МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

цікаво, як з покриттям  :popcorn:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

харош теревеніти, можно тут про мовлення/не мовлення
  •  

Ilya

м.Первомайськ та м.Южноукраїнськ мовленя немає.

0-0-0-0

В чаті каналу UMG пишуть, що у КР нічого немає.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

TV-Ukr

Я вже давно демонтував полячку для прийому метрового діапазону, та й не думаю, що у Шостці є мовлення, бо на ТВК, задіяному під МХ-7, є ТКС. Не знаю, є його мовлення чи немає, але ліцензія це дійсна.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Sanya

Може до вересня MX -7 нарешті запустять, якщо це буде можливо під час воєнного стану
  •  
    Подякували за цей пост: zako336

admin

  •  

Sanya

Що може завадити запуску мультиплексу?   
  •  

DVB

Технічно, мережа буде готова ще раніше. В деяких містах, вже можна хоч завтра запускати. (І всі це бачили по Харкові). Думаю, ще до літа все буде готово і можливо навіть буде технічне тестове включення, не по окремим містам, а всієї мережі. А коли буде повноцінне мовлення, от тут вже важко прогнозувати.
  •  

TV-Ukr

#24
Цитата: Sanya від Січень 27, 2023, 23:05:52Що може завадити запуску мультиплексу?   
Так і не визначено, які канали будуть мовити в ньому, а також деякі ТВК задіяні під аналогове мовлення:
Цитата5. Повідомити ТОВ «Міжнародна комерційна ТРК «ICTV», ПрАТ
«ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР», ПрАТ «Шосткинська телекомпанія «Телеком-Сервіс»,
ПрАТ «ТРК «Право А/ТВК», АТ «НСТУ» про вимкнення РЕЗ АТВМ та
анулювання ліцензій на мовлення з використанням 8 ТВК у м. Краматорську, 9
ТВК у м. Лисичанську, 8 ТВК у м. Шостці, 11 ТВК у м. Харкові, 6 ТВК у м.
Чернігові відповідно.
Перші кроки вже зроблені - А-ТВК анулював свою аналогову ліцензію, що й дозволило запустити МХ-7 у Харкові.
Цитата: TV-Ukr від Січень 19, 2023, 19:47:48Я вже давно демонтував полячку для прийому метрового діапазону
А та антена, яка в мене стоїть зараз, погано приймає нижній ДМХ, не кажучи вже про МХ.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

у 2023-му:
Розпочнеться робота з уведення в дію нової загальнонаціональної цифрової телемережі МХ-7 на базі потужностей державного оператора КРРТ відповідно до Постанови КМУ від 27 серпня 2022 року № 966. Національна рада ухвалюватиме рішення про оголошення конкурсу на мовлення в мережі МХ-7 з урахуванням ситуації в країні та можливостей підбиття підсумків конкурсу.
  •  

Sanya

Яка антена підійде для mx7, якщо до вежі менше кілометра вона майже за вікном?
  •  

0-0-0-0

Думаю, підійде звичайна антена метрового діапазону (якщо хочете дивитися інші мультиплекси, то беріть комбіновану).
  •  

puron

#28
Я думаю кімнатної антени типу ріжки буде достатньо.
  •  

admin

  •