Євробачення - 2022. Торіно

Автор kotenko., Травень 05, 2022, 18:47:29

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Хто може пройти в фінал:
Фінляндія, Ізраїль, Сербія, Грузія, Сан-Марино, Естонія, Швеція, Чехія, Мальта, Румунія або Польща.

#наташанемішай
  •  

kotenko.

#16
Враження:
Другий півфінал більш ліричний, але початок і кінець гарні, а середина - м'яко кажучи, не дуже. Якшо побачите слово "кіно"- то виступ не з форматом кадру 16:9, а обрізане згори та знизу, як в кінофільмах на ТБ.

Фіни- поп-рок, ветерани діло знають.
Ізраїль - косить під Фредді Меркюрі.
Сербія - чи то пародія на православ'я, чи то... Росія - "а че так можно было, что ли..."
Грузія - кіно, саундтрек, такий номер від них ще не бачив.
Мальта - Вірменія, як на мене, трохи заїжджена.
Сан-Марино - тріпп..., ой, Стріппер, глем-рок.
Австралія - я колега Джорджа Буша в 2018-го.
Кіпр - не вокал, але по-грецькому.
Ірландія - гірше, ніж Gala (в тої хоч одна пісня вийшла - Free from Desire (на-на-на-на...). Наприкінці їй сказав - "Звиняй, ти не в фіналі". Ляп був в трансляції - не показали, хто виступає (здається, в апаратній бачили репетиції і офігіли від невдалого диско)))
Естонія - трохи кіна.
Румуни - сумніші за Ізраїль.
Польща - дякую за ефекти дощу і грому. Відчувається акцент.
Чорногорія -  кіно, шо то за коло на спині?
Швеція - знову кіно, а вона точно шведка? Бо таке, наче Британія виступає.
Чехія - гарно.

Наші конкуренти в фіналі (за когось з них я навіть проголосую) - Молдова, Швеція, Норвегія, Чехія, Нідерланди, Британія, Іспанія, Італія зі співом "комариків-дзюбриків"


#наташанемішай
  •  

kotenko.

Виступаємо завтра під номером 12 в сильній групі.
#наташанемішай
  •  

DVB

Соромно запитувати. Підкажіть о котрій годині початок трансляції? Ато на сайті Суспільне Культура, є що завгодно, крім програми передач.
  •  

Radio_2019

На УР-1 оголошували, що початок о 22:00.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

Denis05ua

Цитата: DVB від Травень 14, 2022, 13:48:29
Соромно запитувати. Підкажіть о котрій годині початок трансляції? Ато на сайті Суспільне Культура, є що завгодно, крім програми передач.
Є ж програма передач:
https://suspilne.media/schedule/culture/
:дякую:
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

DVB

Denis05ua, а в якому розділі вони її заховали? Я 15 хвилин шукав, перерив весь сайт. Так і не знайшов.
  •  

Radiostyle

О 22 на ua культура та радіо промінь
  •  

vital-fm

У четвер на промені транслювали чисту культуру, без власних вставок - не знаю, як сьогодні буде.
  •  

Chevalier

Цитата: kotenko. від Травень 11, 2022, 00:02:17
P.S. Багата Лаура буде - не впізнав LP.

Якщо мова про ведучу, то це Лаура Паузіні https://uk.wikipedia.org/wiki/Лаура_Паузіні, а LP - то  Лаура Перґоліцці https://uk.wikipedia.org/wiki/LP_(співачка). Чи я справді пропустив появу LP?
  •  

UzUA108

Це вже офтоп, але...
Цитата: DVB від Травень 14, 2022, 16:42:21
Denis05ua, а в якому розділі вони її заховали? Я 15 хвилин шукав, перерив весь сайт. Так і не знайшов.
Нажимаєте на кнопку "бургера", відкривається список і останнє у списку ("Розклад")
Пам'ятаю, як спочатку теж її шукав :silly:
  •  

DVB

На супутнику Амос знову відставання УА Культура та Радіо Промінь, приблизно 2 хв. У хлопців в НСТУ та на аплінку шабат.
  •  

kram2000

Цитата: DVB від Травень 14, 2022, 22:12:45
На супутнику Амос знову відставання УА Культура та Радіо Промінь, приблизно 2 хв. У хлопців в НСТУ та на аплінку шабат.

Притула, який коментує Євробачення цього року для Twitter, дивиться картинку від Суспільного. Хоча, міг би увімкнути офіційний Youtube-канал пісенного конкурсу.
  •  

DVB

Хтось скаже, нічого страшного, ну той що за тих 2-3 хв станеться. Але люди, які в Україні відправляють СМС, почнуть їх відправляти на 2-3 хв пізніше. І будуть їх відправляти ще 2-3 хв після того, як вони вже не  будуть зараховуватись.
  •  

kram2000

Гурт  "Калуш" згадав на сцені за наших воїнів, які боронять завод "азовсталь" у Маріуполі.
  •