Люкс FM

Автор Radiostyle, Квітень 24, 2012, 10:49:55

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: pavlo від Червень 14, 2023, 21:49:52і через інтернет теж вони роздавали до війни
А вони хіба не роздають через інтернет?
  •  

Ігор

Цитата: mihaylin від Червень 14, 2023, 16:15:02Треба розрізняти трансляцію типу HD для звичайних користувачів (звук просто з пульта) і трансляцію для регіонів, де звук йде після обробки FM-процессора і має обрізатись все, що вище 16 кГц. Так от для передавачів там достатньо 128 кбіт, але в AAC чи OGG.
Це така економія. Щоб не ставити у кожному регіоні FM-процесор, вартістю кілька тисяч доларів, вони один раз опрацьовують звук і посилають його на регіони.
Якщо я не помиляюсь, раніше, коли Хіт ФМ транслював звук для регіонів через супутник - там якраз був бітрейт 128 AAC (чим вище бітрейт - тим більше тисяч гривень за трансляцію на супутник мало платити радіо).
все можна обробляти у студії і передавати готовий продукт у регіони. Зараз немає сенсу економити на трансляції навіть коли це 320 кбіт/с MP3.
  •  

admin

А мені здається що тут вже флуд розпочався. Повертаємося у тему "Люкс ФМ". Дякую.
 тему трохи почистив

vadym_wfm

Цитата: admin від Червень 15, 2023, 18:14:06А мені здається що тут вже флуд розпочався

Банити треба тих, хто флудить не по темі. Крапка.
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/

pavlo

Цитата: vadym_wfm від Червень 15, 2023, 22:58:15Банити треба тих, хто флудить не по темі. Крапка.
Це точно
  •  
    Подякували за цей пост: Гліб

admin

Цитата: pavlo від Червень 15, 2023, 23:01:08Це точно
Так мова про тебе. Забанити тебе?

admin

Ладно, на цей раз буде декілька днів. Наступного декілька тижнів. Сподіваюсь почнеш думати головою. Розблокован але на премодерації.
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

Radioraptor

  •  

0-0-0-0

У них на сайті трохи оновився логотип:
Spoiler
[close]
Але у соцмережах лого не змінювали.
  •  

Radioraptor

Тому що це логотип сайту, а не радіо
  •  

optimist

Цитата: 0-0-0-0 від Жовтень 06, 2023, 21:01:47У них на сайті трохи оновився логотип:
Spoiler
[close]
Але у соцмережах лого не змінювали.
Вже змінили на фейсбуці
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

Radioraptor

Старий логотип повернувся, але тепер у пастельних відтінках


vadym_wfm

Цитата: BanderaTV від Червень 14, 2023, 22:39:48А вони хіба не роздають через інтернет?

Шляхом технічної перевірки як раз таки на своїй радіостанції я перевірив, що Люкс FM передає звук в паршивій якості саме через AAC, а не через AAC+
Якби вони передавали звук саме по AAC+, то якість звуку не так би сильно страждала при цьому бітрейті, але була би дещо краща
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •