Декілька радіочастот на території області залишаються незадіяними. Ще в 2021 році мали вийти в ефір місцеві мовники з Оратова та Гайсина, які одержали право мовити на FM-частотах у цих населених пунктах (відповідно, 90,7 МГц в смт. Оратові та 107,1 МГц у м. Гайсині). Проте спершу ситуація з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19 та фактори, пов'язані з адміністративно-територіальною реформою, а далі повномасштабна агресія рф цьому завадили; станом на грудень 2022 компанії мовлення не розпочали. Не здійснює мовлення на частоті 106,7 МГц у смт. Липовці ПП «Подільські комунікації».
В березні звітного року до Національної ради звернулось керівництво ТОВ «Комунікаційне агентство «Сума технологій» (м. Харків), яке поінформувало про відсутність ефірного радіомовлення компанії на частоті 104,8 МГц у м. Вінниці (передавач на частоті 104,8 МГц був розбитий в результаті ракетної атаки на вінницьку вежу 16 березня). Національна рада взяла інформацію до уваги і порекомендувала відновити мовлення згідно з ліцензією впродовж місяця з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні.
Січень 30, 2023, 21:01:05
Раніше заплановане ТОВ «Зеонбуд» створення мультиплексів у смт. Піщанці та с. Джугастрі на півдні області в умовах 2022 року реалізоване не було. Натомість Концерн РРТ розпочав будівництво загальнонаціональної цифрової мережі МХ-7. Роботи велись з різним ступенем інтенсивності: у Вінниці та Ободівці створення мережі знаходиться на завершальному етапі; на об'єктах у Могилеві-Подільському, Тульчині та Піщанці тривають монтажні операції; у Ямполі фактично ще нічого не розпочато. Слід відзначити, що введення в експлуатацію цифрової мережі МХ-7 забезпечить покриття цифровим сигналом понад 95% території області.
Січень 30, 2023, 21:02:15
16.03.2022 р. агресори завдали ракетного удару по вінницькій телевізійній вежі та приміщенню апаратної. В результаті на значній території області було виведено з ладу ефірну цифрову мережу Т2, припинилось мовлення 11 радіоорганізацій. Впродовж наступних тижнів відбувалась діяльність з ліквідації наслідків ракетної атаки. Керівники ОВА, Вінницької філії Концерну РРТ, Подільської філії УДЦР, представник Національної ради перебували у постійній координації. Цифрове мовлення було відновлено 20.03; того ж дня поновився радіоефір першої програми суспільного мовлення та місцевої компанії «Місто над Бугом». Інші радіомовники повернулись в ефір впродовж 2-3-х тижнів. В подальшому було проведено низку зустрічей з керівництвом місцевої філії Концерну РРТ щодо перспектив відбудовчих робіт на вінницькій вежі; інформація надавалась до Національної ради та обласної військової адміністрації.