Авторадіо-Україна

Автор RadioS, Вересень 15, 2011, 20:15:16

Попередня тема - Наступна тема

RadioS

Сьогодні в день в Рівному було відсутнє мовлення нашого радіо та ретро фм, після того як мовлення відновилося через пару годин це десь біля 18.00 з явилось Авто радіо на 105.7 мгц, поки що іде повноцінне мовлення без перебоїв та в нормальній якості.  
  •  

RadioS

  •  

RadioS

З появою Радіо 24 90.0 мгц в рівному перестало прослуховуватись радіо Луцьк на 100.4 мгц,а коли увімкнули авторадіо на 105.7 то культуру з Цуманя на 89.1 заглушило повністю  
  •  

admin

Цитата: "RadioS" post=5070З появою Радіо 24 90.0 мгц в рівному перестало прослуховуватись радіо Луцьк на 100.4 мгц,а коли увімкнули авторадіо на 105.7 то культуру з Цуманя на 89.1 заглушило повністю

це як?  
  •  

RadioS

Коли не було радіо 24 то з луцька діставали деякі станції в т.ч р.24 на 88.7 мгц навіть на авто скан в машині, про станції з цуманя мови не було вони впевнено ловились автосканом,правда 100.4 слабувато але ловилось, а коли увімкнули предавач в рівному то склалося таке враження що вони зникли з ефіру, ще подекуди проскакувала культура 89.1, а коли вчора увімкнули 105.7, то сьогодні стало ледь-ледь її чути(культуру)  
  •  

FMDX

Не знал, куда написать, так как функция ответов под статьями всё ещё отсутствует... По имеющейся у меня инфе, в Ривном большинство коммерческих станций - Наше, Мелодия, Радио 24 - то ли сменили рекламного агента, то ли прежний, скорей всего, переименовался, так как название РадіоДім, насколько мне известно, ранее не было...  
  •  

admin

а что тему создать религия не позволяет?  
  •  

FMDX

Отдельно, ради одного сообщения про рекламщиков? :-0 Не много ли им чести?:)  
  •  

admin

это пока одно сообщения..дальше могут быть другие

и уж тем более не место сообщению про рекламщиков в "Форум и сайт"  
  •  

FMDX

  •  

RadioS

Чесно кажучи від АВТОРАДІО я очікував цікавішого ефіру, та коли прослухавши його пару днів підряд. то зрозумів що це + одне ретро радіо з автьмобільною тематикою :angry:  :sick:  
  •  

pavlo_r

Цитата: "RadioS" post=5622Чесно кажучи від АВТОРАДІО я очікував цікавішого ефіру, та коли прослухавши його пару днів підряд. то зрозумів що це + одне ретро радіо з автьмобільною тематикою :angry:  :sick:

"Ви не чекали? А ми приїхали!" Такою була рекламна кампанія Авторадіо на початку мовлення. Ну, бачу не чекали. Тобто чекали, але не такого.  
  •  

admin

  •  

FMDX

RadioS, вы - ГЕРОЙ!!! :woohoo: Слушать их несколько дней... Хотя я, включая их ЭПИЗОДИЧЕСКИ, смог услышать любимые поп-композиции годов этак 96-2005ого (то есть того времени, пока ещё писались в мировой попсе нормальные вещи).  
  •  

RadioS

А в чому проявився мій героїзм? просто мені  було цікаво послухати нову станцію в місті, і чесно кажучи їхній плей-лист мені не дуже сподобався,  про київські затори  також не цікаво слухати.  
  •