Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Цитата: fediv від Січень 23, 2022, 21:15:52
Так що причину, чого не працює, треба знайти.
Кругом вороги кодують супутник, або РНБО відпрацьовує інформзахист - 3 канали, це ж був тільки початок.
:D
А якщо серйозно, може з самою антеною що не так?
  •  

Ігор

Цитата: fediv від Січень 23, 2022, 19:15:02
Тюнер поставлений той, що був. Щось я не розумію: кілька днів тому приймало з цих "неробочих" транспондерів. Признаюсь, там дивились лише HotBird, один-єдиний російський канал. Я попробував поклацати по українських каналах, нічого не показує. Налаштування ніхто не міняв. Якийсь логічний тупик. Дайсік я не чіпав (не переставляв), лише перепровірив кабелі.
пробуйте на пряму без дайсіка, перевірте кожен конвертер, потім перевіряйте з дайсіком. Можете взяти інший тюнер, жив би ближче допоміг би особисто.
  •  

mikhail

Я з одним спілкуюся який дуже любить телевізор і новини дивиться лише на тсн. І поки я йому трохи історії про телебачення не розповів він винив порошенка у вимкненні аналогу і кодуванні каналів на супутнику
  •  

BanderaTV



Цитата: mikhail від Січень 24, 2022, 10:15:24
він винив порошенка у вимкненні аналогу і кодуванні каналів на супутнику
https://youtu.be/6WRXkegQWyA
  •  

TV-Ukr

Так кодування було при Зеленському - от він і винен у всіх бідах.  :laugh:
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

А світло в ВР досі вимикає Парубій.
  •  

Diller

Astra 4A 4.8 E   12073 H 27500 DVB-S  замість каналу RADA , з"явився Svarogichi TEST . Піди без змін ,
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

BanderaTV

Ентер-фільм та Zoom йдуть відкрито в HD-версії на супутнику Astra 4A 12437V
  •  

Formally 20

А як же правові обмеження на контент?
  •  

vital-fm

  •  

fediv

Твк і не відремонтував супутникове телебачення у тещі.
По-перше, не знайшов для цього вільний час.
По-друге, теща померла.
Так і не знатиму, чому не працює.
  •  

vital-fm

Вічна пам'ять тещі, вона була відданим глядачем супутникового тв.

fediv

Все, що не робиш сам, робиться само собою.
Місяць тому з'явилась у тещі супутникова проблема: сигнал є на всіх трьох супутниках, але при цьому на всіх супутниках, на всіх каналах "якість = 50%", незалежно від супутника і транспондера.
Не ремонтував. Спочатку не хотів, і не знав, де проблема, а потім вже й теща померла. Але система сама показала несправність. Тарілка кріпилась на трьох болтах до стіни, у одного болта, як виявилось, головка тріснула, а через пару тижнів відвалилась. Тарілка стала повністю раком, і сигнал пропав до нуля.
Виявляється, сигнал при недостатній направленості на супутники може давати такий ефект: сила сигнала прекрасна, а от якість зменшується, незалежно від супутника і транспондера.
Мені вже однаково, а комусь інформація може пригодитись.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

Антені достатньо підти навіть на 1 см для погіршення сигналу.  Проблеми з кріпленням також буває. А з приводу якості,може тюнер її сам занижує.
  •  

Ігор

Шановні Партнери!

У найважчі часи українці щоразу доводять – моя хата НЕ скраю. Гуртуючись перед загрозами, кожен робить свій внесок у справу на благо всієї нації. І, звісно ж, ми – український сервіс, що працює для українців, не залишаємося осторонь

Для протидії інформаційній війні, поширенню фейків та інформаціного тиску, з 23 лютого 2022 року на супутникових приставках Xtra TV BOX буде відключено можливість перегляду ряду телеканалів країни-агресора: RTR Planeta, Rossiya 24, NTV Mir, Soyuz, 8 Kanal International, RT News, RT Documentary, Perviy kanal Europa, Pobeda International.

Зберігаємо спокій, працюємо, забезпечуючи українців доступом до оперативної інформації та поповнюючи бюджет країни.

З повагою, Ваша XtraTV