Доцільність ще одної спроби створити розмовне радіо в Україні

Автор Bogdan 55, Листопад 19, 2021, 12:27:51

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Все від принциповості складу НР залежить, формально перешкод нема, а там зачепитись за різне можна.
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

sanyo

Bogdan 55 я теж є прихильником розмовних станцій...але на жаль рейтинги говорять зворотнє і це правда.На рахунок ньюс fm і радіо 24 звичайно це цензура ні що інше..А також "подвійні стандарти нацради" З однієї сторони вони говорять представникам розмовного формату що він економічно збитковий.З іншої сторони вони в захваті від формату джазу і о Боже! )) класичної музики.Чому ж вони їм не говорять-Друзі що ж ви робите! навіщо ж ви запускаєте заздалегідь економічно збитковий формат..Я ніколи не повірю що на джазі а особливо класиці можна щось заробити.Джаз і класика це банальний підкуп  нацради за колишні і майбутні частоти тавру.Так дійсно класика і джаз це "золота музика епохи" і я її звичайно поважаю..Але вважаю що саме суспільний(дотаційний) мовник повинен брати на себе і джаз і класику під своє крило і транслювати її на своїй цифровій платформі...Тоді буде все по чесному..
п.с Ньюс fm не погано б було  домовитись про купівлю а бо якусь колаборацію з прямим фм.Тому що це "валіза без ручки".І те що вони зробили з прямим fm  це жах...Це не радіо а звук в запису прямого тв каналу...
  •  

игорь88

Что вы так возбудились на тему разговорного радио? Оно действительно нерентабельно, примеры - радио Эра, Новое время, Столица и др.
Даже Проминь раньше был более разговорный, а радио Вести просто задавили, так как они не соответствовали генеральной линии партии..
Сейчас основа всего онлайн, он в том числе и поддавливает разговорное радио, по этой причине поуходили с ДВ, СВ, КВ различные голоса, россияне, даже пару спортивных радиостанций закрылись за эти годы.

Сейчас Ютуб и подкасты рулят, например включаем блогеров на тему политики и там какие-угодно - зеленые, ватные, соросовские, патриотичные и т.п 
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

TV-Ukr

А непогано Bogdan 55 розігнав розмову ! А то тема рухалась лише на переможцях конкурсу. Жаль, що чудовий двигунець Bogdan 55 самоліквідувався. (с) fediv

А якщо вже казати про розмовні радіо, то як відомо, попит створює пропозицію. Оскільки немає попиту, то й розмовних станцій небагато. УР-1, що фінансується з держбюджету, і НВ, який заради збільшення рейтингів додав музику. Прямий фм не рахуємо - він лише в деяких містах та й ретранслює ефір Прямого каналу. Ось так.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Тут парад реінкарнацій схоже розпочався. Ще один колишній користувач сьогодні реєструвався....думаю саме із-за цієї теми.
  •  

Иваныч

А хтось знає  сайт NEWS FM (Aпостроф TV) Десь працює онлйн?

sanyo

  •  

vital-fm

sanyo
Заробити ні, а нішу зайняти цілком, тим паче, коли годують рейтингові з холдингу - впадуть доходи, чому б і не змінити, на засіданні ж згадували Дніпровську 103,3, можна ще також згадати, як БРГ "мучилось" загнавши дві джазові частоти, теж паразитували на відновленні континенту, а виявилось - ширма.
П.С. На рахунок колаборації слушна ідея, бо, судячи з відмови розвивати мережу прямого, єдине що там є з реально цікавого, це КИїв, досвід продажу частот у власників є, тож нехай пробують.
Але якщо згадати презентацію, і як топили за прямий члени НР свого часу...
Звинувачення в заангажованості трішки мали б відпасти.
Вісті пробувались в інтернеті - не довго прожили, з чого можна зробити висновок, що розмовне треба до тих пір, поки на нього не шкода грошей.
П.С2. Якщо подивитись, то деякі переможці з конкурсу, учасники минулого, в ефір прийшли з інтернету, навіть Таври, НСТУ подалась, бо чому б не скористатись можливістю.
П.С3. На рахунок Моря: у Києва є досить хороша історія радійної колаборації з Одесою, згадати той ж таки star fm, avto fm? utar, я вже мовчу про діючі, з окремими плейлистами, тож надіюсь і тут щось таке спробують, аналогічну частоту там теоретично можна придбати, вона не за люксами.
  •  

TV-Ukr

Цитата: admin від Листопад 21, 2021, 15:09:34
Тут парад реінкарнацій схоже розпочався. Ще один колишній користувач сьогодні реєструвався....думаю саме із-за цієї теми.
Ще б volh1 повернувся б... Він в останній раз був на форумі vcfm в лютому 2020 року.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

BanderaTV

Цитата: TV-Ukr від Листопад 21, 2021, 19:39:02
Ще б volh1 повернувся б... Він в останній раз був на форумі vcfm в лютому 2020 року.
Було б цікаво, якщо б kreosan повернувся сюди.
  •  

TV-Ukr

Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Тема скочується в: ностальгія за попередніми користувачами форуму. Найкраще розмовне радіо - Ukrtvr - завжди є хороша тема.
:D
  •  

Bogdan 55

Цитата: sanyo від Листопад 21, 2021, 12:37:15
Bogdan 55 я теж є прихильником розмовних станцій...але на жаль рейтинги говорять зворотнє і це правда.На рахунок ньюс fm і радіо 24 звичайно це цензура ні що інше..А також "подвійні стандарти нацради" З однієї сторони вони говорять представникам розмовного формату що він економічно збитковий.З іншої сторони вони в захваті від формату джазу і о Боже! )) класичної музики.Чому ж вони їм не говорять-Друзі що ж ви робите! навіщо ж ви запускаєте заздалегідь економічно збитковий формат..Я ніколи не повірю що на джазі а особливо класиці можна щось заробити.Джаз і класика це банальний підкуп  нацради за колишні і майбутні частоти тавру.Так дійсно класика і джаз це "золота музика епохи" і я її звичайно поважаю..Але вважаю що саме суспільний(дотаційний) мовник повинен брати на себе і джаз і класику під своє крило і транслювати її на своїй цифровій платформі...Тоді буде все по чесному..
п.с Ньюс fm не погано б було  домовитись про купівлю а бо якусь колаборацію з прямим фм.Тому що це "валіза без ручки".І те що вони зробили з прямим fm  це жах...Це не радіо а звук в запису прямого тв каналу...
Так я дійсно є дуже великим прихильником розмовних станцій які слухаю з дитинства ,і тому я зареєструвався на форумі і створив цю тему тому що що коли проводився останій конкурс нацрада зробила дуже велику несправедливість коли розмовним радіостанціям ньюс фм і 24 які хотіли створити бізнесмени не дали частот ,це напевно і цензура не давати створити розмовні радіостанції щоб не критикували владу і друге це підкуп членів нацради як частоту купила станція Море фм і цю частоту не дали унікал ьній фм станції української естради радіо точка,Ви правильно говорите чому дали частоту радіо класичної музики від тавру а от вже розмовній станції сказали що це не вигідно і це в той час коли в україні залишилась одна розмовна станція суспільне, то чому не дати частоту розмовній станції ,так я згідний що розмовні станції мало слухають і отримувати їх невигідно ,але чому коли бізнесмен хоче спробувати створити розмовну станцію нацрада не дає йому фм частоту ,коли на цю частоту немає більше зовсім інших претендентів як це було з радіо 24 ,щодо радіо весті це було найкраще розмовне радіо за всі роки незалежності з найкращими ведучим і програмами і я думаю якщо би в них не забрали фм частоти то вони би працювали до цього часу  , бо в них були хороші рейтинги ,Я слухаю багато розмовних станцій з всього світу і скажу ,що найкраща розмовна станція в світі це Ток фм в Лондоні ,ця станція працює в прямому ефірі цілодобово 7 днів днів на тиждень ,і цілодобово вдень і вночі слухачі можуть дзвонити на радіо і писати смс і обговорювати різні теми,ось ця фм станція https://talkradio.co.uk/
  •  

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 21, 2021, 15:33:28
sanyo
Заробити ні, а нішу зайняти цілком, тим паче, коли годують рейтингові з холдингу - впадуть доходи, чому б і не змінити, на засіданні ж згадували Дніпровську 103,3, можна ще також згадати, як БРГ "мучилось" загнавши дві джазові частоти, теж паразитували на відновленні континенту, а виявилось - ширма.
П.С. На рахунок колаборації слушна ідея, бо, судячи з відмови розвивати мережу прямого, єдине що там є з реально цікавого, це КИїв, досвід продажу частот у власників є, тож нехай пробують.
Але якщо згадати презентацію, і як топили за прямий члени НР свого часу...
Звинувачення в заангажованості трішки мали б відпасти.
Вісті пробувались в інтернеті - не довго прожили, з чого можна зробити висновок, що розмовне треба до тих пір, поки на нього не шкода грошей.
П.С2. Якщо подивитись, то деякі переможці з конкурсу, учасники минулого, в ефір прийшли з інтернету, навіть Таври, НСТУ подалась, бо чому б не скористатись можливістю.
П.С3. На рахунок Моря: у Києва є досить хороша історія радійної колаборації з Одесою, згадати той ж таки star fm, avto fm? utar, я вже мовчу про діючі, з окремими плейлистами, тож надіюсь і тут щось таке спробують, аналогічну частоту там теоретично можна придбати, вона не за люксами.
Чому валентин коваль не говорив тавру що радіо класичної музики не вигідно і воно не заробить грошей і його не будуть слухати,а коли суспільне хотіло створити радіо ретро української естради цей українофоб вже кричав що українська естрада це не вигідно і його ніхто не буде слухати ? А я вам скажу чому ,тому що море фм купило  фм частоту ,підкупило членів нацради і всі члени нацради були проти радіо точка
  •  

sanyo

Bogdan 55 щодо  розмовних станцій то тут мабуть у нас найближчим часом навряд що їм світить...До речі якщо вас цікавить саме розмовний формат взагалі.То підкажу вам що наприклад можна фоном в аімп(але тільки на компі) слухати аудіо з наших інформаційних телеканалів які транслюють свої канали на ютуб..Але там є деякі нюанси...Було б добре якщо б інфо канали транслювали окремо свій потік в форматі mp3. І можна було б слухати цей потік в любому аудіоплеєрі.
  •  
    Подякували за цей пост: Bogdan 55