ТРМ у ІВФ області

Автор Olek, Грудень 16, 2010, 18:50:35

Попередня тема - Наступна тема

EricX

Повідомлення про повітряну тривогу/ракетний удар у Івано-Франківську у верхньому УКХ діапазоні (FM) передають радіостанції Люкс ФМ (103.8МГц), Західний Полюс(104.3МГц) та Радіо MAXIMUM (104.7МГц). Телебачення - не знайшов жодного телеканалу, де було б повідомлення. Доповнюйте, якщо у вас інакша інформація.
  •  

0-0-0-0

Цитата: EricX від Березень 21, 2022, 17:38:58
Телебачення - не знайшов жодного телеканалу, де було б повідомлення.
Навіть місцеві не передавали?
  •  

EricX

#647
Саме по місцевих і шукав. По цифровому ефіру та в кабельних мережах.
P.S. Перепрошую. Щойно ще раз перевірив відразу після початку тривоги. Повідомлення про тривогу передавали такі місцеві телеканали:
Ефірні (DVB-T2): Галичина, UA Карпати, аналог : 3-Студія
Кабельні (для Івано-Франківська):
Галичина, РАІ, Вежа, 3-Студія, НТК, UA-Карпати.

402-Канал (по кабелю) вів звичайний ефір (без повідомлення про тривогу).

Доповнюйте мене будь-ласка.

Роблю висновок: розраховувати на повідомлення про тривогу з телеканалів, як з надійного джерела, не варто, передають 5-10 хв і все... Але ж стан тривоги є активним. Могли хоча б запускати біжучий рядок з "тривогою", якщо надалі ведеться планова трансляція ефіру. Розумію, що це може бути неможливо технічно, але тим не менш...
  •  

EricX

Вищевказані телеканали передали повідомлення про відбій тривоги окрім каналів:
Вежа та UA-Карпати, які НЕ передали повідомлення про відбій тривоги. :(
  •  

EricX

Update.
Неперервне повідомлення про тривогу, а також про її відбій передавав кабельний канал Дискавері інфо.
ТРК Вежа та UA-Карпати вже передавали відбій, але знов, не більше 2хв :(. Не розумію, куди спішити?
  •  

vital-fm

Це видно ще спадок від старої системи попередження, у нас на 101,1 та 87,7 також вмикаються з короткими попередженнями. Погоджуюсь з тим, що закоротко, той, хто постійно слухає - не пропустить.
  •  

EricX

Update 2
Після останньої тривоги ТРК Вежа знов не дали повідомлення про відміну тривоги  zzz
Я звичайно розумію, що є набагато сучасні системи оповіщення(сам користуюсь трьома різними додатками+каналами у мессенджерах), але ж люди добрі, ви або робите як має бути, або ні.
Для декого з людей це може бути єдиним джерелом інформації. А надійність - "хочу вмикаю, не хочу - ні".
  •  

EricX

Update 3.
Сьогодні все вищевказані канали передали відбій тривоги, окрім UA Карпати.
Вежа "виправилася" :).
  •  

0-0-0-0


wasul76

На 105.8,радіо Дзвони,відсутнє мовлення.
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

wasul76

Мовлення,на 105.8 відновлено.
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

admin

  •  

digitalif

так, ще звучить. і навіть після півночі було мовлення (сьогодні близько 01:00 разово). при можливості промоніторю
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

wasul76

Так 72.8,працює,і дуже гарний прийом,в області,нажаль на 88.8фм,якісний прийом,лише в Фраківську,і недалеко від нього.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

pati

Бурштин 89,6мГц, Радіо Сяйво відновило мовлення + рдс.