Війна в Україні та хибні марення одного кремлівського карлика

Автор ass1995, Лютий 24, 2022, 05:43:29

Попередня тема - Наступна тема

admin

Итак, Херсон освобождён а мосты (ожидаемо) плагополучно взорваны. Я очень рад освобождению Правобережья/Херсона и естественно снятию угрозы с Николаева/Одессы/Кривого/ЮАЭС.

Но ведь достаточно было взорвать эти грёбанные мосты в конце февраля и намного больше людей остались бы живы.

Кстати, вот интересная статья о том как пролюбили Киевщину в начале
https://teletype.in/@tysknip/Hostomel
 •  

kotenko.

I came back after 1,5days blackout.
Звернення до росіян і частини білорусів: горіть в аду, кончені ублюдки.
#наташанемішай
 •  
  Подякували за цей пост: sanyo, zako336

BanderaTV

 •  

Qolo

руzне опять моча "гениальная" идея в голову ударила, как заставить жителей временно оккупированных территорий смотреть свои телепомои  :sick: (а заодно, видимо, и попилить бюджетик)
цитата оригинальной новости с портала орков:
Spoiler
Цитата01.12.2022 в 13:54
Жители новых субъектов РФ в декабре получат доступ к спутниковому российскому телевидению

Жители Республик Донбасса, Запорожской и Херсонской областей, Крыма и Севастополя в декабре получат доступ к спутниковому российскому телевидению в рамках реализации телевещательного проекта "Русский мир". Об этом сообщила пресс-служба Правительства ЛНР.

    "В декабре 2022 года на территориях Донецкой и Луганской Народных Республик, Запорожской и Херсонской областей, Республики Крым и города Севастополь стартует реализация спутникового телевещательного проекта "Русский мир", в рамках которого десятки тысяч граждан получат доступ к российскому телевидению", – говорится в сообщении.

Проект был создан при поддержке Общероссийского народного фронта. "Русский мир" будет транслировать общероссийские и местные каналы разных жанров.

"В рамках проекта пользователям будут доступны первые 20 общероссийских обязательных телеканалов, а также региональные и развлекательные телевизионные каналы на русском языке", – уточнила пресс-служба.

Комплекты оборудования для приема спутникового сигнала вместе с установкой жителям регионов будут предоставляться бесплатно. Чтобы получить индивидуальный комплект, необходимо обратиться в местную администрацию с соответствующим заявлением.

"Реализация проекта "Русский мир" позволит предоставить жителям указанных территорий полный доступ к информационному и развлекательному отечественному контенту в высоком качестве вещания, а также станет стимулом для ускоренной модернизации информационной инфраструктуры регионов", – подчеркнули в Правительстве.
[close]
 •  

kotenko.

По енергетиці
Насправді не дуже добре. Тут і обстріли, і погода, і найкоротші світлові дні. Тобто, ще один масований обстріл за наслідками, як 23 чи 15 листопада, і буде блекаут десь на 5 днів (якшо не встигне надійти обладнання із Заходу), про який вже між рядками заговорили в Держспецзв'язку.

По ППО
Щодо Patriot, тут зради не бачу. Адже тепер вони будуть і в Польщі і в разі чого будуть розміщені біля нашого кордону. А в разі вищезгаданого блекауту такі ж системи невдовзі будуть і в Румунії, що означатиме більший захист для частини західного регіону.
#наташанемішай
 •  
  Подякували за цей пост: admin

kotenko.

За 9 місяців війни противник втратив 13,6 % військового потенціалу. Частково втрати компенсує поставками з Білорусі, з Ірану.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

Думав, цього тижня текст тут напишу, так Залужний в мене половину забрав.
Ну шо ж, тепер сподіваюсь, в нашому інформпросторі вже не буде такого: скоро, скоро ми переможемо, сподіваємось на якнайшвидшу перемогу, в росіян - недоармія. Навіяно спостереженнями  за ефірами радіостанцій та телеканалів (особливо Радіо Максимум). Пора ставати ДОРОСЛИМИ, бо героєм може бути й дитина. А після війни проблеми мирного часу нікуди ж не зникнуть.

Можливо, те, що зараз скажу, є не зовсім шанобливим, але Помаранчева Революція та Революція гідності, враховуючи дуже довгий період відсутності державності до 1991-го з усіма наслідками, були невдалими, бо ці протести були лише кілька місяців, а не кілька років, як в комуністичній Польщі наприклад. Відповідно, вони не позбавили нас інфатильності, надії на чергового Месію, який все за нас зробить, а ми будемо жити, як до того. Абсолютна більшість наших громадян не розуміє, що для якісних змін ще й потрібні певні ідеології типу правих, лівих чи центристів, навколо яких гуртуються верстви і певні еліти. І що такі переважно ідеологічні, а не вождистські партії, можуть роками сформовувати своє бачення майбутнього, перш ніж просто потрапити в виборні органи влади.

Тому я проти закінчення війни за рік-два на наших умовах. Тільки війна тривалістю 5-10 років ціною величезних втрат і страждань змусить нас стати нацією дорослих людей, а не балаболів, яких потім всі ламатимуть і ставитимуть в усі пози і залишатимуть сировинним придатком.

П.С. Особливо харить, як люди бажають мирного неба над головою, а розумієш, що ще довго такого не буде.
#наташанемішай
 •  

BanderaTV

Олександре, думка твоя є дуже цікавою і напевно мало популярною в широких верствах суспільства.

Якщо порівняти теперішній розвиток нашого суспільства з часами відновлення незалежності. Все таки можна сказати, що ми якоюсь мірою дорослішими й можливо менш наївними у багатьох планах. Кравчук був, на мою думку, відображенням тих часів. Бо наврядчи наш народ обрав Чорновола, після стількох років поневолення та стирання самосвідомості. І ми, як молода демократія зробили помилку обравши шлях нейтралітету, тобто третій шлях. Також розкрадання армії й продаж зброї нашому потенційному ворогу (хоч ми тоді, не розуміли всіх ризиків), теж далися в знаки. Через ці помилки, ми платимо доволі високу ціну, а саме життя наших співвітчизників.

Хотілося, щоб ці муки закінчилися, як найшвидше. Але, на жаль, не нам вирішувати, а нашій армії, яка нас боронить...
 •  

Андрій

Цитата: kotenko. від Грудень 16, 2022, 20:59:15
Тому я проти закінчення війни за рік-два на наших умовах. Тільки війна тривалістю 5-10 років ціною величезних втрат і страждань змусить нас стати нацією дорослих людей, а не балаболів, яких потім всі ламатимуть і ставитимуть в усі пози і залишатимуть сировинним придатком.
Згоден повністю з Вашими думками, але не з передостаннім абзацом. Бо в мене виникає питання,  що і хто залишиться в країні через 5-10 років. Ми зараз і так маємо величезні втрати: країна зруйнована, багато людей гине, а багато, хто виїхав.  Суджу по собі і по колу моїх знайомих. Серед дорослого населення не так відчувається "дорослішання", про яке Ви казали.  А ось серед людей мого віку, тобто віку незалежної України +- 10 років це "дорослішання" відчувається, і воно відчувалося до війни, хоча погоджусь, дорослішати треба ще було, але це відбувається поступово, і ніякою революцією його не пришвидшити. Майже ніхто, і ні від кого не чекав, що хтось прийде і вирішить його проблеми. І, нажаль, зараз багато, хто з них знаходиться не в Україні, не бажаючи того, бо бояться за своє життя, життя своїх дітей і рідних, і якщо війна затягнеться ще на декілька років, то вони вже, мабуть, і не повернуться. А це саме ті люди, які мають будувати країну. Тому, боюсь, щоб через 5-10 років у нас не залишилася країна з дорослими людьми в прямому сенсі, але не дорослими в ментальному. Життя у всіх одне, і його хочеться жити тут і зараз, а не чекати роки, а тим паче гинути задля благородних цілей, які можливо в майбутньому ніхто не оцінить. Особливо це почуття загострюється, коли дивишся майже смерті у вічі, і прощаєшся з життям, бо думаєш, що кінець. Тоді вже нічого не важливо, і ти не думаєш, що буде з країною і нацією, ти проклинаєш всіх, хто це допустив і думаєш лише про себе і близьких, як вижити, і щоб це все скоріше закінчилося
 •  

kotenko.

Цитата: kotenko. від Грудень 12, 2022, 18:17:46
За 9 місяців війни противник втратив 13,6 % військового потенціалу.
Уточню, це якшо брати дві третини їх потенціалу, а так 9,2 %.
#наташанемішай
 •  

BanderaTV

100400 глядачів у кобзона на концерті. Великий мега концерт.
Організатори: ЗСУ, ТРО, ССО, СБУ, ГУР.
Вхід вільний.
 •  

kotenko.

Протягом цих 3х днів є високий ризик обстрілів з боку супротивника. Бо і Петріот, і Різдво.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

Крім сьогоднішнього дня, ще й 1 січня, високий ризик обстрілів, бо в когось закінчується оренда.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

В 2022 році в нас багато що вийшло, бо правильно оцінили ворога.
Задача на 2023-ій - не дозволяти собі помінятися з ворогом місцями в оцінці одне одного.
#наташанемішай
 •  

admin