Євробачення - 2022. Торіно

Автор kotenko., Травень 05, 2022, 18:47:29

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

#30
Молдова - мій голос.


Десятка-Молдова, Італія, Нідерланди, Україна, Азери/Польща, Швеція, Британія, Ісландія, Румунія, Норвегія/ Португалія.


Чехія - там голосу майже не було, на відміну від півфіналу, або фонограма гучніша вийшла. Ще й номер 1-ий добив остаточно, походу, їх.
За португальців прикол зрозумів: співає, як Біллі Айліш,  дійсно португальську музику.
Фіни - вийшли в фінал, вже можна й не напрягатись.
Таких пісень, як у Греції чи Вірменії (бек все глушить) буде ще сотні. А от в Ісландії і в Молдови- все унікально.
Шведка - старалась бути британкою, але Космонавта не переплюнеш (він наш головний конкурент, якщо вигра, то заслужено).
Азер і поляк - це вокал і ритм. Ну може, ще естонець їм завадить.
Україна - де мем про мозок і сон? Бо від Калушів не заснеш))) Навряд чи одразу забудеш і пісню про Авакова і Саакашвілі від румунів, уууууааааа від S10.

Литва стала Францією, а німці виступлять краще, ніж торік, бо німецький реп. Бельгієць буде в топ5 знизу з чешкою. Франція - кому там ведмідь бретонський на вухо наступив?


#наташанемішай
  •  

ass1995

А я по СМСке кинул Польше, Великобритании, Литве и Эстонии.
  •  

ass1995

Украина - 439 баллов от зрителей!!!  :dance:  :dance: :dance:
  •  

ass1995

#33
ПЕРЕМОГА!!!  :dance: :dance4: :dance: :dance4: :dance:

  •  

DVB

  •  

kotenko.

Ярик, бачок потік))) Лодигін - лошара!
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Італія на одній хвилі зі мною: 12 балів від глядачів за нас, як і торік, а 10 за Молдову.
Влад не голосував наш?
#наташанемішай
  •  

ass1995

  •  

kotenko.

Цитата: kotenko. від Травень 05, 2022, 20:18:07
Наступне Євробачення буде у Великобританії. Да, ляпаю, не думаючи)))

З циклу "а я ж казав":
https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3508995-konkurs-evrobacenna2023-projde-ne-v-ukraini.html

Лижичко плаче, шо її дружбану Грицаку цього разу не дадуть кошти:
https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/17/7353106/
#наташанемішай
  •  

ass1995

Ну, тогда мы и Евровидение-2023 выиграем.  :wink:  А если после этого будущее Евровидение-2024 опять перенесут с Украины куда-то в другую страну - выиграем и Евровидение-2024.  :wink:  А если они ещё и будущее Евровидение-2025 опять захотят перенести с Украины куда-то - выиграем и Евровидение-2025.  :wink:

Мы их просто задолбаем своими постоянными победами на Евровидении, если они решат не давать проводить Евровидение в Украине.  :wink:
  •  

Qolo

Лучше провести в Словакии (страна уже 10 лет не участвует в конкурсе) со всей украинской айдентикой, да и нашим будет явно попроще туда добираться, чем в Британию.
  •  

vital-fm

Ага, в Польщі, як компенсація за 0 балів від журі.
  •  

TV-Ukr

Я б на місці Європейської мовної спілки не поспішав з цим, і вирішив би це вже наступного року. Якщо тоді в Україні вже не буде війни, то Євробачення буде проводитися в Україні. Якщо буде - в іншій країні.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Ну чому ж, п'ятірка засновників прийняла на себе фестиваль, та й згідно з рейтингом визначила, хто візьме на себе.
Я б зробив наступним чином: Віддати проведення,як обмін, коли виграє Британія провести в Україні.
  •  

DVB

TV-Ukr, вони не можуть не спішити. Підготовка до наступного конкурсу, розпочинається на наступний день після завершення минулого. Тому ніхто не буде чекати, коли закінчиться війна. Навіть якщо вона й закінчиться через місяць, конкурс навряд чи проведуть у нас. Ніхто в Україні не візьме на себе відповідальність і дасть гарантії безпеки учасникам та гостям, при проведенні конкурсу. Ну крім Арестовича. Який скаже що "все буде добре".
  •