Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

AlexFM

Цитата: buv003 від Лютий 26, 2014, 02:57:16
Astra 1G 31.5E 11758H 27500 появился радиоканал VISTI TEMP , играет по кругу один и тот же музыкальный ролик.

112 тоже так начинали ;)
  •  

buv003

Astra 1G 31.5E 11758H 27500 "Kino 1" появился в пакете , кодирован viaccess , иденты кодировки полностью совпадают с идентами на  каналах "Спорт 1" и "Спорт 2" от "Поверхность ТВ".
  •  

Ігор

Сьогодні випадково видалив всі ключі, а 1+1 показує, недивлячись на значок кодування "$".
З якого це дива? :)
  •  

Лех

Тому що він кодується тільки під час трансляції футболу , а під час відсутності кодування ідент кодування залишаеться  присутній , в деяких тюнерах , він зникає , в деяких його можна самому видалити , а в деяких він зникає тільки після використання редактора каналів.
  •  

Ігор

Зрозумів. Треба буде глянути на іншому тюнері

На 1+1 International тому, що на Астра 4а кодується тільки зображення.
  •  

hyper

Цитата: Ігор від Березень 01, 2014, 09:34:27
Зрозумів. Треба буде глянути на іншому тюнері

На 1+1 International тому, що на Астра 4а кодується тільки зображення.

Я тоже раньше думал, что только изображение кодируется, но потом оказалось, что канал разблокирован, а тюнер не поддерживает формат MPEG4, в котором вещает 1+1 International :-)
  •  

Ігор

В мене тюнер підтримує mpеg 4. Вчора доки не ввів ключ був надпис "закодовано" і був звук, після того, як ввів ключ з'явилося зображення ;)
  •  

buv003

Astra 4A 4.8E  "Интер+" вещает открыто на 12284V 27500.
  •  

Ігор

Пересканував транспондери там де 1+1 і Інтер+, зникли ідентифікатори кодування, хотя ще пару днів коли я видалив ключі Інтер+ був ще кодований.

На Амосі, 10723 Н з'явився тест, зараз там "матрас".
  •  

Ігор

У мене проскановані дві України, одна з з яких була весь час закрита. Тільки що помітив, що вона також відкрилася, спочатку подумав, що зняли кодування, але побачив, що там кілька кодувань. Потім витяг з тюнера картку Екстра тв і канал зник. Виходить, що Україна також пішла на Екстру.
  •  

Ігор

І дійсно Україна стане доступною, як безкоштовний додаток, для всіх абонентів Екстри. А також Футболи будуть розповсюджуватися на рідних транспондерах, і це ще не все
http://xtratv.com.ua/uk/news/zmini-v-paketah
  •  

buv003

Подтверждаю . два футбола и Украина открываются картой xtra tv на Astra 4A 12130V , при этом что я оплачиваю только пакет "футбол" , в принципе я только за , на астре на футбольных каналах  битрейт 5200 , а на амосе 4000
  •  

velychko.op

Відбувається вивільнення транспордеру 11222 ... чому незнаю.... Тревел Ченел також з Астри в них іде ... Перший Автомобільний з 10806 Амос... Футболи з Амоса підуть 13 березня
  •  

Ігор

Може для економії вони звільнять один транспондер.
  •  

Qolo

  •