Стильне радіо Перець FM

Автор Ігор, Вересень 21, 2011, 18:26:36

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

 інтернет потоці нема, значить врізають на місці.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Zheka

Мені ось що цікаво - Поплавський платить радіостанціям за трансляцію своїх треків? :)

Ніяк по іншому я це сприймати не можу. На Перець FM з початку року переважають танцювальні і поп хіти сучасності. Але ж раз на годину обов'язково повинен з'явитися Поплавський зі своєю версією шансону...
  •  

0-0-0-0

Може це якось пов'язано з тим, що на Перці у загальнонаціональному рекламному блоці дуже часто рекламують КУК?
  •  

TV-Ukr

КУК рекламують не лише на Перці, а й на інших станціях, наприклад, на Хіт FM. А от пісні Поплавського в ротації чув лише на Перці.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

На п'ятниці теж проскакував раніше.
  •  

Zheka

Цитата: vital-fm від Серпень 29, 2023, 08:21:09інтернет потоці нема, значить врізають на місці.
Интернет поток /rovno вообще для Черкасс, а не Дубровицы
  •  

DVB

Цитата: vital-fm від Вересень 14, 2023, 19:49:29На п'ятниці теж проскакував раніше.
Вибачаюсь за офтоп. Але він там не проскакує, а кожні дві години звучить.)))
  •  

Radioraptor

Нацрада винесла припис радіостанції Перець FM: моніторинг регулятора зафіксував порушення  Правил ведення мовлення у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті
  •  

vital-fm

Тільки на київську частоту.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

0-0-0-0

З сайта BRG:
ЦитатаBusiness Radio Group – один із провідних медіа холдингів України. До його складу входять радіостанції: "Shanson", "DJFM", "POWERFM" та "Перець ФМ", дві станції у Києві: "Бізнес радіо" та "Best FM".
  •  

Radioraptor

Фастив - Перець ФМ мовитиме на частоті 99.6 FM
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua