Війна в Україні та хибні марення одного кремлівського карлика

Автор ass1995, Лютий 24, 2022, 05:43:29

Попередня тема - Наступна тема

ahra87

Цитата: admin від Вересень 11, 2022, 17:44:38
не думаю, изюмская групировка как раз должна была помочь с завоеванием Донбасса.
Как бы наоборот не вышло, проход по северу от Северского Донца и возврат части Луганской области.
Ну по версии автора видео ВСУ не пойдут дальше на Луганскую область и Донецкую тоже сдадут почти без боя, первое уже подтверждается, на Лисичанск никто не идёт, войска остановились на границе областей, посмотрим что будет в ближайшие дни, но то как сдавали без боя города на Харьковщине, это 100 процентов договорняк
  •  

admin

у каждого своё мнение, я с вышенаписанным не согласен.

Дыркин вон пишет про наступление номер 2
  •  

0-0-0-0

  •  

admin

кажуть що залишили Снігурівку!!!!!!
осі мабуть на що натякав Генштаб
це просто сон, дві області за тиждень (хоча б помрію трохи)
  •  

admin

Договорняк, значит?

Стало быть, в рамках договорняка россияне бьют по украинским подстанциям и ликуют.
  •  

игорь88

Где-то час назад комп у меня ушел в перезагрузку, по освещению не было видно, но как я понял из новостей, был перепад напряжения в сети.
Да уж, это капец приходит. Даже если повторных ударов по энергосистеме не будет, то думаю на днях объявят о срочных веерных отключениях на тех территориях, где свет есть.
Немного позитива. Для тех у кого пропал свет и есть автономное питание, то пришло золотое время для DX на средних, длинных, коротких радиоволнах, а также любительских диапазонах.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

kram2000

  •  

admin

  •  

DVB

Встановленя прапора на телевежі після визволення. Не знаю в якому це місті на Харківщені. І це мабуть вежа лише для мобільного зв'язку використовується.
https://fb.watch/fv3-ZDNub2/
  •  

admin

  •  

Андрій2

Окупанти залишили Киселівку на Херсонщині: https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/13/7367210/
Це вже дуже близько до Чорнобаївки і самого Херсону.
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!
  •  

admin

Цитата: Андрій2 від Вересень 13, 2022, 09:34:16
Окупанти залишили Киселівку на Херсонщині: https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/13/7367210/
Це вже дуже близько до Чорнобаївки і самого Херсону.
нажаль про Херсонщину багато говорять, але мало що дійсно правда
  •  

Андрій2

#297
:evil:
Херсонський колаборант володимир сальдо, який повернувся з лікування у москві, сьогодні оголосив проведення 23-27 вересня "референдуму" щодо приєднання Херсонської області до росії, звичайно з відомим заздалегіть результатом. В ці ж дні плануються аналогічні "референдуми" у т. зв. "ДНР/ЛНР" і захопленій частині Запорізької області.
Русня спочатку мріяла провести "референдум" 11 вересня (одночасно з "єдиним днем голосування" на росії), але коли стало відомо, що це не вдастся, заговорила вже про листопад. Однак тепер русні чомусь захотілося його пришвидшити....

Сумно! Я до останнього сподівався, що русня не зможе провести цей "референдум", але складається враження, що постійні прильоти від ЗСУ по мостах і по складах боєприпасів окупантів, які тривають у нашому регіоні від початку липня, не дуже й злякали окупантів...

Завтра вранці зі своєю родиною звідси евакуююся - поїдемо у Латвію (перевізником через Крим і росію, іншого безпечного шляху немає, прориватися на Запоріжжя більш ризиковно), а там вже побачимо, куди далі. Дуже не хочеться залишаті рідний дім і їхати у незнане, дуже довго відкладав це рішення, але тут на Херсонщині більше немає чого робити. Праці немає, жити дедалі важче, нормального життя немає. Треба тікати, поки ще не пізно. Життя лише одне.
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!
  •  

admin

  •  

admin

ну от, валити потрібно швидко а то заберуть ще й в армію
  •