Авторадіо-Україна

Автор RadioS, Вересень 15, 2011, 20:15:16

Попередня тема - Наступна тема

admin

в Ровном  104 принимается?  
  •  

RadioS

Цитата: "admin" post=6720в Ровном  104 принимается?
На жаль ні пробував то чути скрипи але чистого сигналу не чути, Але після 21-Ї з'явилося мовлення на частоті 90.4 мгц  
  •  

admin

  •  

RadioS

Влад рекомендую переробити новину що на Рівненщині не +2 а + 3 станції з'явились, ще ради цікавості просканую телеефір.можливо під шумок і цифру пустили ;)  
  •  

FMDX

Если мне, то 104 нету даже слабого, да и вряд ли, разве что при тропо... А вот супЄр уже нарисовалось :woohoo:  
  •  

FMDX

А на их "сайте", кста, написали, что не знают, когда и кивали, мол, нескоро...  
  •  

RadioS

Влад дарма ти з Рівного прибрав культуру 89.1, краще прибери Луцьк на 100.4, в мене таке враження що на культурі збільшили потужність, тому що колись вона ловилась тільки в західнй частині міста, зараз її приймач ловить автосканом в будьякій точці міста, так що поправ будь-ласка  
  •  

FMDX

Не хочу никому минусирповать репутацию, но за ТАКИЕ ;( советы... НИЧЕГО удалять не нужно!!! ОБЕ ЕСТЬ...  
  •  

RadioS

Цитата: "FMDX" post=6735Не хочу никому минусирповать репутацию, но за ТАКИЕ ;( советы... НИЧЕГО удалять не нужно!!! ОБЕ ЕСТЬ...
а де цікаво так впевнено приймається луцьк на 100.4? і на рахунок мінусів в репутації я не крепко цим переймаюсь  
  •  

FMDX

Цитата: "RadioS" post=6736а де цікаво так впевнено приймається луцьк на 100.4? і на рахунок мінусів в репутації я не крепко цим переймаюсь
На Северном :)  (так он кажется, называется? ;) ), правда, как мне известно, уверенно, НО тихо в вечернее время.
А как иначе выразить возмущение или несогласие, если не минусовкой? (Я не стал - причина не такая уж существенная, чтоб сие творить)  
  •  

RadioS

Не спорю на північному краще приймаються станції навіть з самого Луцька можна де що впіймати, а може є можливість перевірити чи в Луцьку не     з'явилося супер радіо?  
  •  

FMDX

У меня нету, но вот на том самом Пивничном :)  этот супЄр слабо проходит и чуть ниже 90.0, то бишь местной частоты Радіо-24. Откуда??? :ohmy:  
  •  

FMDX

Кста, Ривнэ-ФМ уже оттестировалось (хорошего у них, видать, понемногу) - молчат. Очевидно, уже ДО 1ого, как и обещают. Это мы, здешние обитатели, так фанатично :)  кинулись их мониторить...  
  •  

RadioS

хто хоче познайомитись з Рівне блище прошу http://vkontakte.ru/video16431539_161027587  
  •  

FMDX

Цитата: "RadioS" post=6907хто хоче познайомитись з Рівне блище прошу http://vkontakte.ru/video16431539_161027587
Немножко спамим, но привата нету, что поделаешь (Разное на Форуме - всё равно не то): если не секрет, а Вы имеете отношенье к странице??? Спасибі за промоцію :)  
  •