Доцільність ще одної спроби створити розмовне радіо в Україні

Автор Bogdan 55, Листопад 19, 2021, 12:27:51

Попередня тема - Наступна тема

Bogdan 55

Цитата: TV-Ukr від Листопад 19, 2021, 15:58:50
Я приймав УР-1 на смартфон.Де Росія, а де Україна. Чи є якесь інше пояснення тому, чому Вєсті ФМ закрилося та чому НВ змінило формат на інформаційно-музичний?
вести закрилися бо в них забрали фм частоти ,а нв зробилися інформаційно музичними бо в них були малі рейтинги,так я згідний що розмовні радіостанці в україні слухає мало людей ,але їх слухає мало людей тому що з початку незалежності в україні не було справжніх сучасних розмовних фм станцій з цікавими ведучими і програмами  тому люди привикли слухати музичні шарманки ,але в мене інше питання чому коли зявляється людина яка хоче створити в україні нову сучасну розмовну радіостанцію члени нацради ввдають перевагу не розмовній радіостанції ,а черговій музичній шарманці ,яка користь від ще одної музичної шарманки для слухачів ? Для членів нацради зрозуміло яка користь
  •  

admin

Це як комуністи...от як би ще разок спробувати радянський союз побудувати))))
  •  

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 16:21:10
вести закрилися бо в них забрали фм частоти ,а нв зробилися інформаційно музичними бо в них були малі рейтинги.
3 телеканали повертати будемо?
А ера НВ мережу загнала не через це?
Якщо все так... ПОгано, то нашо город городити з черговою спробою, а потім скаржитись, що спаскудились?
  •  
    Подякували за цей пост: Bogdan 55

TV-Ukr

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 16:21:10
а нв зробилися інформаційно музичними бо в них були малі рейтинги.
Ну от, а ви кажете що потрібно створювати нову станцію. Через декілька років вона також або закриється, або змінить формат.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Ні, ні, її засновник на 100% знає, як зробити успішний проект, тільки треба буде почекати на ще кілька міст, бо з одним переоформлятись якось не тойво.
  •  

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 19, 2021, 16:41:57
3 телеканали повертати будемо?
А ера НВ мережу загнала не через це?
Якщо все так... ПОгано, то нашо город городити з черговою спробою, а потім скаржитись, що спаскудились?
так краще щ е раз спробувати створити сучасну розмовну станцію ніж щоб появлялись десятки музичних шарманок ,я от не просто можу зрозуміти чому ви так проти спроб створення розмовних станцій ,чим вони вам так сильно мішають? Для вас є десятки різних музичних станцій ,а тут бізнесмен хоче спробувати створити розмовну станцію ,чим вона вам так буде заваджати? От мені все одно скільки створюють музичних станцій,а вам розмовна станція так заваджає  Члени нацради думають як ви ,а не про слухачів України
  •  

admin

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 17:34:04
Члени нацради думають як ви ,а не про слухачів України
ми слухачі? слухачи.  Члени нацради думають як ми .... ок. Ми слухачи вважаємо що розмовне не потрібно.
десь теорема не сходиться))))
  •  

kotenko.

Хай Богдан поїде в Львів до Садового, а ще краще одразу в Київ до Андрейка і питає, чи не дорого їм обходилось Радіо 24.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 17:34:04
...бізнесмен хоче спробувати...
Давайте від початку: починали пробувати комуністи, потім господарники, потім економісти, потім бандити, і аж після цього бізнесмен, який все передав шоумену, мабуть наступним має стати співак, не той що на тв у Влащенко...
  •  

sen

Так а радіо 24 хіба було розмовним?

Я пригадую його в 2013-2014 роках, там була різноманітна музика, як і на більшості позажанрових музичних станцій, повний випуск новин раз на годину, як і на більшості інших станцій. Відмінність - тільки короткі новини кожні 15 хвилин.

Це не було news and talk, як НВ, прямий, чи УР-1.
  •  

vital-fm

Якби вони взяли частоту, то і не були б розмовними, Андрейко про це говорив, я це в повідомленні підкреслював. мова йде видно про news fm, якому по суті лише Київ і був треба, бо відмовились, і не представляли сьогодні себе.
  •  

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 19, 2021, 18:16:41
Якби вони взяли частоту, то і не були б розмовними, Андрейко про це говорив, я це в повідомленні підкреслював. мова йде видно про news fm, якому по суті лише Київ і був треба, бо відмовились, і не представляли сьогодні себе.
продовжувати з вами дискусію на цю тему просто немає сенсу, тому що ви мене просто не розумієте,а продовжуєте писати своє ,що для вас вигідно,одне можу сказати ,що в майбутньому коли звільнять цих членів нацради в Україні появиться багато розмовних радіостанцій
  •  

admin

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 22:24:56
цих членів нацради в Україні появиться багато розмовних радіостанцій
НР вже пару десятків років є, склади змінюються...розмовних радіостанцій усе одно завжди менше аніж членів НР))
  •  

vital-fm

Богдане, як під замовлення ще одна розмовна
Навіть цікаво, яка юридична компанія УРГ приєднається наступною.
  •  

sanyo

Ні це все таки з іншої опери...Тим більше в нас я так розумію по закону склепати розмовну з музичної не дозволять...
  •