МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

Sanya

Сьогодні зранку була програма найкумедніше домашнє відео, а в цей же час на самому Сонці був телемагазин, от і думай в чому прикол.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

У кожного з них є своя сітка мовлення і програмна концепція, нічого дивного не бачу
  •  

vital-fm

Цитата: Radio_2019 від Вересень 06, 2024, 08:46:43Виходить, в Плюсів залишається ще одна ліцензія на MX-7. Цікаво, що вони ще захочуть запустити?)
Сімейні мелодрами... +
  •  
    Подякували за цей пост: vovan123879

velychko.op

Говорить вся країна +
  •  

fediv

Цитата: corazon від Вересень 06, 2024, 13:39:07Сонце+ весь ефірний час транслює телемагазини? Чи тільки іноді?
Колись (це не вигадки), коли нічого було показувати по телевізору, то показували ось це:

Тепер показують телемагазин. Різниці ніякої.

admin

Телемагазин комусь дає зарплату.

Ігор

За трансляцію той же 1 млн на місяць потрібно десь брати, плюс зарплати колективу і інші витрати, тому їм доводиться крутити телемагазини щоб існувати. Люди не хочуть платити напряму, будуть платити у накрутках за китайські товари.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

avvkkk

По-перше, то не "ось це", а так звана Телевізійна випробувальна таблиця
По-друге, на відміну від телемагазину річ для свого часу потрібна. Вона використовувалась для оцінки якості зображення і налаштування телевізора
По-третє, на відміну від телемагазину вони висіла в ефірі не весь час, а перед початком мовлення і після вимкнення
  •  

Ігор

Цією таблицею раніше користувалися майстри для ремонту, у них був генератор, вони точно не чекали доки її увімкнуть по телебаченню, щоб налаштувати телевізор. Він десь має бути і у мене, але епоха аналога вже пройшла.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Цитата: velychko.op від Вересень 06, 2024, 22:47:40Говорить вся країна +
Говорить? +
Говорить і показує +.
  •  

avvkkk

#535
Цитата: Ігор від Вересень 07, 2024, 21:50:47Цією таблицею раніше користувалися майстри для ремонту, у них був генератор
І в генераторах була, і в ефірі транслювали. А оцінити якість і підлаштувати, наприклад, "размєр по вєртікалі" зовсім не обов'язково потрібен майстер
  •  

velychko.op

Цитата: vital-fm від Вересень 08, 2024, 01:49:18Говорить? +
Говорить і показує +.
в рашці була передача "гаварім і паказиваєм" ))
  •  

vital-fm

Мені якось більше на згадці було це:
https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/21586895/
ПС Краще асоціювати із своїм.
  •  

Lupus68

#538
Цитата: vital-fm від Вересень 08, 2024, 20:02:29Мені якось більше на згадці було це:
https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/21586895/
ПС Краще асоціювати із своїм.
Трохи офф-топу:
Я її регулярно виписував у 80-90 роки. Бо це був єдиний тижневик з розкладом радіопрограм та з частотно-хвильовим розкладом радіостанцій України. Навіть листи туди писав. 😃 Тут, в архіві підшивок, один мій лист зберігся.
Був і всесоюзний (московський) аналог цього видання, теж цікавий своїм частотно-хвильовим розкладом програм всесоюзного радіо, бо внутрішнє мовлення велося на ДХ, СХ, навіть місцями на КХ. А середньохвильові передавачі на кордонах тодішнього СРСР ввечері перемикалися на іномовлення.
Таке більше ніде не друкувалося. Лише зараз можна уявити потужне внутрішньосоюзне мовлення та іномовлення тих років (70-90), коли на сайті archive.org гортаєш сторінки щорічників про всесвітнє радіо та тб (WRTH) у розділі USSR. Ну і, заодно, відкриваєш для себе масштабний розклад мовлення "радіоголосів" на територію Союзу з потужних, спеціально побудованих по всьому світу для цього, радіопередавальних центрів.
  •  

admin

Закінчуйте з оффтопом. 
  •