Ну і сенсу в ще одній копії телемарафону небагато було. Я взагалі за те, раз ЄН не хочуть закривати, то хоча б залишити телемарафон на одному каналі (або на Раді, або створити якийсь з логотипом "ЄДИНІ НОВИНИ", бо на першій ще засідання ВР треба показувати), а всі інші копії погасити (заодно 1+1 Україна і ICTV-2 зможуть повернутися під основні назви і позбутися назв-приставок). Тоді можна буде поперетягувати частину каналів з MX-2 і MX-3 на більш передні позиції і таким чином запустити процес вивільнення, скажімо, MX-3, а вивільнені передавачі задіяти під розвиток Зеонбудівських MX у тих районах, де Т2 майже не представлене.