ТРМ у ІВФ області

Автор Olek, Грудень 16, 2010, 18:50:35

Попередня тема - Наступна тема

wasul76

Від обласного центру,до Богородчан,приблизно 18 кілометрів,і можливо передавальна антена повернута,на західну частину області,в напрямку на Коломию,сигнал нестабільний,пропадає недалеко від Франківська.
  •  

vital-fm

Може ще додадуть потужності, запит ж ніби до вимкнення аналогу робився.
  •  

admin

https://ukrtvr.org/fullregions/9
план вивільнення І і ІІ цифрових дивідендів
PS. доречі це має привести до покращення прийому
  •  

sergiy1103

#468
В Івано-Франківській області МX-3 працював в синхронному режимі на 31 каналі з передавачів в м. Івано-Франківську, Микуличині, Малій Тур'ї. Якщо МХ-3 в Микуличині, Малій Тур'ї перенесуть на 29 канал, а на 31 канал в Малій Тур'ї і Микуличині перенесуть МХ-2, залишивши при цьому в Івано-Франківську на 31 каналі МХ-3, то буде ще гірше, бо в певних місцевостях ці сигнал з цих передавачів перехрещується. Вийде, що на 31 каналі в Івано-Франківську МХ-3, а в Микуличині і Малій Тур'ї  на 31 каналі МХ-2. Сподіваюсь, що на сайті помика і МХ-3 в Івано-Франківську перенесуть на 29 канал разом із Микуличином в Малою Тур'єю, залишивши синхронний режим цих передавачів.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

sergiy1103

Дальше залишили в Микуличині МХ-5 на 39 каналі (який приймається безпроблемно і на півдні Тернопільської області за 80-90 км), при тому, що на 39 каналі в Тернопільській області працює МХ-2 (Лозова Тернопільської області). В певних місцях це створює проблеми.
Також в східній частині Івано-Франківської області були проблеми із прийомом МХ-2 на 49 каналі із Микуличина, бо передавач в Чернівцях за 50 км також працював на 49 каналі (МХ-2) і, очевидно, що в несинхронному режимі.
Не знаю, як можна так, без врахування реалій, перераховувати частоти. Думаю, що як були проблеми із прийомом, так і залишаться.
До речі, в Івано-Франківській області раніше були проблеми із прийомом МХ-3 на 31 каналі, бо передавачі в Микуличині, Івано-Франківську, Малій Тур'ї на 31 каналі працювали не синхронно і глушили один одного, Після їх синхронізації проблема повністю пропала. Тепер за синхронізацію передавачів мова, я так розумію, не йде.
  •  

admin

Цитата: sergiy1103 від Березень 13, 2020, 11:30:14Тепер за синхронізацію передавачів мова, я так розумію, не йде.
навпаки, як раз мова про синхронізацію, просто треба розмірковувати зонами (які можна побачити на сторінках областей)
  •  

admin

ось орігінал:

85.Івано-ФранківськаДебеславці31/MX-20,1
86.Івано-ФранківськаІвано-Франківськ34/MX-10,5
87.Івано-ФранківськаДолина (Мала Тур`я)39/MX-10,2
88.Івано-ФранківськаДолина (Мала Тур`я)29/MX-30,2
89.Івано-ФранківськаМикуличин (Рокита Велика)29/MX-30,1
  •  

admin


Цитата: sergiy1103 від Березень 13, 2020, 11:20:16
В Івано-Франківській області МX-3 працював в синхронному режимі на 31 каналі з передавачів в м. Івано-Франківську, Микуличині, Малій Тур'ї. Якщо МХ-3 в Микуличині, Малій Тур'ї перенесуть на 29 канал, а на 31 канал в Малій Тур'ї і Микуличині перенесуть МХ-2, залишивши при цьому в Івано-Франківську на 31 каналі МХ-3, то буде ще гірше, бо в певних місцевостях ці сигнал з цих передавачів перехрещується. Вийде, що на 31 каналі в Івано-Франківську МХ-3, а в Микуличині і Малій Тур'ї  на 31 каналі МХ-2. Сподіваюсь, що на сайті помика і МХ-3 в Івано-Франківську перенесуть на 29 канал разом із Микуличином в Малою Тур'єю, залишивши синхронний режим цих передавачів.
думаю що у Івано-Франківську просто переставлять між собою МХ-3 пересуть на 41-й ТВК а МХ-2 перенесуть на 31-й ТВК.
Таким чином уся 40 зона матиме МХ-2 на 31 ТВК.
Просто щоб змінити місцями 2 МХ не потрібно дозвіл УДЦР, тому цей запит не фігурує. Але не маючи впевненості я не вносив це до поміток.
  •  

admin

Цитата: sergiy1103 від Березень 13, 2020, 11:30:14
Дальше залишили в Микуличині МХ-5 на 39 каналі (який приймається безпроблемно і на півдні Тернопільської області за 80-90 км), при тому, що на 39 каналі в Тернопільській області працює МХ-2 (Лозова Тернопільської області). В певних місцях це створює проблеми.
Також в східній частині Івано-Франківської області були проблеми із прийомом МХ-2 на 49 каналі із Микуличина, бо передавач в Чернівцях за 50 км також працював на 49 каналі (МХ-2) і, очевидно, що в несинхронному режимі.
Не знаю, як можна так, без врахування реалій, перераховувати частоти. Думаю, що як були проблеми із прийомом, так і залишаться.
це поза зонами впевненого приойму розрахованих зон, тому ніхто цим не переймається, у деяких випадках стане краще, в деяких гірше.
  •  

admin


наче FM монтують.
квітень 2019
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Цитата: admin від Березень 24, 2020, 18:41:31

наче FM монтують.
квітень 2019
Круто. Це в Івано-франківську?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

pati

  •  

admin

#478
це яка РТС? Річка?
  •  

digitalif

Немає мовлення на 33 ТВК - Канал 24.