Файне радіо 'FM Галичина'

Автор sohok, Вересень 18, 2011, 14:50:47

Попередня тема - Наступна тема

corazon

Цитата: "Lerry" post=9827Эх, я смотрю, никто не может здесь пожертвовать своим сном ради дела... Что ж, придётся мне как-нибудь взять этот вопрос на себя.
Итак, когда и что, собственно, мне нужно будет пронаблюдать? А то я так и не понял: то в 6 утра подняться и следить за эфиром Галичины, то теперь оказывается, что в 5 утра. И что я там должен буду услышать?
Единственно, что - я постараюсь встать в указанное время в понедельник.
Не в 5 утра, а именно в 6 утра в будни и в 7 утра в выходные на Галичине должна быть трансляция "Радіо Воскресіння".  
  •  

vital-fm

Lerry спіть спокійно - я перевірю, зранку відпишу.  
  •  

vital-fm

06.03 радіо "Воскресіння" присутнє в ефірі.
102.3 + інтернет трансляція, запускають після закінчення пісні, яка лунає о 6-ій ранку - не перебивають.  
  •  

Vova.UA

Давно не слухав Галичину онлайн, але ссилка в плеєрі була збережена. А сьогодні включив, а там ...
24 kb/s , 22 kHz, mono !  :P  :nosuper:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цитата: "pavlo_r" post=9824В 8-мій ще пів біди. Найвеселіше, коли прокидаєшся в 9:02 від дзвінка шефа і тільки но протерши очі пробуєш бадьорим голосом пояснити чому ти ще в Жовкві і що на роботі будеш не раніш як 10:20 :)
ого, а в мене за запізнення на 1хв треба писати пояснюючу, говорили що за 3 такі запізнення можуть вигнати.  
  •  

pavlo_r

Ну в мене при колишньому шефові подібна штука була. Писали за 2-3 хвилини запізнення. Зараз трохи демократичніше, але  у випадку про який я писав, мені довелось позачергово вийти в другу зміну (11:00-20:00)  
  •  

SFC

Цитата: "Ігор" post=12306ого, а в мене за запізнення на 1хв треба писати пояснюючу, говорили що за 3 такі запізнення можуть вигнати.

да хер там! и чего ты слушаешь, что там "говорили"? почитай закон и будешь знать за какое опоздание действительно могут выгнать. Володю (сужу только по его примерам) могли и выгнать. насколько я понял, он порядком часов прогулял... пусть радуется,что отделался простой отработкой :bravo:  
  •  

Ігор

Тому я і написав що "говорили", а так не знаю (треба почитати).
Але якщо охорона зловить на прохідній п'яним, або із запахом алкоголю, то звільняють зразу.  
  •  

SFC

вот это очень плохо, что ты знаешь только свои обязанности. у тебя еще есть и права, которые могут быть легко нарушены, а ты этого и понимать не будешь... :dry:  
  •  

Vova.UA

Цитата: "SFC" post=12309
Цитата: "Ігор" post=12306Володю (сужу только по его примерам) могли и выгнать. насколько я понял, он порядком часов прогулял... пусть радуется,что отделался простой отработкой
Я приходжу на роботу раніше, ніж деякі наші супер-спеціалісти. І нічого не відпрацьовую. Якщо робота нормально зроблена , то плюс/мінус година погоди не робить

ЦитатаАле якщо охорона зловить на прохідній п'яним, або із запахом алкоголю, то звільняють зразу.
Бажання пити буває не завжди,
зранку охота напитись води.
Запах із рота, в желудку штіль,
а в голові шеберхає вчорашній хміль.
 © ТІК  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цитата: "Vova.UA" post=12314Я приходжу на роботу раніше, ніж деякі наші супер-спеціалісти. І нічого не відпрацьовую. Якщо робота нормально зроблена , то плюс/мінус година погоди не робить
я свій перероблений час забираю, коли мены потрібно. А у вихідні платять за подвійним тарифом.



щось я наоффтопив :blush:  
  •  

pavlo_r

Та всі ми на оффтопили ))) Мабуть, SFC мав наувазі мене з моїм запізненням на дві години? В мене таке не часто буває... Кожен може проспати...  
  •  

Vova.UA

Оффтоп - ОФФ )))
Тут кажуть - быля підніжжя Тростяну, де теоретично стоїть передавач Галичини ловляться цитую "деякі станції, і то дуже слабо". Невже там вже нама мовлення ??? ...  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

Цитата: "Vova.UA" post=12321Невже там вже нама мовлення ??? ...
Все працює, зранку зловив! Мабуть, через те що антена направлена в горизонт, внизу біля гори прийом поганий.

Доречі - приблизні координати:
 48°51'25.98"Пн  23°23'15.08"С

http://v6.cache7.c.bigcache.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/49686668.jpg?redirect_counter=2  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

У суботу підчас снігопаду на львівщині мережа конкретно посипалась...
На всіх частотах, які приймаю були помічені перебої з мовленням. А у Львові вдень нах вилину навіть передавач вирубався.
Зараз - ОК  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •