют "информационным".
  •  

Marjan0506

Astra  4.8E
Music  Box  теперь кодируется  в Verimatrix, VideoGuard  на 11766 Н 27500,DVB-S2 8PSK
  •  

velychko.op

5 канал після чергової профілактики почав повноцінне мовлення в HD
  •  

velychko.op

На частоті 12130 яку взагалі хотіли відключати спочатку зараз крім 1+1 international і Уніан додалася Україна 24 теж у мпег 2. Канал Донбас і 34 пішли
  •  

Marjan0506

Astra  4.8E
36.6TV, Kus-Kus теперь  в Verimatrix, VideoGuard   на 11766 Н 27500,DVB-S2 8PSK
  •  

UzUA108

#2828
Канал «УНІАН ТБ» змінює програмну концепцію
ЦитатаГрупа 1+1 media запустила тестову відкриту версію інформаційно-аналітичного телеканалу «УНІАН ТБ» на супутнику SES Astra 4А. Канал «УНІАН ТБ» змінює програмну концепцію

«Звертаємо увагу, що канал "УНІАН ТБ" наразі змінює програмну концепцію та виключає із наповнення розважальні телевізійні продукти, зосереджуючись виключно на інформаційно-аналітичному мовленні, що дозволяє каналу мовити на відкритому супутнику та інформувати глядачів щодо актуальних новин. Це буде відображено у ліцензії каналу найближчим часом», - йдеться в повідомленні.
З програми (і ефіру) видно (єдине, що я істотно помітив), що у будні о 16:15 запустили, я б сказав "оригінальні інформаційні проєкти", :silly:(не враховуючи "Угон по нашому" у четвер).
+ походу канал по вівторках запустив "власний, новий" (дивлячись на виробника і 2020 рік вкінці програми) "ТСН.Спецпроект" - схоже на цикли сюжетів з ТСН чи ТСН.Тиждень.

Поки що зміни так собі (враховуючи обов'язковий щоденний 3-годинний Телемагазин)...
  •  

UzUA108

StarLightMedia працює над запуском нового некодованого каналу

Цитата«Група StarLightMedia у відповідь на прохання президента України активно працює над новим міжнародним телеканалом, який буде транслюватися на відкритому супутнику і тому буде доступним для тих, хто з різних причин надасть перевагу телеперегляду на відкритих супутниках», – повідомили в групі.

Група планує запустити канал до 16 березня, тож 3 березня вже звернулася до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення за ліцензією.

ЦитатаНазву каналу група поки не розкриває. Його сітка мовлення складатиметься з контенту власного виробництва телеканалів ICTV, СТБ і Нового каналу.
"ОЦЕ ТБ 2", "ОЦЕ ТБ International"  :laugh:

  •  

GMB

тааакая ж проблема, сделать ОЦЕ ТБ открытым)))
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Ігор

Може все ж хочуть зробити нормальний канал.
  •  

UzUA108

Ну, думаю, якщо доповнять "бібліотеку" ОЦЕ новими серіалами з СТБ / Нового / ICTV , які появились на всіх каналах у минулому році, то, може, щось вийде нормальне.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kostyantyn

Цитата: UzUA108 від Березень 04, 2020, 19:23:50
StarLightMedia працює над запуском нового некодованого каналу
"ОЦЕ ТБ 2", "ОЦЕ ТБ International"  :laugh:
Лучше бы ICTV International.

Интересно что они могут в поставить в сетку канала для FTA-эфира? Явно не Икс-Фактор, и не Україна має талант.
  •  

Qolo

Цитата: kostyantyn від Березень 05, 2020, 01:12:52Интересно что они могут в поставить в сетку канала для FTA-эфира? Явно не Икс-Фактор, и не Україна має талант.
думаю, тоже самое, что сейчас заливают с древних архивов старлайта в эфир днепровского "11 канала"
  •