Файне радіо 'FM Галичина'

Автор sohok, Вересень 18, 2011, 14:50:47

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

  •  

pavlo_r

  •  

vital-fm

Ведучі "ФМ Галичини" поставили рекорд - 67 годин і 1 хвилина. Молодці.
  •  

pavlo_r

Нацрада відклала продовження ліцензії «ФМ Галичина» через сумніви в прозорості власності
http://detector.media/rinok/article/118145/2016-08-25-natsrada-vidklala-prodovzhennya-litsenzii-fm-galichina-cherez-sumnivi-v-prozorosti-vlasnosti/
  •  

admin

  •  

pavlo_r

То ліцензія на райцентри Львівської області і Шацьк. Вона не є основою мережі, але я сумніваюся, що відмовлять в продовжені.
  •  

admin

Ну, тут питання інше, якщо прозорості не побільшає то пізніше відберуть усе.
  •  

vital-fm

До 2018-го можуть доробити, а Львівська ліцензія, я навіть не знаю, коли збігає, та й до листопада час ще є, документи подані вчасно.
  •  

pavlo_r

  •  

admin

А усе так гарно починалось!
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Don_Andrey

Многовато шума вокруг этой станции. Смотря на отзывы даже хотел поретрансить - но послушав эфир отказался от этой затеи.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

pavlo_r

Don_Andrey, вони вже давно не ті. Був час, коли над станціїє працював Роман Заяць — тоді це було зовсім інше радіо. Набагато цікавіше як в програмному так і музичному наповненні. Вже кілька років не можу слухати їх довше однієї-двох випадково вдалих пісень в ефірі.
До речі про ретранс. Спробуй щось із M-Joy, наприклад Radio M
  •  

Polyvko V.

Слухав новини, дійшли до погоди, ну там Західні області і в кінці про погоду  на Луганщині. Думаю щось напутали, так ні.http://www.galychyna.fm/fayne-radio-pochalo-moviti-dlya-meshkantsiv-shodu-ukrayini/
  •  

pavlo_r

FM Галичина, після того як звідти дременули майже всі працівники, поламала собі сайт і обіцяє новий сезон.

До речі, лого там висить старе. Варіант з вінком прибрали і його, гадаю, можна перемістити в старі логотипи, а той, що був — вернути.
  •