Файне радіо 'FM Галичина'

Автор sohok, Вересень 18, 2011, 14:50:47

Попередня тема - Наступна тема

Diller

Точно, тільки що ще раз перевірив. На "Гуцульщині" також фейл вийшов )
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kram2000

Адреса сайту "Galnet" перенаправляє вже на сайт радіо "FM Галичина"

vital-fm

#257
Тепер і вони увечері УР транслюють, раніше був марафон прямого і ко.
Вже відновили, напевно переходили на кращий потік.
  •  

Radioraptor

  •  

BanderaTV

Не захоплював ніхто, звичайнісінький ДДОС
  •  

Radioraptor

  •  

vital-fm

Якщо від сусідів в Луцьк навіяло, то органи не допоможуть.
Хоча може релігійні невдало тестувались.
  •  

vital-fm

Я так розумію вони вже УР вночі прибрали, Рівне відпишіться.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

velychko.op

Цитата: vital-fm від Лютий 07, 2024, 09:40:47Я так розумію вони вже УР вночі прибрали, Рівне відпишіться.
музика грає зараз. Значить немає

Roman3101

На мою думку звернення радіо FM Галичина до УДЦР щодо збільшення потужності передавачів буде на погодженні дуже дуже довго.Вже більше року УДЦР не дає дозволу на збільшення потужності передавачів радіо Львівська Хвиля.
  •  

Roman3101

#265
Радіо FM Галичина приймаю з трьох напрямків.Найкраще,майже на 5 балів прийом з м.Новий Розділ на 107.6 FM - по прямій більше 85 км.Майже на 4 бали прийом з м.Тернопіль на 102.3 FM - по прямій більше 135 км.Третій напрямок - це м.Львів на 89.7 FM - по прямій більше 125 км.Умови прийому :592 метри над рівнем моря.Другий поверх будинку.Прймач(не гівно і палки)муз.центр Sony.Антена 5 м тонкого проводу.Якщо колись збільшать потужність в м.Тернопіль(с.Лозова)прийом буде ідеальним.Прийом з м.Львів 89.7 FM буде на тверду четвірку - буде заважати 89.6 FM раадіо Сяйво з м.Бурштин (70 км по прямій)яке приймається завжди добре.Хтось скаже що це не реально.Але я завжди і стабільно приймаю Kiss FM на 91.15 FM з м.Львів,а радіо Культура на 91.0 FM з м.Івано-Франківськ не заважає.
  •