Ставлення до ребрендингу насамперед телеканалів НСТУ

Автор kotenko., Січень 21, 2022, 18:28:17

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Сам не голосую, бо моє ставлення ви й так знаєте.
#наташанемішай
  •  

DrewUA

Якби я був головний, я би ці канали зробив би нумерованими, як і у інших країнах, наприклад: UA:TV 1 Суспільне, UA:TV 2 Культура та UA:TV 3 Львів (обласні). Але куди там я.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

kram2000

 Моя думка така: бренд УТ-1 за 30 років Незалежності України має негативні спогади в українців. Тому хай міняють назву. Я не проти.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

sanyo

Я так і не зрозумів чому до сих пір токсична назва перший не замінена на суспільне чи щось інше ?
  •  

IANDROCOM

#5
Не зрозумілі 1000 і 1 причина по якій переносять ребрендинг ген з 2018 (так-так, в плані на 2019 був як-раз таки ребрендинг, і всі ми пам'ятаємо крики Лодигіна), айдентика то старіє з часом і перестає бути актуальною і модною.
І проблема в тому що вони паралельно, чомусь, тримають два бренди тим самим тянуть весь рудимент в бренд "Суспільне", замість того аби "обрубати кінці", за які наче й хочеться пишатися, але за які нереально соромно і які є таким собі вже тавром.
Це ж підтверджується тим що "Українці вважають найбільш патріотичними та державницькими новини на «UA: Першому»", в патріотичному немає нічого поганого і це добре, але знову ж таки тавро "Державницький" тянегнеться ще з часів (НТКУ), і це по факту означає що люди все ще вважають UA: Перший, який доволі довгий час вже називають "Суспільним" (так, він є таким але за брендом "перший" шлейф, який вже ніяк не прибрати і таким чином створилася колізія UA: Перший (наступник УТ1) == Суспільне) - державним.
Тут потрібно було робити трохи різко, а не тягнути Бог зна скільки, просто так. Ок, не було можливості піару на "бордах", але хоч кінці відрубайте, і так - я за зміну бренду, хоч навряд-чи це сильно допоможе в найближчій перспективі. І дуже сподіваюсь що мої роздуми щодо асоціацій не підтвердяться.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

Kastet

Цитата: sanyo від Січень 21, 2022, 20:58:06
Я так і не зрозумів чому до сих пір токсична назва перший не замінена на суспільне чи щось інше ?
Лично для меня абсолютно неважно название. Главное - контент. Условно говоря "дизель-шоу", "мир наизнанку"  или "Орел и Решка" будут смотреть  и на УТ-1 и на любом другом названии.
  •  

kotenko.

Переносили ребрендинг і через погані відгуки, і через вибори глави правління (щоб не бути лохом, як Ілащук, при якому 1 березня поставили нові заставки для УТ-1, а 17 березня призначили Бенкендорфа, ну а далі ви знаєте).
Ну а те, що там брендова, і не тільки шиза, то це вже не моя компетенція.
#наташанемішай
  •  

mikhail

Цитата: Kastet від Січень 21, 2022, 22:35:37
Лично для меня абсолютно неважно название. Главное - контент. Условно говоря "дизель-шоу", "мир наизнанку"  или "Орел и Решка" будут смотреть  и на УТ-1 и на любом другом названии.
ні)) от цього якраз там бути не повинно))
  •  

Qolo

На мой взгляд - лучше вернуть исторический и наиболее узнаваемый бренд УТ/УР с номерными приставками, и иногда добавлять рядом дополнительный нейминг (УТ1 Перший, УТ2 Культура, УТ3 Київ, УТ24 International).

vital-fm

Цитата: mikhail від Січень 22, 2022, 00:06:06
ні)) от цього якраз там бути не повинно))
Але криве дзеркало в 13-му було, і, казали, були рейтинги.
  •  

Kastet

  •  

mikhail

Цитата: vital-fm від Січень 22, 2022, 05:51:14
Але криве дзеркало в 13-му було, і, казали, були рейтинги.
ну давайте тоді може сватів поставимо чи говорить Україна) чи ще який треш контент. Бо ж рейтинги є...
  •  

digitalif

Цитата: kotenko. від Січень 21, 2022, 23:31:55
не бути лохом, як Ілащук, при якому 1 березня поставили нові заставки для УТ-1, а 17 березня призначили Бенкендорфа, ну а далі ви знаєте).
Не знаю. Нагадайте, будь ласка
  •