Файне радіо 'FM Галичина'

Автор sohok, Вересень 18, 2011, 14:50:47

Попередня тема - Наступна тема

sohok

сьогодні на радіо фм галичина, дзвонили з нової каховки, вітали і говорили, що фм галичину слухають багато людей, також у сімферополі.  
  •  

admin

Цитата: "sohok" post=5289сьогодні на радіо фм галичина, дзвонили з нової каховки, вітали і говорили, що фм галичину слухають багато людей, також у сімферополі.
онлайн мабуть  
  •  

sohok

так говорили, що слухають онлайн в новій каховці і також в херсоні.  
  •  

SFC

я теж такоi думки ;)  бо таку файну галичину не дуже файно зустрiнуть у криму :lol:  
  •  

neekeri

Цитата: "SFC" post=5294я теж такоi думки ;)  бо таку файну галичину не дуже файно зустрiнуть у криму :lol:

таку файну галичину зустріли у Криму, десь так само, як в Галичині шансон. це я до того веду, що було б радіо, а слухач знайдеться  
  •  

pavlo_r

Цитата: "neekeri" post=5299
Цитата: "SFC" post=5294я теж такоi думки ;)  бо таку файну галичину не дуже файно зустрiнуть у криму :lol:

таку файну галичину зустріли у Криму, десь так само, як в Галичині шансон. це я до того веду, що було б радіо, а слухач знайдеться
+1  
  •  

AlexDN

Цитата: "SFC" post=5294бо таку файну галичину не дуже файно зустрiнуть у криму :lol:
а что? я был бы только за, если б эта станция начала вещание в Донецке. По крайней мере, формат у них намного интересней, чем у однотипных попсовых станций в донецком радиоэфире. А слушатели бы нашлись  :)  
  •  

pavlo_r

Я б не проти MFM до Львова вернути. Мені ця станція цікавіша за KISS.
А Галичину в он-лайні багато слухають. В групі ВКонтакті попадаються на очі привіти з різних точок планети. Останнє що висить на стіні:
ЦитатаВладимир Яким
Привет из Санкт-Петербурга с большим удовольствием слушаю ваше радио в рунете -классное радио
  •  

SFC

не знаю как шансон, а русское радио там не очень бы катировалось. да, в крыму естественно есть люди, которые слушали бы галичину, точно так же и во львове нашлись бы слушатели русского радио. но, в обоих случаях это были бы нишевые радиостанции в регионе. он-лайн - прекрасный способ доставки нишевого контента.  
  •  

pavlo_r

Цитата: "SFC" post=5305не знаю как шансон, а русское радио там не очень бы катировалось. да, в крыму естественно есть люди, которые слушали бы галичину, точно так же и во львове нашлись бы слушатели русского радио. но, в обоих случаях это были бы нишевые радиостанции в регионе. он-лайн - прекрасный способ доставки нишевого контента.
Як би я хотів погодитись... Але  Шарманка на 91,1  Ретро на 102,5 Наше радіо на 106,0 і т.д. - те що дуже часто доводиться чути в різних місцях у Львові не дозволяють так думати. Безумовно, РуРа на Львівщині не ходило б в лідерах, але слухачів було б достатньо. В Івано-Франківську і Чернівцях працюють же.  
  •  

neekeri

Більше того, РуРа в Яремче звучить в кожному генделі, в кожному магазинчику, я чесно кажучи, був вражений, де де, но в Яремче...  
  •  

Radiostyle

Якби все залежало від мене негайно поміняв би місцеве радіо Net 104.3 Біла Церква на Галичину.
Слухаю зараз онлайн, дуже позитивна і суперова радіостанція,класні ведучі! ;)  
  •  

pavlo_r

  •  

Radiostyle

Цитата: "pavlo_r" post=5324Ага і джингли хороші  :whistle:
http://soundcloud.com/soundmario/galychyna-standart-uncenzored
Я ж сподіваюсь в ефірі такі не лунають,бо це :blink:  
  •  

pavlo_r

Нє, в ефірі не лунають ось пояснення: http://historymax.org.ua/0gfdf.png
Це один з робочих варіантів викладених в інет...  :evil:  
  •