ТРМ у Вінницькій області

Автор kart, Вересень 27, 2011, 20:16:01

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: "admin" post=45971а до чого тут Рокс?
Ну це ж одна "кантора" ТАВР!
Але хоча ти правий,керівництво станцій то різне і у кожного свої плани розвитку мережі,ну побачимо з часом,що з цього вийде.
  •  

admin

тодор у ладижині ж місцева
  •  

iskostya

Цитата: "admin" post=45977тодор у ладижині ж місцева
Скоро там будет кое-что другое.
  •  

vital-fm

Денисе, так у "Вибору" було конкретне місто Черкаси, а "Рокс" прибутків в Тальному не приніс, "Хіт фм" в Ладижині інша справа, адже під крило взяли недавно "РТВ"., може і цим годину другу місцевого ефіру дадуть.
  •  

admin

Цитата: "iskostya" post=45981
Цитата: "admin" post=45977тодор у ладижині ж місцева
Скоро там будет кое-что другое.
другое вместо Хита?
  •  

vital-fm

Скоріш за все київські переможці у запорізьській області виявляться теж таврами.
  •  

Radiostyle

Цитата: "admin" post=45977тодор у ладижині ж місцева
Я так розумію,вони повністю продались Хіту?!
Чи це так само,як Хіт у Ровеньках?
  •  

admin

думаю друге
Оновлено о 10:35:41
зміни власників не було
  •  

radioman

никто никому не продавался,изначально цель была ретранс))
  •  

АДВ

"Європа плюс" повернеться до Вінниці

Якийсь дивний власник в європи плЮс, спочатку продати реґіональну мережу шансону, потім збирати станції  тимими самими містами.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

АДВ

Слухаю онлайн-мовлення радіо Вінниця. Йде місцевий ефір з позивними то радіо Вінниця то позивними європа плЮс   :-?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Chevalier

Цитата: АДВ від Листопад 01, 2013, 13:47:16
Слухаю онлайн-мовлення радіо Вінниця. Йде місцевий ефір з позивними то радіо Вінниця то позивними європа плЮс   :-?

Теж звернув на це увагу. Проте, мені здається, що позивні "Європа Плюс" лунають тільки тоді, коли звучить якась їхня рубрика (наприклад, "Шоу Шепелявих" і т.ін).
  •  

E.v.g.

#57
и лого сменили

  •  

maksmm

Всем привет! Раньше был владельцем различных моделей Kipo и прочего китайского ширпотреба, но тут как-то решил не пожалеть 25 бакинских рублей и прикупил себе Full Band MP - 3 DSP RADIO ShouYU SY - X5 карманного формата на американском цифровом чипе DSP. Радио имеет семисекционный телескоп и штатную четырёхметровую наружную антену. В общем не в этом суть дела. Решил протестить не даром ли я потратил эти деньги и в поисках всех станций вещающих в моём регионе. нашёл этот сайт и форум к нему ну и решил уже сюда и выложить результаты наличия станций приведённых в таблице.  Тестирование проводил  09.11.2013 с 21.30 до 22.00  в своём частном одноэтажном доме на телескопическую антену приёмника..  Место тестирования: г.Калиновка Винницкая обл., сторона города, что ближе к Виннице.  В общем подтвержаю приём практически всех УКВ и ФМ станций указанных в таблице для г.Калиновка Винницкой обл., кроме  радио GALA  103.2 FM. Эту станцию я смог словить только на внешнюю антену.  Плюс дополнительно я словил на телескопическую антену приёмника радио Винница 107.4 FM, которая не указана в таблице.  В общем 107.4 не указана,  но принимается, а 103.2 указана, но не принимается на телескоп,  а только на наружную 4 метровую антену. Кроме того на наружную антену поймал KISS FM 90.9 FM, но качесвто совсем не айс, не слушатебельное.

Может инфа будет кому-то полезна, с уваженим, Максим
  •  

admin

Прием на первом этаже?
Инфа полезная.
  •