Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

зараз немає жодного загальнонаціонального кодованого каналу на супутнику... бісс я до уваги не беру... бо це зовсім не кодування... так що супутник виручає... покищо...
потім можливо буде як в Росії, де нічого не ловить... люди ставлять Триколор
  •  

tv-digest.com

Цитата: "mikhail" post=46213зараз немає жодного загальнонаціонального кодованого каналу на супутнику... бісс я до уваги не беру... бо це зовсім не кодування... так що супутник виручає... покищо...
потім можливо буде як в Росії, де нічого не ловить... люди ставлять Триколор


Чому ж так категорично, існують супутники на яких росіяни приймають  у відкритому доступі  російськомовні канали.
  •  

AlexFM

Цитата: "tv-digest.com" post=46216
Цитата: "mikhail" post=46213зараз немає жодного загальнонаціонального кодованого каналу на супутнику... бісс я до уваги не беру... бо це зовсім не кодування... так що супутник виручає... покищо...
потім можливо буде як в Росії, де нічого не ловить... люди ставлять Триколор


Чому ж так категорично, існують супутники на яких росіяни приймають  у відкритому доступі  російськомовні канали.


Но по нормальному, что-бы обуять все ФТА каналы нужна поворотка!
  •  

sabbuffer

Цитата: "tv-digest.com" post=46216
Цитата: "mikhail" post=46213зараз немає жодного загальнонаціонального кодованого каналу на супутнику... бісс я до уваги не беру... бо це зовсім не кодування... так що супутник виручає... покищо...
потім можливо буде як в Росії, де нічого не ловить... люди ставлять Триколор


Чому ж так категорично, існують супутники на яких росіяни приймають  у відкритому доступі  російськомовні канали.

Погоджуюсь, для загальнонаціональних є Ямал 202, для ТНТ, Звезди, 2х2 є АВС 1, а інші на Ямалі 201.
Вони по різним супутникам розкидані, а у нас в основному все на Амосі і Астрі
  •  

admin

По другому и не может быть, с учётом размеров России.
  •  

velychko.op

та що Росія... Польщу візьмем... у них відкрито тільки кілька їх каналів серед яких TVP Polonia і TVP Kultura. Решта на Hotbird у пакетах Cyfra+ і Cyfrowy Polsat
  •  

sten

Вот только популярные каналы России практически все либо кодированы, и далеко не в BISS, либо вещают открыто, но в диапазоне С.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

velychko.op

на Далекому Сході взагалі ні НТВ+ і Триколор прийняти неможливо.... але є от такий супутник унікальний 75е... який і тут і там бере
  •  

admin

Чукотку 75й вроде не покрывает, впрочем кончаем оффтоп, или снесу в Болталку
  •  

sten

Amos 2, 4.0°W
Перший автомобiльний появился на 10806H (европейский луч), открыто, SR 30000, FEC 3/4
Astra 1G, 31.5°E
Телеканал Моя дитина и Super Radio появились на 11758H (западный луч), открыто, SR 27500, FEC 3/4
sat-digest.com
Скорее всего эти телеканалы и радиостанция уйдут со старых частот.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

admin

  •  

Qolo

4.8E - Astra 4A
12073 H 27500 - появился ZTV /открыто/
  •  

paren`ok

Astra 4A, 4.8°E
12073 H 27500
Украинские радиостанции:
924 - Ретро ФМ
928 - Европа Плас
1074 - Авторадио
1079 - Наше Радио
Звук ААС,открыто
  •  

admin

  •  

paren`ok

  •