ВСРУ / RUI

Автор ruleps1, Грудень 26, 2010, 22:03:11

Попередня тема - Наступна тема

Александр

[quote au :wink:thor=dalex link=topic=553.msg65878#msg65878 date=1394371123]
З запізненням, але все ж таки... Інтернет-мовлення румунською зараз є, про наявність трансляції на 657 кГц інформації поки що немає.
https://groups.yahoo.com/neo/groups/open_dx/conversations/topics/33266
[/quote]
Хазяін - барин. Раз він так вирішив, значить так і зробить, якщо його не знімуть. Украінську редакцію він же ліквідував. Мовляв, три програми УР є в інтернеті та супутнику - навіщо ще одна українська... Значить, хай діаспора у всьому світі високоякісно слухає нашу рекламу про прокладки, про недержання сечі... :lol: Він ще грозився і інше іномовлення скасувати: англійське, німецьке.
А на 657 кГц трансляції дійсно були скасовані ще 29 січня.
  •  

Александр

А вот такое интересное сообщение:
Цитата23.09.2014.  Коротковолновая станция WRMI, находящаяся в Окичоби, штат Флорида, начинает ежедневные трансляции программ на английском языке, подготовленных "Radio Ukraina International", с четверга, 25 сентября 2014 года на частоте 11580 кГц с 23.30 до 00.00. Эти передачи будут направлены в первую очередь на восток Северной Америки, хотя вероятно, будут слышны и в Европе. Вещание будет продолжаться до конца 2014 года. Источник: фейсбук WRMI.
Тяжело, конечно, ночью слушать, но для такого дела стоит проснуться. Хотя меня смущает длительность программ на английском только полчаса вместо обычных 1 часа.
Это очередные такие непродолжительные трансляции РУИ через иностранные радиоцентры. Зимой они шли на КВ через немецкое Radio 700.
  •  

FMDX

#77
Bід 2:30ти до 3ьої за українським літнім (якщо узимку лишать той само, то узагалі досить рано буде :wink:) -- непогано. Напрям, як розумію, Північна Америка? Частоту, щоправда, раніше не зустрічав, приймаю їх зазвичай (через Нет-приймачі) на традиційній 9955 (через котру чехи зі словаками ведуть мовлення)... Ого, а про ретрансляцію через Радіо 700 (фактично невелика комерційня станція) уперше чую, це щось нове у практиці українського державнього радіо (не через офіційні/великі передавальні центри ретранслюватись), хоча не знаю, може так дешевше...
30 хвилин -- їхній максимальній таймінг для ретрансляцій закордонних бродкастерів, більше за часом тільки релігійні передачі: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AivhtkIEGb3_dENObnZrMkt1YmtUWGxkbkd3TGNzOXc&hl=en .

п.п.м. Уперше після тривалої перерви потрапив на те, що лишилось від  BС Р.Україна. Дійсно,  :cry:
  •  

Александр

ЦитатаBід 2:30ти до 3ьої за українським літнім (якщо узимку лишать той само, то узагалі досить рано буде
Взимку Вашингтон теж змінює час 2 листопада. Тому мабуть і РУИ зміститься. Різниця між Києвом і Вашингтоном звичайно 7 годин.
Цитата01/11/13   RUI нем. на Radio 700 2100-2200 3985 кГц 1 кВт Калл, Германия.   RUI нем на Radio 700 также 1830-1930.
Ось такий в мене запис є. Взимку я був в Голандії. Там чутно було добре. Коли виключились не відмітив.
Цитата30 хвилин -- їхній максимальній таймінг для ретрансляцій закордонних бродкастерів, більше за часом тільки релігійні передачі
Я не думаю, що РУИ буде робити для них спецпрограму. Хіба американці будуть обрізать на півслові? Вони будуть брати весь файл через інтернет. Це цікаво послухать. Але сьогодні  я проспав - якраз встав попісять трохи пізнішне. :lol:
  •  

FMDX

KBS WR для WRN 30хвилинки спеціяльно робить (вирізаються новини й не усе транслюється), але то ж KBS WR, а не RUI :wink:
  •  

дрон

Цитата: Александр від Травень 25, 2014, 16:19:02
Хазяін - барин. Раз він так вирішив, значить так і зробить, якщо його не знімуть. Украінську редакцію він же ліквідував. Мовляв, три програми УР є в інтернеті та супутнику - навіщо ще одна українська... Значить, хай діаспора у всьому світі високоякісно слухає нашу рекламу про прокладки, про недержання сечі... :lol: Він ще грозився і інше іномовлення скасувати: англійське, німецьке.
А на 657 кГц трансляції дійсно були скасовані ще 29 січня.

Аврахов кричить, що проти нього розгорнута компанія, да тільки за ці "художєства" - йому під зад коліном...
  •  

SO

Цитата: дрон від Вересень 26, 2014, 13:04:38
Аврахов кричить, що проти нього розгорнута компанія, да тільки за ці "художєства" - йому під зад коліном...

А ви не думаєте, що могла надійти чергова команда по скороченню штату і іншим наказом скорочено фінансування розповсюдження?
При такій команді найпростіше було скоротити дублюючу редакцію, яка виконувала ті ж функції що і новини УР-1. А саме мовлення ВСРУ збережено і там іде укр програма без реклами і комерції. А от за фінанси НРКУ сама не відповідає - що спустили, те і дали в ефір.
  •  

Александр

На іномовленні мені повідомили і в новинах УР1 о 16 г було повідомлено, що " пришли письма из США, Мексики, Австралии, Новой Зеландии, Малайзии, Индонезии (слабый сигнал), Италии." Мабуть ДХисти стараються. Хочуть отримати QSL-картки.
  •  

Александр

#83
Сьогодні вночі вдалося послухати. Чутність була задовільна. В кінці передачі диктор щось хотів сказать, але його перервали на півслові. З цього моменту почалася проповідь Brother Stair з пропитим голосом. :-)
Слід сказати, що я ще коли робив в НРКУ, пропонував використати можливість трансляції РУІ через Радіо Майамі Інт., або через Кубу. На сайті РМІ ще немає РУІ, а цей час 8:30 РМ поки що зайнятий Р.Словакія Інт., яка разом з Р.Прага вже давненько транслюється через РМІ.
Ще цікаво, що на 9955 кГц теж саме вгадується, що й на 11580, але дуже слабко. Значить все ж таки через два передавачі транслюється РУІ.
  •  

Александр

А ось як журналюги викривляють інфу. Хоча може так їм і на радіо сказали.
http://proit.com.ua/news/progress/2014/09/26/172327.html
1. транслюється через американські радіоцентри, хоча він поки що тільки один задіяний.
2. час по-київськи вказаний 0030-0100 замість 0230-0300. З цим UTC завжди у них плутанина.
  •  

fmdxua

#85
Radio Ukraine International via WRMI Radio Miami International ,  11580 кГц.

Повідомлення від австралійця Роба Вагнера : "Впевнений сигнал у Мельбурні, Австралія сьогодні (25.09.14 р.) о 9.30 за місцевим часом. Сигнал почав слабшати після 00.00 UTC, що можна було очікувати від даного діапазону тут. Приємно чути українську версію подій, що відбуваються. Молодці! ""

Запись приема Radio Ukraine International в г. София,  Болгария:

http://www.youtube.com/watch?v=JCWT6d8Y7kg#t=21

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

на це гроші є. no comment
  •  

fmdxua

11580 кГц - Radio Ukraine International. Прием в Италии:

RADIO UKRAINE INTERNATIONAL 11580 KHz
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Александр

Цитата: admin від Вересень 27, 2014, 22:15:51
на це гроші є. no comment
В конце года обычно подкидывают кое-что, До нового года как-раз хватает. В прошлом году под конец запустили Ур1 на 936 кГц через Краснэ. А обычно выпросить деньги не получается. Помню, я с иновещанием НРКУ изыскивали возможности трансляции по WRN. Я полгода общался по интернету с представителем WRN Андреем Кравцем, улаживал вопросы по технике, но начальство затормозило это дело из-за "нет денег". А всего-то там требовалось якобы каких-нибудь 50 тыс.долларов на год. Потом Андрей ушел на украинскую ВВС, и проблема совсем заглохла.
  •  

admin

а смысл? для кого вещаем? какая задача стоит? насколько это приоритетно и нужно?
  •