ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Цитата: admin від Березень 13, 2022, 12:37:47
С Чебодаевом пообщайся на эту тему)
У него российское радио было везде в Харьковской области.
Десь я читав, що Бєлгород добивав аж до схилів Байрака. На сході області російське приймається з Валуйків, а на півдні - з окупованого Донецька.

sen

Цитата: TV-Ukr від Березень 14, 2022, 14:40:16
Десь я читав, що Бєлгород добивав аж до схилів Байрака. На сході області російське приймається з Валуйків, а на півдні - з окупованого Донецька.

"Добивав" - це правда. Але якщо ми кажемо про інформаційний вплив, то в самому Харкові його точно не було. Мабудь одиниці реально його слухали/дивились замість місцевого, і скоріше за все робили це цілеспрямовано.
Пересічні харків'яни слухали/дивились виключно місцеве.

В Вовчанському районі - там дійсно була інша ситуація - там бєлгород/шебекіне приймався вже значно краще ніж Харків, і місцеві постійно це дивились/слухали.

На півдні приймався Краматорськ, а окупантів навіть в самому Краматорську не було чуто, не кажучи вже про Харківську область. Але з Дегеном може хтось і приймав.
 •  

TV-Ukr

Цитата: sen від Березень 14, 2022, 15:17:01
На півдні приймався Краматорськ, а окупантів навіть в самому Краматорську не було чуто, не кажучи вже про Харківську область. Але з Дегеном може хтось і приймав.
DJ ZHYK приймав окупантів у Куп'янську (190 км) на автомагнітолу, про що він писав на форумі. Та й про потужне мовлення звідти також свідчить те, що в екс-Гуляйпольському районі в досупутникову еру українське ТБ приймали з Донецька (а відстань від нього до Гуляйполя - 120 км).

До речі, Прямий відновив мовлення на 11175.

sen

Ніколи не був у Куп'янську, тому звісно не можу стверджувати, але судячи з географії - там мабудь можно якісно приймати валуйки, десь 50 км. Ну а 190 КМ для FM чи ТБ - це занадто. Не сперечаюсь що може хтось і приймав, але звичайні мешканці міста навряд чи там могли слухати сигнал с окупованого Донбасу.

А в Ізюмі - там Краматорськ всі приймають
 •  

игорь88

Цитата: sen від Березень 13, 2022, 15:18:44
С Дегеном или каким-то его аналогом - может быть, с хорошей ТВ антенной направленной на белгород может быть. Тот кто целенаправленно ищет - тот поймает.

Но я большу часть жизни прожил в Харькове, российское радио впервые поймал в прошлом году, в крайнем доме на севере города, стоя около окна в сторону границы. Поймал только дорожное радио в более менее нормальном качестве. Еще несколько смог идентифицировать, но реально слушать невозможно. Потом пробовал на Салтовке и Холодной Горе, плюс минус аналогично.
Это все было на смартфон. В движении слушать невозможно. Автопоиском русские станции нельзя найти, только забивая вручную частоту. Многие цыфровые приемники не чуствуют их и ловят соседние местные станции.  Аналоговые приемники перескакивают через них.
И это все при том что в любой части города можно поймать местные станции на гвоздь. Т.е. случайно попасть на русские станции проблематично. И ни разу я не слышал чтобы где-то у кого-то они играли (на рынках, в магазинах, авто и т.д.).

Почти аналогичная ситуации с ТВ -  Харьковская телебашня как раз находиться в северной части города, где самый сильный сигнал из белгорода. Поэтому там местное ТВ ловиться на гвоздь. На юго-востоке города ловится хуже, но туда уже и российский сигнал не доходит, максимум  - это аналоговый первый канал с жуткими помехами.

+++

То что добивает - ничего не значит. Я живу в 40км от Днепра.
На высоком районе, да на Тексан 880 с телескопом в резонансе, да вырубив все электричество дома есть постоянный прием некоторых частот Запорожья, Павлограда, Полтавы, Кривого Рога. Это от 80 до 150 км. Даже с Донецка радио России и Маяк очень часто работает..
Но у нас в городе многие уверены, что ФМ радио особо ничего и не ловит кроме местного 104.4..

Важен именно уверенный прием, например на телефон, простейший приемник, магнитолу практически без антенны на ходу. Потому в указанном примере российское вещание влияния не имеет.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
 •  
  Подякували за цей пост: sen

UzUA108

Російські хакери зламали стрічку новин в ефірі "Україна 24" та запустили фейкову "заяву" президента Володимира Зеленського про капітуляцію
https://twitter.com/ukrpravda_news/status/1504049426494636034

Він озразу записав відеозвернення і запропонував скласти зброю росіянам

Зараз в ефірі ця заява не транслюється, але на записі її можна побачити приблизно о 12:30.


Ммм да))
 •  

Ігор

 •  
  Подякували за цей пост: admin

Radio_2019

Поправочка - у Луцьку телевежу не підірвали. Інформацію про її підрив було спростовано. Особисто щодня приймаю радіо звідти.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  
  Подякували за цей пост: admin

ass1995

 •  
  Подякували за цей пост: admin

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  
  Подякували за цей пост: admin

admin

1 березня - обстріл вежі КРРТ Київ
2 березня - обстріл "телевежі КоростеньМедіа"
6 березня - бомбардування вежі КРРТ Харків
7 (?) березня - обстріли щогли КРРТ Ізюм
9 березня - бомбардування вежі КРРТ Білопілля
14 березня - обстріл щогли КРРТ Краматорськ
14 березня - обстріл щогли КРРТ Антопіль
14 березня - обстріл вежі Винарівка
16 березня - обстріл щогли КРРТ Вінниця

доповнюйте
 •  

admin

от Коростень та Винарівка тут якось дивно виглядають
 •  

Ігор

 •  

Xottabi4

Похоже, собственным марафонам 24-го и Прямого-Еспресо кранты.

 •  

0-0-0-0

На Прямому вже "Єдині Новини".
На 24 і Апострофі - поки власні.
5 не було можливості перевірити.
 •