Місцеві врізки (реклама, передачі) на загальнонаціональних каналах MX-5

Автор corazon, Травень 10, 2021, 13:24:18

Попередня тема - Наступна тема

corazon

Вважаю, що варто це перенести в окрему тему, щоб відділити від обговорення 5 каналу як такого, тим більше, тут і про інші канали йдеться.

Як писалося тут раніше (https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=12368.msg130852#msg130852) - у MX-5 у Львові на 5 каналі є (або були) місцеві передачі.
Тепер помітив, що у Львові на 5 каналі в MX-5 є місцева реклама (між dtmf-мітками ефір у львівському MX-5 не збігається з ефіром на офіційному сайті та IPTV - зокрема, у MX-5 рекламують Львівську Політехніку).
Цікавить таке:
1) Чи є місцева реклама на 5 каналі у MX-5 у інших містах/областях України?
2) Чи є, наприклад, та сама львівська реклама на 5 каналі на інших передавачах MX-5 на Львівщині, окрім самого Львова?
3) Чи є ще на MX-5 місцеві львівські передачі, згадані вище, і о котрій годині вони виходять, якщо так? Вони тільки на львівському передавачі? А також - чи є місцеві передачі на 5 каналі у інших містах/областях України у MX-5?

Наскільки я розумію, на Зеонбуді на загальнонаціональних каналах місцеві врізки (реклама або передачі) можливі виключно на MX-5. Тож чи помічені вони десь на Культурі, Раді або Україні 24?

P.S. DTMF-мітки досі є також в ефірі каналів з інших мультиплексів - наприклад, на 1+1 та Інтері. Осікльки в MX-1 місцева реклама, наскільки розумію, неможлива в принципі - то це хіба що для залишків аналогу?

Дякую.
  •  

Nevidomyy

 Ого! Я думав з переходом на цифру такої практики не буде. Принаймні в Рівному в ефірі 5 каналу я востаннє бачив місцеві врізки десь в кінці нульових - початку десятих. І то, це була де-факто врізка Сфери ТВ (ведучі, наповнення новин і студія ідентичні) замість Київського часу здається.

UPD: з львівської реклами бачив лише рекламу Музею історії Львова. Нічого іншого не помічав
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

В аналозі Тернополя колись були врізки на 5-му та СТБ, як зараз - не знаю.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Nevidomyy, vital-fm
Якщо маєте можливість дивитися MX-5 у своїх містах - гляньте, будь ласка, яка реклама у вас тепер іде у MX-5 на 5 каналі - чи місцева (рівненська / тернопільська), чи київська, ідентична до трансляції на 5.ua
Note: на 5 каналі тепер рекламні блоки короткі, по 2 хвилини, але зате йдуть доволі часто і містять dtmf мітки, тож промоніторити буде неважко.
Заздалегідь вдячний.
  •  

DrewUA

У Волинській області місцевих врізок реклами на 5 каналі немає, етер основний.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Xottabi4

Цитата: Nevidomyy від Травень 11, 2021, 11:43:20
UPD: з львівської реклами бачив лише рекламу Музею історії Львова. Нічого іншого не помічав
Есть ещё как минимум реклама рынка Шувар:

https://www.youtube.com/watch?v=Z-52hRB4y9I

А тут на канале целая подборка местных реклам: https://www.youtube.com/channel/UCyrL8BfiLUmYc8_yL_fQ5cQ/videos
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Denis05ua

Цитата: corazon від Травень 11, 2021, 12:37:14
Якщо маєте можливість дивитися MX-5 у своїх містах - гляньте, будь ласка, яка реклама у вас тепер іде у MX-5 на 5 каналі - чи місцева (рівненська / тернопільська), чи київська, ідентична до трансляції на 5.ua
Note: на 5 каналі тепер рекламні блоки короткі, по 2 хвилини, але зате йдуть доволі часто і містять dtmf мітки, тож промоніторити буде неважко.
Заздалегідь вдячний.
Я ще в минулому місяці помітив на 5 каналі тернопільську рекламу (вона була в кінці 15 години, там була реклама Тернопільбуду та Ідей, які продають [ця компанія і продає рекламу на 5 каналі у Тернополі]). Щоправда, не в MX-5, а в додатку Columbus WebTV. Бували випадки, що після тернопільської реклами продовжувалась київська.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •