ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

maximusone

Цитата: 2006 від Травень 04, 2022, 10:19:08
Ось така думка до мене прийшла.
Наразі в Україні транслюється досить багато закордонних телеканалів, адаптованих російською мовою. Зокрема, сімейство TV1000, сімейство кіноканалів VIP,
Можливо я Вас розчарую, але дані канали належать Національній медіа групі, РФ
  •  

kotenko.

Дубляж зажди гірше озвучки,ІМХО.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

#377
Цитата: maximusone від Травень 04, 2022, 10:59:29
Можливо я Вас розчарую, але дані канали належать Національній медіа групі, РФ
Вона їх представляє на ринку рф, як плюси чи торсат, я так розумію.
У них ж є адаптація під 2 ринки окремо міжнародна і російська, бо треба рекламу крутити ну і всі додаткові фішки з номерами ліцензії і т.д.
  •  

mikhail

З озвучкою краще купити підписку на нетфлікс чи мегого уже)
  •  

vital-fm

#379
Схоже ФМ Галичина від сьогодні повністю вийшла з марафону.
Додано:
Так і є - прощавайте вечірні вільні медіа.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kotenko.

Вчора Футбол 3 остаточно вийшов з марафону. Поки не закодували назад, бо показують архівні матчі українського футболу.
#наташанемішай
  •  

kostyantyn

Цікаво звідки мовить "Рада" - плазма замість апаратної як фон та круглий (напівкруглий) стіл?
  •  

IANDROCOM

Цитата: kostyantyn від Травень 11, 2022, 16:15:23
Цікаво звідки мовить "Рада" - плазма замість апаратної як фон та круглий (напівкруглий) стіл?
Стіл та відеостіна ті що були у Студії в Кабміні. Хоча, студія ця була як перемістна, тому може й не з кабміну етерять.
  •  

kostyantyn

Цитата: IANDROCOM від Травень 12, 2022, 00:00:53
Стіл та відеостіна ті що були у Студії в Кабміні. Хоча, студія ця була як перемістна, тому може й не з кабміну етерять.
Схоже, що це не окрема студія, а майданчик у нинішній студії. З одного з ракурсів було видно стінку, як та що відділяє студію від апаратної.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

IANDROCOM

Цитата: kostyantyn від Травень 12, 2022, 15:40:21
Схоже, що це не окрема студія, а майданчик у нинішній студії. З одного з ракурсів було видно стінку, як та що відділяє студію від апаратної.
Значить перевезли стіл та стіну в ту студію, так як лед-відеостіни модульні можливо її зібрали зі всіх що були в будівлях Парламенту та Кабміну.
  •  

kotenko.

#386
Ще за стан телеканалів: https://forbes.ua/inside/edinyy-efir-29042022-5735
#наташанемішай
  •  

UzUA108

Дві речі, що стосуюиься "марафонців":

1) як сказано у статті тепер вони мовлять по 6 годин - з 3 до 9 і з 9 до 3

2) і якраз помітив, що обов'язкова хвилина мовчання у день пам'яті/трауру о 12 для ЄН необов'язкові. :ermm: Я не про ту хвилину о 9:00, а, встановлену законом здавна, о 12. У понеділок (день перемоги над нацизмом і вшанування загиблих) о 12 хвилину пустили канали, що поза ЄН (включно з далекими пізнавальними каналами і Культурою, яка через трохи нерозрахований час для анімаційного блоку включилась о 12:02). Сьогодні (день пам'яті жертв політ. репресій) так само. Нічого не хочу зайвого сказати, але у мирний час Нацраді треба було звернути увагу. Чи існують якісь послаблення закону для "марафонців'? :huh:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Авторадіо вийшло з марафону.

admin

Вже було що у Дії з'явилися М1, ПлюсПлюс та Піксель?
  •