66.44 МГц в Ірпіні

Автор АДВ, Березень 09, 2023, 11:36:04

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Не зрузумів тільки для чого Бест ФМ УКХ частота 66.44 в Ірпіні.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

Окрім варіанту перекрити білоруське мовлення пояснення цьому не знаходжу.
  •  

TV-Ukr

#2
Цитата: vital-fm від Березень 09, 2023, 11:42:27Окрім варіанту перекрити білоруське мовлення пояснення цьому не знаходжу.
А воно добиває до Київщини? Подивився, що це за частота - Гомель FM зі Сметаничів. На Київщині вона приймається хіба що при проходженнях або ж на значній висоті від землі.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DVB

Цитата: АДВ від Березень 09, 2023, 11:36:04Не зрузумів тільки для чого Бест ФМ УКХ частота 66.44 в Ірпіні.
Ще й тимчасове мовлення.  :dunno:
  •  

0-0-0-0

А може це для контрпропаганди? Перець у Дубровиці, наприклад, ретранслює Єврорадіо, можливо тут теж буде щось подібне?
Але нащо задіювати непопулярний діапазон, незрозуміло.
  •  

sen

Просто ж Ірпінь - це зовсім не прикордоння. Там 100 км, і то до білоруської зони відчудження. Це якщо там 5 Квт буде і гарно висота, то може на 3 буде ловитись на кордоні.

От Іванків, або Дитятки - то вже дійсно було б на прикордоння.

Може хочуть щоб в УКХ було ще щось крім рилігійного, тим більше що з Ірпіня вони без проблем покриють весь Київ.  Але це було б актуально в 90-ті або 2000-і, коли дійсно були лише УКХ приймачі і була якась орієнтація на їх аудиторію. Я особисто до початку 2000-х іноді мав доступ тільки до УКХ приймача. Але зараз це актуально хіба що для невеликої кількості пенсіонерів.
  •  

DVB

Скоріше за все, розраховують Київ покрити сигналом. В самому Києві, їм би не дали. А з Ірпеня, будуть працювати.
  •  

admin

як людина, яка родилась та ще досі має нерухомість в Ірпіні...немає там гарної висоти. І навряд якійсь новий високий ЖК згодиться на 5 кВт в себе на даху.
  •  

АДВ

Цитата: DVB від Березень 09, 2023, 22:52:05Скоріше за все, розраховують Київ покрити сигналом. В самому Києві, їм би не дали. А з Ірпеня, будуть працювати.
Так у них вже є тимчасовий на Київ 95.6 ФМ.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Ігор

Цитата: admin від Березень 09, 2023, 22:58:59як людина, яка родилась та ще досі має нерухомість в Ірпіні...немає там гарної висоти. І навряд якійсь новий високий ЖК згодиться на 5 кВт в себе на даху.
Може хтось із мобільних зможе прийняти у себе? Чи і там немає нормальної висоти?
  •  

admin

Ну яка для тебе нормальна висота?
Для мене для 5 кВт, для масштабного покриття...метрів хоча б 120-140. Такого немає.
  •  

Ігор

#11
Від 100 метрів, але якщо з пагорба то можна і 70 на крайній випадок.

Березень 10, 2023, 09:37:47
Тут де я зараз живу, є горбиста місцевість, то там тільки за рахунок висоти гори можна набрати 100 м. У БЦ наприклад такого немає.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

АДВ

Колись бачив, що хтось з користувачів форуму спілкується з Андрієм Карпієм, може є можливість його запитати яка мета цього мовлення на укх ?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

sen

Та я вчора більше пожартував про 5 Квт. Якщо чесно то я думаю що там буде 1-2 Квт і думаю що мета саме покрити Київ. Правий берег має чудово покритись, а враховуючи відсутність великої кількість інших мовників то думаю і Лівий берег з передмістям буде нормально приймати. Може хочуть перевірити яка реальна кількість слухачів буде.

Пам'ятаю в 2000-ні в багатьох регіонах комерційні станції мовили з невеликою потужністю на середніх хвилях, і була якась аудиторія. Хоча СХ був вже зовсім не популярним.
  •