ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

Coole

Цитата: kotenko. від Лютий 28, 2023, 11:42:35Стосовно блокування відомих каналів у Т2.
Висуваю версію, що не через Порошенка їх блокували, а через те, що вони та інші інформканали, що не вироблять марафон, подають інформацію не так оптимістично, як учасники марафону.
Простіше кажучи, воєнна цензура.

Власне проблеми почались коли по-моєму на 5 якийсь військовий військовий медик щось про кастрацію заговорив, а фарід на 24 призивав до геноциду. Якраз мені здається що справа була в недостатку оптимізму а в переборі напиху
 •  

AlexM14

#496


Изображение увеличивается при открытии в новой вкладке.
 •  

admin

причём этот гандон сейчас в Одессе (куда свалили из Николаева когда тому крепко доставалось)
 •  

Lupus68

Цитата: admin від Липень 16, 2023, 18:44:36причём этот гандон сейчас в Одессе (куда свалили из Николаева когда тому крепко доставалось)
Он эти нарративы распространяет и на radioscanner'е, ведёт там себя доволно активно.
 •  

BanderaTV

Цитата: admin від Липень 16, 2023, 18:44:36причём этот гандон сейчас в Одессе (куда свалили из Николаева когда тому крепко доставалось)
Я ще пам'ятаю, як цей персонаж чекав "асвабадітєлєй" в себе у Миколаєві. Треба щоб його найскоріше взяло СБУ за яєчка.

Андрій2

#500
Цей ватник у березні минулого року дуже чекав, щоб у Миколаєві замінили канали на російські, але так і не дочекався, бідолаха. Скріншот з форуму vcfm:На форумі Radioscanner бачив його допис, в якому Херсонську і Запорізьку область називав "новими регіонами росії".  :X

Gvozdenis ще інколи на red-forum пише в темах про ТБ і радіо, але свій проросійській сепаратизм намагається приховувати (там за таке банять) і навіть війну там нещодавно назвав правильно - війною, а не "спецоперацією".

P. S. Він цей форум читає і постить звідси новини на російських форумах, тому можна передати йому привіт і побажати, щоб якнайшвидше потрапив в руки СБУ.
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!

Radioraptor

 •  
  Подякували за цей пост: BanderaTV

Radioraptor

 •  

Radioraptor

 •  

Radioraptor

Нацрада: Під контролем Росії наразі перебувають 385 українських теле- й радіочастот

https://detector.media/infospace/article/217689/2023-10-04-natsrada-pid-kontrolem-rosii-narazi-perebuvayut-385-ukrainskykh-tele-y-radiochastot/
 •  

Radioraptor

Шебекіно чує, Шебекіно знає. Окремі харківські радіостанції слухають росіяни на Бєлгородщині

https://detector.media/infospace/article/222609/2024-02-06-shebekino-chuie-shebekino-znaie-okremi-kharkivski-radiostantsii-slukhayut-rosiyany-na-bielgorodshchyni/
 •  

agkvas

"...Шебекіно чує, Шебекіно знає. Окремі харківські радіостанції слухають росіяни на Бєлгородщині..."

Одне слово - довбні

Стаття ні про що.
 •  

admin

Та як завжди. Дурні писанини зазвичай о том що десь чують окупантські радіостанції змінилися такими ж про те що десь чути українські радіостанції. 
 •  

kotenko.

#508
Що поки вдалось нарити:
На Інтер+ будуть показувати французькі фільми, а на Ми-Україна - Пригоди Мерліна (1-5 сезони), 2067: Петля часу, Гострі картузи (1-6 сезони), Хадсон і Рекс (1-5 сезони), Сталева зірка (1-3 сезони), Удача Логана, Охоронець (Франція, йшов по Інтеру та НТН), Велика гра, Операція Колібрі, Лицарі справедливості.
#наташанемішай
 •  

убийца эфира

Цитата: kotenko. від Лютий 09, 2024, 20:23:54Що поки вдалось нарити:
На Інтер+ будуть показувати французькі фільми, а на Ми-Україна - Пригоди Мерліна (1-5 сезони), 2067: Петля часу, Гострі картузи (1-6 сезони).

Цікаво, і Національний контент центр буде дистрибуції Ми-Україна
 •