Війна в Україні та хибні марення одного кремлівського карлика

Автор ass1995, Лютий 24, 2022, 05:43:29

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Січень 15, 2023, 06:39:33
кількість загиблих зросла.
Поки пошукова операція триває, кількість буде зростати.
Місцеві пабліки повідомляють, що за годину до трагедії, було спіймано на гарячому двох підлітків. Які фотографували стан Придніпровської ТЕС й купу російських номерів у WhatsApp. Вони намагалися швидко знищити докази, але не вдалося.
 •  

kotenko.

На жаль, таких трагедій буде ще багато. І так, помилився. Навесні з обстрілів енергетики антихристи не зовсім, але переключаться на транспортну інфраструктуру. Як мінімум чверть з тисяч їхніх ракет балістичних ракет зіб'ємо, чверть попаде в ціль, а решта по цивільним будівлям.
#наташанемішай
 •  

admin

Втрати українських теле- і радіокомпаній та об'єднання зусиль задля відновлення мовлення 

Медіа, так само як і енергетичні компанії, належать до критичної інфраструктури, по якій ворог б'є прицільно. Проведене Національною радою опитування ліцензіатів про їхні втрати під час війни (відповіді надали 60% компаній, зареєстрованих у Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення) засвідчило, що значної допомоги потребують 20 компаній (3% серед тих, хто відповіли на опитування) – вони повністю втратили своє обладнання. Ще 84 компанії (13%) зазнали часткових технологічних втрат. Однак найбільш промовистими і болючими є цифри щодо людей – працівників компаній. Адже 89 медійників були поранені, 4 – загинули, а ще 5 – зникли безвісти. А за даними Інституту масової інформації, станом на 27 грудня 2022 року внаслідок російської агресії в Україні загинули 43 медійники. Ці цифри не вкладаються у звичайну цивілізаційну логіку, адже здавалося, що після страшних уроків Другої світової людство ніколи не повторить трагічних помилок і жахаючої статистики війни.
Загалом, у період запровадження воєнного стану в Україні тимчасово припинили мовлення 234 телерадіоорганізації та провайдери програмної послуги, а відновити мовлення вдалося лише 42 компаніям. Збитки компаній, за даними проведеного опитування, становлять 463 мільйони гривень. Національна рада не є розпорядником державних коштів, які б могли бути задіяні для відновлення мовлення українських телерадіоорганізацій. Однак Національна рада веде постійні переговори із закордонними партнерами, наприклад ЮНЕСКО, про гуманітарну допомогу для мовників апаратурою, спеціальним обладнанням, генераторами.

Січень 27, 2023, 17:51:26
Збитки, завдані ліцензіатам Остаточні масштаби збитків українських телерадіомовних компаній будуть встановлюватися після Перемоги. Попередньо регуляторний орган проаналізував втрати мовників і провайдерів програмної послуги, звернувшись до них із проханням заповнити відповідну форму Опитувальника. Ця робота проводилася кілька місяців і основний її етап завершився на початку серпня. Ліцензіати й зараз можуть подати інформацію про свої втрати, надіславши її на спеціально створену поштову скриньку: losses@nrada.gov.ua. За результатами здійсненого Національною радою аналізу встановлено, що Опитувальник заповнили понад 60% від зареєстрованих у Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення компаній. Серед них – 210 радіомовників, 208 провайдерів програмної послуги, 159 телемовників і 61 компанія, що веде діяльність у кількох напрямах чи видах мовлення. Щодо своїх працівників компанії повідомили про 89 поранених, 4 загиблих та 5 зниклих безвісти людей. Також за час війни відбулися такі зміни: 1) щодо людського ресурсу: ▪ 12% працівників звільнено (половина з них – за ініціативою працівника); ▪ 28% переведено на знижену зарплатню; ▪ 12% оформили відпустку без збереження заробітної плати; ▪ близько 20% працівників змінили місце проживання (третина з них виїхала за кордон). 2) щодо технологічних втрат: ▪ 84 компанії (13 % серед тих, хто відповів) постраждали частково; ▪ 20 (3%) – повністю втратили обладнання. Загальна сума матеріальних втрат мовників становить 463 мільйони гривень; 10 компаній назвали суми більші за 5 млн. грн, одна – 200 млн. Більшість із них – із Маріуполя Донецької обл., Лисичанська, Сєвєродонецька Луганської обл., Снігурівки Миколаївської обл. Інформацію про втрати і проблеми українських мовників Національна рада доносить до міжнародних партнерів, веде діалог із урядом щодо надання допомоги компаніям, які постраждали найбільше. Представники регуляторного органу в регіонах шукають шляхів для відновлення діяльності телерадіоорганізацій, за слушної нагоди координують роботу із залучення спонсорів та інвесторів.
 •  

kotenko.

Цитата: kotenko. від Жовтень 23, 2022, 14:13:29Коли може відбутись новий напад?-Не раніше Різдва і Водохреща, бо "не по христиански нападать в празники"В приниципі, після Різдва він і почався. Соледар, далі Вугледар, Бахмут...

Можна сказати, що антихристи в нас вчаться. Ми ж теж починали на Херсонщині потроху, заманили туди якомога більше противників і вдарили по ослабленим його позиціям на Харківщині, а Херсон був вже потім.

Зараз росіяни потроху здійснюють наступ на Донеччині, змушують нас постійно туди стягувати резерви, а вдарити, за іронією, можуть теж на Харківщині (з обох боків). Менш ймовірний варіант - Чернігівщина і/або Сумщина. Так шо готуємось до боїв за Харків (а там ще траса до Києва), Ізюм, Слов'янськ, Краматорськ.

Проте нам даватимуть більш серйозну зброю, ніж торік. Тож цілком можливий варіант і контрнаступу з нашого боку, і  глухого кута, коли ні ми, ні антихристи  не матимуть сил для подальшого наступу.

Нагадую, що за 11 місяців ми знищили 9,5% військового потенціалу противника,  ще 1-2% затрофеїли, але 1-3 % той відновив.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

Завтра саміт Україна-ЄС. А значить, від завтра до 6 числа високий ризик масованих обстрілів.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

Все в кількох реченнях.

Захід підняв ціпок, у Зеленського шок.
Шоб не получить по спині, обшуки й арешти проводять.
Єрмак зміцнює свої позиції.
Міністром оборони призначають маминого нострадамуса, так і до Арестовича дійдемо.
Шабунька з Соколовою травлять Лієва, хоча інфа про нібито сєпара ходить з 2018, але поки Лієв працював в НСТУ, куди заходять донорські кошти, то Шабунін мовчав. А тут скотч з очей зняв, походу гранти не пахнуть, і колишній колега став сєпаром і зрадником. І наркомани традиційно зашкварились.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

Несподівано дід з ціпком приїхав до Києва. Завтра високий ризик обстрілів. Про 23-24 те число вже всі знають. Але треба бути готовими до кібер- чи вірусної атаки на наші ЗМІ.
#наташанемішай
 •  

GAS

В мережу злили текст сьогоднішнього звернення х*йла:
Spoiler
Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад киевский режим Запад Запад Запад Запад Запад нацисты нацисты Запад Запад Германия Запад США Запад Запад Запад агрессоры Запад Запад Запад Запад Запад Запад народ Донбасса Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Украина Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад защита русскоязычных Запад Запад Запад Запад Запад Запад мобилизация Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад нацисты Запад Запад Запад Запад Запад фашизм Запад Запад Запад Запад Запад расея Запад Запад Запад Запад Запад Запад падзад Запад Запад Запад Запад Запад мобилизация Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад нас заставили Запад Запад Запад Запад специальная военная операция Запад Запад Запад Запад Запад Запад мы не хотели Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад нацисты Запад Запад Запад Запад Запад фашистская Германия Запад Запад Запад Запад Запад Запад коллективный Запад Запад Запад Запад Запад Запад уосем лет Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад Запад ущемления Запад Запад Запад Запад нацисты нацисты Запад Запад Запад Запад Запад
[close]
 •  

BanderaTV

Воно виступило, як кажуть нічого нового не сказало.
Все по Подерв'янському, оригінал трішки перефразую: "Бояться нас басурмани, престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них обличчя. Гораздо мєньшє стало гєєв, работають всі вони як папа Карло на хімії в Черкасах. Лєсбіянки - усі на Соловках"
 •  

TV-Ukr

Ось і рівно рік з початку війни. За цей рік помітив гарну тенденцію - на форумі не з'явилось жодного рашиста, на відміну від 2014 року. Хіба що Данило, але він лише радів прийому російських радіостанцій, тоді як персонажі, які блукали на форумі в 2014, не втомлювались переказувати тезіси російської пропаганди аж до їх бану. Кому цікаво, той може почитати їх маячню в темі "Російська агресія в Криму". Мабуть, нинішні рашисти розуміють, що тут з ними не будуть церемонитися, і відповідно, їх чекає бан.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

admin

А ти спробуй пройти процес реєстрації...рашистів вирве просто, не дійдуть до кінці. Капчі новачкам теж гарні.
 •  

BanderaTV

Цитата: admin від Лютий 24, 2023, 20:50:32А ти спробуй пройти процес реєстрації...
Роман з Кривого Рогу (який казав в 2011, що український продукт - лайно) дуже палав з цього приводу. Особливим тригером був "Нова назва Артемівська".
 •  

admin

 •  

Sid Meyer

Рік тому вночі поставив на запис поліцейську хвилю Дніпра. Було погане передчуття. Запис пролежав рік. Вчора послухав і знову поринув у відчіння паніки, яке було в той день (
 •  

admin

 •