ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

Цитата: 2006 від Червень 17, 2022, 13:54:41
А тепер про ІМГ.
Таке враження, що К2 та Zoom готують до закриття. А то ці канали досі не вийшли з марафону, Інтер+ є фактичною копією К2, а на Ентер-фільмі почали з'являтися рубрики виробництва К2.
Видно, подумали, що після війни так багато каналів шлаку вони не витягнуть і готуються потихеньку скидати баласт.
100% один з них не виживе :hammer:...

Якщо обирати між Zoom і К2, я б врятував Zoom. К2 (далі говоритиму про довоєнний період) - це якась каша з повторів програм/сюжетів. Причому не тільки від ІМГ, а й від Дачі, Трофеїв і решти, навіть з Медіа групи Україна (1 за 100 годин) і архіви SLM (останні також ідуть і на Enter фільм). Просто вже "бідні" не знають, що пхати на той канал :secret: . Свою початкову концепцію як "телеканал для жінок" канал не виправдав і відмовився від цього напрямку десь років 7-8 назад (тоді десь був редизайн без прив'язки до рожевих тонів).

Zoom... ну не ліпший. З оригінального була ХіТаХа (програма зі здертих з YouTube "кумедних відео"), яку канал кілька разів, скажем так, оновлював. Десь колись ще було Zoom Music. Такий собі ОЦЕ-2. Та і назва така, що при великій біді, як захочуть, як матимуть можливості і так далі нормальна назва для інформаційного мовника: "У Zoomі подій!" :mrgreen:

Хоча, серйозно, варіант із закриттям і/або продажем частот (цифрових) цілком можливий

Щодо інших медіагруп:
МГУ - з основними каналами порядок (до війни навіть доробили трохи Індиго), хіба що Футболів забагато :whistle:
1+1 - хіба що не бачу сенсу у Квартал TV International (нещодавно з'явився на супутнику), а так, якщо припустити, що Уніан, вже не для повторів, а новий інформаційний мовник, то OK
SLM - Вихід або зробити з ОЦЬОГО інформовник групи з нормальною назвою, або закрити це нещастя на кістках Qtv. Хоча, якщо подумати, виробничі витрати мінімальні - власна бібліотека без заморочуванння :wink:
 •  

Evgeniy_SM

На UA TV появились полноценные блоки эфира от SLM Новини (читай ICTV/СТБ). Раньше они делали только сюжеты для ночного эфира. Вещают (пока?) без добавления своего логотипа в левом верхнем углу.

Марафон теперь начинается в 7:00 (раньше было в 8:00). С 7:00 до 16:00 работают UA TV, Унiан и SLM Новини (время выхода всегда разное). C 16:00 до 19:00 - Интер, затем до 0:00 - Украина 24, затем сюжеты, с 1:30 до 6:00 - повтор фрагментов марафона, и затем снова сюжеты.

Из других новостей UA TV:
- собственный эфир UA TV (и только он!) также транслируется в эфире канала "Дом", в остальное время там идут "Единые новости", но теперь уже без перевода;
- в эфире появилась программа "Люди доброй воли" (интервью с Сакеном Аймурзаевым) - вторник в 12:00 (возможно будет ночной повтор), делает UA TV;
- в воскресенье в 18:15 (с ночным повтором) - программа "Истории войны", делает Интер;
- времени на документальные фильмы у UA TV не осталось :neutral: Разве что показывают программу "Исторические факты" от SLM Новини.

ИМХО, UA TV надо делать ещё один телеканал. Назвать его, скажем, UA TV Culture. Где транслировать документальные проекты, художественные фильмы, сериалы, различные познавательные и развлекательные программы. В общем, то, что было до 24 февраля. Вообще без новостей. Либо вывести из марафона "Дом" и поднять его на HotBird. Да и UA TV продублировать на Astra 4A тоже не помешало бы.
 •  
  Подякували за цей пост: TV-Ukr

0-0-0-0

Цитата: Evgeniy_SM від Червень 28, 2022, 18:20:43
- в воскресенье в 18:15 (с ночным повтором) - программа "Истории войны", делает Интер;
Это та программа с Данилевичем, которая и на НТН выходит? Если да, то она на русском идет (а то на НТН выходит на украинском)? И её переводят или новый выпуск, но уже на русском записывают?
 •  

Андрій2

#438
На каналах Inter Media Group (всех, кроме Интера, К2 и Zoom, которые транслируют марафон) со вчерашнего дня на экране не отображается QR-код "Підтримай армію". Каналы от 1+1 Media (2+2, ТЕТ) на днях тоже убрали этот QR-код с экрана.

На каналах StarLightMedia (Новый, СТБ, Оце) QR-код присутствует. На канале М1 есть QR-код, но не для поддержки армии, а для поддержки самого канала. Сканирование QR-кода смартфоном перебрасывает на сайт m1.tv/donate (видимо, не всё так радужно у этого канала, если просит у зрителей поддержку). На канале М2 никакого QR-кода на экране нет.

На каналах Медиа Группы Украина (НЛО, Индиго, Футбол 3) QR-код для поддержки армии есть.

На 34 канале от МГУ сейчас идут телемагазины, но с логотипом Украина 24 (по крайней мере такие дела в спутниковом вещании на Astra 4A 12245 V, что там в эфирном вещании в Днепропетровской области - без понятия). Не заметил, с каких пор начал показы телемагазинов. Раньше была ретрансляция марафона с логотипом Украина 24.

На канале 1+1 International (спутник Astra 4A, 11766 H), который недавно вышел с круглосуточной трансляции общего марафона, в 19:30 выходят выпуски новостей ТСН, а после 20:00 канал транслирует общий марафон.
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!
 •  

TV-Ukr

Мабуть хотіли і на М2 встановити, але щось пішло не так. Проскакував довоєнний логотип.

На Україні ще був прапор України з написом "Єдині новини" у лівому верхньому куті, який з часом змінювався на QR-код і напис "Підтримай армію".

0-0-0-0

QR-код змінили на всіх каналах, які транслюють марафон.
На деяких, які вийшли (Індиго, наприклад) досі старий.
 •  

DrewUA

Доречі що там з O-TV? Пишуть що знову припинив мовлення, так чи ні?
 •  

BanderaTV

Цитата: DrewUA від Липень 09, 2022, 22:31:11
Доречі що там з O-TV? Пишуть що знову припинив мовлення, так чи ні?
Схоже він і не відновлював мовлення
 •  

sanyo

Трансляцію «FreeДома» в ютубі зірвали скаргами на «порушення авторських прав» https://detector.media/infospace/article/200869/2022-07-10-translyatsiyu-freedoma-v-yutubi-zirvaly-skargamy-na-porushennya-avtorskykh-prav/
 •  

Evgeniy_SM

Цитата: 2006 від Червень 29, 2022, 11:14:21
Это та программа с Данилевичем, которая и на НТН выходит? Если да, то она на русском идет (а то на НТН выходит на украинском)? И её переводят или новый выпуск, но уже на русском записывают?

На UATV выходит по-русски. Похоже что это дайджест выпусков за неделю. Ведущего явно перезаписывают - тут он по-русски говорит, а не озвучание.
 •  
  Подякували за цей пост: 0-0-0-0

kostyantyn

Кто подскажет, как теперь расписаны временные блоки вещания?
 •  

velychko.op

Цитата: kostyantyn від Липень 22, 2022, 23:58:00
Кто подскажет, как теперь расписаны временные блоки вещания?
ну ось це ввечері був ефір дому
 •  

kram2000

Цитата: mikhail від Липень 23, 2022, 00:19:13
ну ось це ввечері був ефір дому

Я так зрозумів, слот ТРК Україна у марафоні "Freedom" зайняли телеканали "Інтер" і "ДОМ".
 •  

kotenko.

#448
По єдиному марафону: зараз Плюси ще з 18-00.
Раніше канали чергувались по схемі 9-3, тепер 12-6 (це годинникові стрілки аналогового циферблата).
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

#449
Плюси сьогодні і вчора працювали у маратоні аж 12 годин!
Порядок каналів такий: Суспільне-СЛМ-Інтер-Плюси-Рада.
UPD: Новий графік мовлення FreeДОМ:
07:00-12:00 - Плюси/UATV/СЛМ (чергуються);
12:00-17:00 - UATV/СЛМ/Плюси (чергуються);
17:00-20:00 - Інтер;
20:00-00:00 - ДОМ.
 •