ТРМ в АРК

Автор mihaylin, Вересень 20, 2011, 19:28:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Перепрошую, недогледів.
  •  

mikhail

теперішні власті недопустять аби Керч остався без телерадіоканалів гггг
  •  

vital-fm

#482
http://www.telekritika.ua/rinok/2015-02-13/103703
Місцеві даремно паніку піднімали, там на окремі конкурс оголосять невідбувшимся - один претендент, так що і другий конкурс буде.
Відсотків 25 пулів теж не відбудуться - ну не вірю я в краснодарські чи казанські мережі - будуть підганяти під холдинги.
  •  

Qolo

Росія розподілила ФМ-частоти в Криму між 18 радіокомпаніями
http://www.telekritika.ua/rinok/2015-02-25/104214

самое удивительное  :ermm:
ЦитатаТОВ «ТРК «Медиапрофиль Крым» - пул частот (предмет конкурсу 7), концепція мовлення «вільна», час мовлення «щоденно, цілодобово» - отримало ліцензії 11 лютого на радіомовлення під назвами «Любимое радио Крым», «Эра FM Севастополь» і «Эра FM Крым» (імовірно, ретрансляція українських станцій «Любимое радио» і «Радіо Ера FM»)
  •  

sohok

Цитата: Qolo від Лютий 25, 2015, 22:48:14
Росія розподілила ФМ-частоти в Криму між 18 радіокомпаніями
http://www.telekritika.ua/rinok/2015-02-25/104214

самое удивительное  :ermm:
Таке неможливо це якась брехня
  •  

Yuriy

И нет никаких исков  в международные суда со стороны украинских радиохолдингов, что на их передатчиках вещают оккупанты в Крыму.  Странно очень,  такое ощущение, что им деньги уже перевели где-то на Кипре.
  •  

sohok

Цитата: Yuriy від Лютий 25, 2015, 23:14:58
И нет никаких исков  в международные суда со стороны украинских радиохолдингов, что на их передатчиках вещают оккупанты в Крыму.  Странно очень,  такое ощущение, что им деньги уже перевели где-то на Кипре.
Юрій а хіба таке можливо, щоб ера фм мовила у Криму, можливо взяли просто назву ера фм, можете це пояснити чи запитати у працівників ери фм
  •  

pavlo_r

sohok, от, де живе Юрій, а де живеш ти. Дзвони і питай.
Крим - це бананова республіка, там сьогодні можливо все. Зв'яжись з RL55 (можу підкинути адресу), він там живе, йому там нудно і він може промоніторити ситуацію. Здається ви знайдете спільну мову.
  •  

sohok

Цитата: pavlo_r від Лютий 25, 2015, 23:30:23
sohok, от, де живе Юрій, а де живеш ти. Дзвони і питай.
Крим - це бананова республіка, там сьогодні можливо все. Зв'яжись з RL55 (можу підкинути адресу), він там живе, йому там нудно і він може промоніторити ситуацію. Здається ви знайдете спільну мову.
Павло я говорю про те ,що як може Росія дозволити в Криму інформаційну українську розмовну станцію, мені здається це неможливо, тому і цікаво як ера фм могла виграти конкурс в Криму
  •  

pavlo_r

Ти попросив Юрія спитати це на Ері. Я доводжу до твого відома, що тобі зробити це буде набагато простіше.
  •  

vital-fm

sohok
-1.
Ліцензію переоформлять, пул частот ж 1 виграли, наскільки я розумію, явно або свій продукт гнати будуть, або ж потім позивний змінять, хіба це важко?
Мені дивно, що транс м загнулось, і де вони з своїми судами?
  •  

Qolo

«Радіо Ера ФМ» спростовує зв'язок з учасниками конкурсу на кримські частоти
http://www.telekritika.ua/rinok/2015-02-26/104239
  •  

pavlo_r

Чекаємо на наступну серію: "Вони нас ретранслюють без нашого дозволу".
Правда я не вірю, що Еру справді вернуть в Крим. Максимум який клон запустять.
  •  

mikhail

як 1+1 в донецьку?? :roll:
  •  

Сергей89

Вчера, где-то в 21 час, щелкая каналы, заметил страшно искаженную картинку на Первом Крымском (12 канал, Симф.).
Ну, думаю, вот и началось обещанное глушение...))) Как раз и передача шла соответствующая - жесткая критика ATR и меджлиса. Но, приглядевшись, понял что проблема чисто техническая - сильная перемодуляция. В результате звук на свелых сюжетах сильно искажен до неузнаваемости.
После этой передачи пошла в таком же виде короткая реклама, после неё фильм. Но на фильме искажений таких уже не было. Звук был нормальный, перемодуляции не было. было только периодическое уменьшение до нуля сигнала яркости (только цвет оставался), и то непродолжительное время.
Вот и гадайте, що це було...

На ATR вчера и сейчас идет телемарафон против закрытия канала (с 1 апреля).
  •