ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

В Т2 все по старому з 5им, Еспресо та Прямим.
#наташанемішай
  •  

0-0-0-0

Цитата: kotenko. від Квітень 05, 2022, 11:41:02
В Т2 все по старому з 5им, Еспресо та Прямим.
Тобто і зараз там транслюється Рада?
  •  

admin

Для загальнонаціональної історії....
4 квітня - тимчасово відключення телеканалів "Еспресо", "Прямий" та "5-й канал". Після повернення телеканали більше не транслюють власний марафон а загальнонаціональний.

правильно?
  •  

0-0-0-0

Десь так, тільки що перевірив кабельне - ретранс Ради без лого Прямого.
  •  

kotenko.

Уточню для адміна:
В Т2 замість тих трьох каналів йде Рада, хоча параметри відео і звуку на них не змінились.
На Астрі - Еспресо робить, замість решти 2х каналів -Рада, параметри відео й звуку не змінились.
На Амосі працюють і Прямий, і 5ий. Там і свій ефір, і марафон Єдині новини.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: admin

0-0-0-0

Зайшов я на сайти "відключених" - вже пішов потік гону в адресу ОП (особливо на Еспресо).
Вони що, не могли, як Суспільне, просто, без шуму перенести власні марафони у діджитал, а в етері ретранслювати ЄН?
Хочуть вподобитися медіахолдингу "Новини"?
  •  

kotenko.

#186
Oll.tv - згадані мною канали на місці (сигнал можливо беруть по оптиці)
Megogo - Тоніс платний))), 5 і Еспресо на місці
Київстар ТБ - Тоніс - робить 16:9 Letter Box, Еспресо - працює, 5ий - канал Рада.

Поясню ситуацію, коротко.
Я не знаю, чому, та деякі канали в перші два тижні війни вирішили повийо... повипендрюватись.  Я не знаю, хто тут правий, чи ті, хто кажуть, що ми хотіли доєднатись до єдиного марафону, та їм відмовили, чи ті, хто кажуть(наприклад, Пахольчук з Плюсів), що до них взагалі не звертались.
Факт один - дехто з чиновників, користуючись воєнним станом, і знаючи про нелюбов нинішнього президента до попереднього, спочатку курував той знаменитий указ про переведення багатьох ефірних каналів на єдиний марафон, а потім і курував перемикання в Т2 3-х опозиціних каналів на Раду.

Про НСТУ в телеплані.
Дивіться, в перший день війни там ще був свій марафон. Далі там була трансляція каналу Рада, потім частково своє мовлення, а 2 березня вони долучились до єдиного марафону. Ми не знаємо, чи на них тиснув уряд, Банкова - це дізнаємось хіба що після війни. Але вони, зважаючи на їхню редакційну політику, не нили, як деякі опозиційні канали, а стали до спільної роботи тепер 5-х телегруп, за шо їм респект і уважуха, хоча з Хоркіна Левітан і пропагандист такий ж, як з мене Мбаппе чи Роналду.

А всіляким Портниковим,Кіпіані, Волохам, Геращенкам, Березам тощо раджу ПОЗАКРИВАТИ СВОЇ ХАВАЛЬНИКИ (це якщо цензурно). Війна закінчиться - тоді повідкриваєте. А то я так бачу, як тільки напівтваринні війська пішли з Київщини і не лише з неї, так вони зразу і посміливішали. НЕ ЧАС зараз для політичних роздраїв. Чи нічого історія не вчить?
Задрали,  :censored: :evil:

П.С. Ось побачите, через кілька днів або тиждень пригнічені канали самі ввійдуть до єдиного марафону.
#наташанемішай
  •  

US7IGN

Цитата: kotenko. від Квітень 05, 2022, 18:03:22П.С. Ось побачите, через кілька днів або тиждень пригнічені канали самі ввійдуть до єдиного марафону.

вибачте, я в політиці не розуміюся. просто не зрозумів яка мені користь як звичайному слухачу побутового ФМ приймача слухати одне й те саме на всіх частотах? типу дублювання на випадок якщо частину станцій буде знищено і я взагалі зможу щось почути?
  •  

0-0-0-0

#188
Це називається "військова цензура". Згадайте, як у часи Другої Світової масово конфісковувалися радіоприймачі у населення і єдиним джерелом інформації біли зведення "От советского информбюро" з репродукторів у людних місцях. Зараз, звичайно до такого не дійде, тому залишається вмикнути єдиний етер на більшості станцій.
Єдині Новини були створені для того, щоб забезпечувати населення достовірною інформацією щодо перебігу війни. А ці "вільні медіа", про які йшла мова вище, дестабілізували ситуацію, піарячи Порошенка, гонячи на ЗеВладу (навіть зараз) та не виконуючи накази РНБО.
Щодо допущення в марафон: 4 канал теж підлягає під цей наказ, але вони у перший же день війни вмикнули спочатку Раду, а потім ЄН.
  •  

US7IGN

Дякую, зрозуміло. Хоча все одно непослідовно. Слід було тоді ж і інтернет обмежити одним сайтом. Натомість заборонили радіоаматорський зв'язок. Хоча саме завдяки ньому частково забезпечено зв'язком ТрО. Ок, буду далі слухати СВ та КВ поки приймачі не заборонили...
  •  

0-0-0-0

З приводу Інтернету. Всі українські проросійські сайти або припинили існування (Страна ЮА, ПН, Укрлайв, Незалежні) або розвернули лайномети на схід (сайти УМХ, Вести, УН, Подробности та деякі інші).
  •  

mikhail

Цитата: 2006 від Квітень 05, 2022, 17:10:46
Зайшов я на сайти "відключених" - вже пішов потік гону в адресу ОП (особливо на Еспресо).
Вони що, не могли, як Суспільне, просто, без шуму перенести власні марафони у діджитал, а в етері ретранслювати ЄН?
Хочуть вподобитися медіахолдингу "Новини"?
суспільне має години у єдиних новинах
  •  

0-0-0-0

Я знаю, але марафон "Суспільне. Спротив" весь цей час транслювався у діджиталі і тільки недавно перейшов на регіональні мовники Суспільного.
  •  

mikhail

Цитата: 2006 від Квітень 05, 2022, 19:43:37
Я знаю, але марафон "Суспільне. Спротив" весь цей час транслювався у діджиталі і тільки недавно перейшов на регіональні мовники Суспільного.
і що в цьому контексті не так? Оте рішення рнбо воно приймалося чітко під ці три канали
  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

vital-fm

Цитата: mikhail від Квітень 05, 2022, 19:34:11
суспільне має години у єдиних новинах
Десь вночі, або зранку, вони там чергуються, але графік приблизно такий.
  •